Jump to content

guild za WOTLK


Melw

Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

javi se sledeci put kad budesh dolazio, da te vodim na zasigurno najbolje belo meso u Zapadnoj Srbiji :)

ajd da vidimo i to mrso :)

Razglasite ako bude nesto od gilda, istice mi wow sad u utorak, da znam dal da specijalno zbog vas upacujem :P

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Role play server

Alijansa

Ime guilda: <Orgrimmar je Srbija>

/zezanje off

Ideja je skroz ok ako će veliki broj iskusnih ljudi koji su prošli mnogo sranja u WoW da se okupe na jednom mestu... Time će izbeći ta sranja da se dese opet.

Definitivno bi morao da se odradi posao pre WotLKa, kako bi se high leveli transferovali i izboostovali rerollere, i opremili ih. Koliko god je TBC bio reset opreme ipak je Tier2+ oprema bila sasvim dovoljna kroz ceo leveling sa tek tamo kasnijim upgrade-om na 68+ questovima/instancama (videli ste na kraju Nax gearovane kineze na Illidanu).

Muka mi je više od engleskog na ventu. Verujem da ovo može da uspe.

Edited by C o s a

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Niko ne prica nista konkretno....valjda zato sto jos nije ni utvrdjeno da li ce biti guilda uopste... Inace ja cu rolovati hordu na sylvani pa ako se igra neka horda lako mogu da transferujem. Ali zaista ljudi pozeljno bi bilo da makar neko kaze fakciju koju bi igrao i da barem sa tim budemo nacisto. Mnogi ljudi bi krenuli da leveluju ponovo zbog ovoga, tako da bih bio vrlo zahvalan ako bi neko rekao nesto konkretnije barem u vezi fakcije ali smatram da je to mozda i najveci problem :D. Koliko znam Silencera, cenim da on ne bi napustio svog palu ni po koju cenu, ali ako se vise ljudi javi za hordu mozda bi mogao da pokusa :D . Tako da ako neko da neki predlog u skorije vreme ljudi bi mogli vec sad polako da pocnu da se spremaju i leveluju charove. Inace ja sam do sad igrao huntera ali sam se sada odlucio za druida jer bih voleo neku healing klasu koja je zanimljiva za igru, a smatram da druid ima potencijala za dosta zabave. Ja cu krenuti da levelujem od cetvrtka i da zivim u nadi da ce se Srbi konacno sloziti oko nekog projekta koji moze da uspe :D

Link to comment
Share on other sites

vidite kako lepo c o s a postuje, pa budite mudri i koristite proshirene rechenice sa znakovima interpunkcije, i novim pasusima gde je potrebno. mozhda deluje kao glupiranje, ali nachin vasheg pisanja na forumu govori dosta ljudima o vashoj zrelosti, ozbiljnosti, zhivotnom iskustvu, koje opet dobrim delom utiche na vash peformans u igrici. sa socijalnog aspekta.

dok sam bio gl (ujedno i najvisha relevantna instanca kada se odluchuje o regrutovanju), nisam hteo da primim nikoga ko ne ume da srochi aplikaciju da lichi na neshto. tako da ono, imajte u vidu, ne samo radi mogutjeg mesta u gildi koja se, opet mozhda, bude formirala, nego i radi unapredjivanja sebe kao osobe. da koherentno i koncizno iznosite svoje mishljenje, stav, shtagod...

elem, slazhem se sa cosom (jel tjosa?). verujem da ovo mozhe da uspe ako smanjimo dozu teletabisanja. imamo dovoljno ranijih pokushaja, i iskustava koje smo valjda iz njih izvukli, da smo sada spremniji za tako neshto nego ikada. problem je shto dobar deo iskusnih i stabilnih igracha, onakvih kakvi su potrebni ovom projektu, vishe ne igra wow. ili ga igra sa rl drugarima koje ne bi da napushta zarad josh jednog diskutabilnog pokushaja formiranja ovakve gilde. tu pre svega mislim na koleta, figla, colla, nea, sciona, mikrostaljina, i josh par koje sam sigurno zaboravio. ima i nas koji bi pokushali (mohi, cosa, tarabash, i josh poneko ko mi izgleda kao ozbiljan, iskusan igrach). pa i da svako od te core ekipe nadje jednog svog sa kojim su se upoznali tokom svoje wow karijere, a koji po njima mozhe da doprinese celoj ideji, ja bih bio zadovoljan. to bi bio sasvim dovoljan broj ljudi za pochetak, i ipak ne spada u onu mohijevu prichu da svako hotje da ubaci svog drugara, brata, kogagod, jer za te igrache vauchuju ovi pro veterani chija rech ipak vredi neshto. ja prvi ne bih zvao nekog svog druga da udje ovde ako mislim da se ne bi uklopio. mada kad smo kod toga, ja i ne bih zvao nikoga (sem nkina koji ne zheli da se vrati wow-u ionako, iako bi bio bitan resurs ovog poduhvata:), ali ostavljam to kao mogutjnost za vas ostale :]

shta znam, ja sam josh u dilemi. osetjam da je ovo mogutje, kao nijednom pre. ali za razliku od proshlih pokushaja kada nismo imali dovoljno iskustva kao sada... ili atmosfera nije bila pogodna kao sada, u ovom sluchaju nemamo tretju bitnu stvar, a to je human resource. fale nam pomenuti veterani sa kojima bi ceo projekat dobio i na energiji, i na ozbiljnosti, i na zezanju.

Link to comment
Share on other sites

Veoma jednostavno - podela po rankovima

Guild Master: Kole (Jebiga njega najvise respektujemo od svih, GM ne treba da bude organizator vec neko cija se rec slusha)

Role leaders: (na 25 ljudi po raidu nije bas neophodno 9 class leadera)

• Tanks: Jel Gidra jos uvek tankuje?

• Healers: Storm

• DPS: Ja bih uzeo ovo, ali se ne bih bunio ni da budem obican member

• Casters: predlozite

Administrator Silencer

Raider: (Samo provereni igraci)

Member: (Velika vecina)

Friend/Casual: (Clanovi koji su tu samo zbog prijateljstva sa nekim i nemaju nameru da raiduju redovno)

Alt

Trialist: Novi likovi koji bi da budu clanovi/raideri jednog dana

i stroga pravila za izbacivanje... biti sa ovih prostora ne sme biti dovoljan razlog za clanstvo u gildu, ali prijatelji mogu da budu u gildu na casual nivou, ali moraju da razumeju da ne smeju da nastupaju u ime gilda i da ne smaraju za boostovanje/pare i slicno...

Evo ja malo sa zakasnjenjem da se javim. Jbg nisam neko vreme posetio KlanRUR, namestao sam OS kod kuce jedno 5-6 dana (problemi sa novom plocom itd ...).

Sto se tice pitanja da li tankujem, atm ne igram mage-a (signature). Ali imam nameru da igram od WoTLK. Praticu sada ovaj thread kako se razvija i ideje ljudi pa cemo da vidimo. GL

Btw C o s a, da li te znam? Posto vidim da ti ocigledno znas mene. :)

Pozdrav

Edited by GiDrA
Link to comment
Share on other sites

Jbg ,ja sam igrao do sada na Aerie Peak PvE .. pa odatle mogu da dovedem samo jednu osobu (Holy Priesta sa +Healing 2150 Unbuffed) . Ja bi pridodao Warlocka ,i transferovao istog dana kada bi josh neko to uradio.. ma otici cu kod Vuka ako treba i naci se sa nekoliko ljudi pa i grupno to da se odradi (transferi i formiranja) . Sta reci nego GL with project.

Zaboravih, igrao bih hordu sa vec postojecim likovima.

Edited by Pajoslav

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Evo ja malo sa zakasnjenjem da se javim. Jbg nisam neko vreme posetio KlanRUR, namestao sam OS kod kuce jedno 5-6 dana (problemi sa novom plocom itd ...).

Sto se tice pitanja da li tankujem, atm ne igram mage-a (signature). Ali imam nameru da igram od WoTLK. Praticu sada ovaj thread kako se razvija i ideje ljudi pa cemo da vidimo. GL

Btw C o s a, da li te znam? Posto vidim da ti ocigledno znas mene. :)

Pozdrav

/offtopic

Gynna pico vrati mi matse :P

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Mene ne mrzi da lvlujem opet, ali sa nekom klasom s kojom nisam igrao, npr. priest-shaman... i to je to :)) Mogao bih da transferujem ako bude ally gild svog druida ili ako bude horda svog warriora koji je tek 63. lvl, mada imam i paladina 46. lvl, njega bih relativno brzo izlvlovao.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Mislim ljudi, iskreno ako imate nesto pametno da napisete napisite. Jebo gde se sta bolje leveluje ne vidim sta time neko hoce da kaze iskreno... Tema je o guildu ako uopste hocete da ga pravite, onda pisite jebene predloge :) a ne da se ispamuje na 17 stranica i sad kad ja hocu da nadjem ko je sta gde napisao pametno treba mi 100 god.

Neka modovi zatvore ovu temu, ja cu da napravim na nezavisnom domenu tipa sdinfo.co.yu :) formu za popunjavanje cisto da vidim zainteresovanost, a konsultovacu se danas na #rur :P sa neo-vim i killijevim idejama.

Ko ima nesto pametno da kaze pre nego sto dignem form application sibnite mi na PP pametne ideje sta forma treba da sadrzi.

Samo da se razumemo u startu ja ne planiram da dignem guild sada odmah i da krenemo da sabijamo jer ne vidim vajdu ako guild krece WotLK. Moze da se migrira / napravi novi lik i izleveluje do 70 lvl-a da samo budemo spremni za WotLK. Ovako ja i dalje nastavljam svog palu na Xaviusu jer mi je primarno da sa guildom gde sam ubijem sve boseve sad u SP :)

Srdacan Pozdrav

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zadnji S1 im je bio Illidan, i oni su ga farm-ovali dok su ostali FM guildovi pokusavali da ga ubiju, bole ih tuki da se cimaju za S1 u Sunwellu, sada se medjusobno boostuju u areni dok svaki od njihovih charova nema full s3, a ovi koj ne gotive arenu lagano ciste sunwell u poluorganizovanim raidovima.

Ovo govori totalno drugacije:

http://www.realmhistory.net/frostmane/91/g...o-mori/957.html

Kao sto vidis zadnji S1 je bio u TK i to nije bio Kael'thas :)

Sa oficijalnog foruma Frostmane-a

*1st Server Kill: Kil'Jaeden

(?)

*1st Server Kill: Illidan Stormrage

[H] In Excelsis - 17/07/2007

*1st Server Kill: Archimonde

[H] In Excelsis - 27/6/2007

*1st Server Kill: Kael'thas Sunstrider

[H] In Excelsis - 03/06/2007

*1st Server Kill: Lady Vashj

[A] Memento Mori - 23/05/2007 <--- evo ga zadnji sto se tice zadnjih bosova u istancama.

*1st Server Kill: Magtheridon

[H] In Excelsis - 22/03/2007

*1st Server Kill: Gruul the Dragonkiller

[A] Memento Mori - 20/02/2007

*1st Server Kill: Kel'Thuzad

[A] Memento Mori - 03/10/2006

* 1st Server Kill: C'Thun

[A] Memento Mori - 28/04/2006

*1st Server Kill: Nefarian

[A] Memento Mori - 08/10/2005

*1st Server Kill: Ragnaros

[A] Memento Mori 22/05/2005

*1st Server Kill: Onyxia

[H] Imperium - 20/04/2005

Elem ko god da ti je rekao da MM uzima S1 grdno te je prevario ili ako si to sam zakljucio grdno se varas :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...