Jump to content

CS 1.6 pitanja


Recommended Posts

Zdravo svima!

Imam par pitanja u vezi CS 1.6:

1.Sta znaci Steam i kakve su pogodnosti ako se igra na njemu?

2.Koja je trenutno aktuelna verzija CS 1.6?(trenutno koristim v23 ali sam cuo da ima v32)

3.Kako da smanjim ping(lag) kad igram u LAN-u(krece se od 16 do 24)?

4.Trenutno igram na SerbianPro serveru,kako i dali bih mogao ja da budem ADMIN(sta je potrebno da se dobije to zvanje)?

Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Night Shade

Link to comment
Share on other sites

Poz :) posto vec zamisljam ovaj topic sutra kako se mnogi shegache na rachun dejana ja cu pokusati da odgovorim valjda je tacno :p

1.Steam ti je kao original,kada se igra na steam serveru znas da nece utji chiteri i smarati i niko tebe nece smarati da chitujes,evo od ove godine iggi i drugi pokusavaju da uvedu steam servera i da Srbija pocne da steamom(lol zvuci)

2. http://www.kgb-hq.com/forum/viewtopic.php?t=1366 trebalo bi da je ovde sve sto se tice pecha,nisam siguran

3.Mislim da ti je lag okej,16-24 je dobro? Ali ako je u lan-u,mozda treba da se smanji nisam siguran kako :))

4.Pa da bi dobio admina potrebno je da dobro igras,da znas da uocis citere,da budes cesto na serveru i da ne spamujes admine "MOGU JA DA BUDEM ADMIN?" Idi na njihov forum da procitas upravo to http://spa-server.freehostia.com/index.php?topic=232.0

edit: nek neko iskusniji napise ako ga ne mrzi,nisam ja siguran u ovaj moj post :))

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Steam je program koji sadrzi odredjenu kolicinu igrica (Ukljucujuci i cs, half-life, cs source itd itd..).Steam je znachi potpuno besplatan program koji mozesh skinuti preko neta, tezak je oko 500kb.Prvo shto morash uraditi je napraviti account na steam-u, shto je naravno potpuno besplatno.Ako hocesh da igrash npr cs, morash ga registrovati, tj kupiti(orginal) i aktivirati ga na steam-u, posle cega mozesh igrati do mile volje.Sto se aktuelne verzije tako neshto na steam-u nema, on se redovno updatuje sa neta tako da necesh ni provaliti koja je verzija, vec cesh uvek igrati sa najnovijom.

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

1.za igranje u Lanu moras podesiti lan rateove,kucas u konzolu:

rate 25000

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

(nek me neko ispravi ako fali josh neshto)

2.Aktuelna verzija CS-a ti je 1.6 i to je verzija,a to shto pominjes v21 i v32 to su ti verzije patcheva i shto je novija verzija,znaci da je popravljeno vise bugova tipa izbacivanje sa servera(svc_bad)...itd itd..

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

Poz :) posto vec zamisljam ovaj topic sutra kako se mnogi shegache na rachun dejana ja cu pokusati da odgovorim valjda je tacno :p

1.Steam ti je kao original,kada se igra na steam serveru znas da nece utji chiteri i smarati i niko tebe nece smarati da chitujes,evo od ove godine iggi i drugi pokusavaju da uvedu steam servera i da Srbija pocne da steamom(lol zvuci)

2. http://www.kgb-hq.com/forum/viewtopic.php?t=1366 trebalo bi da je ovde sve sto se tice pecha,nisam siguran

3.Mislim da ti je lag okej,16-24 je dobro? Ali ako je u lan-u,mozda treba da se smanji nisam siguran kako :))

4.Pa da bi dobio admina potrebno je da dobro igras,da znas da uocis citere,da budes cesto na serveru i da ne spamujes admine "MOGU JA DA BUDEM ADMIN?" Idi na njihov forum da procitas upravo to http://spa-server.freehostia.com/index.php?topic=232.0

edit: nek neko iskusniji napise ako ga ne mrzi,nisam ja siguran u ovaj moj post :))

Ma sto se shegacenja tice samo napred.Mislim da ako covek nije upucen u nesto i postavi pitanje ne vidim u tome nista za podsmeh.Sto se tice igranja obicno sam 2-3. na serbianpro serveru,al za pocetnika mislim da je to ok score.

Hvala vam na odgovorima!!

Pozzzzzzzzzzzzzz

Night

Link to comment
Share on other sites

1.za igranje u Lanu moras podesiti lan rateove,kucas u konzolu:

rate 25000

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

(nek me neko ispravi ako fali josh neshto)

2.Aktuelna verzija CS-a ti je 1.6 i to je verzija,a to shto pominjes v21 i v32 to su ti verzije patcheva i shto je novija verzija,znaci da je popravljeno vise bugova tipa izbacivanje sa servera(svc_bad)...itd itd..

to su ti online podesavanja :D

Link to comment
Share on other sites

hamla nemas pojma :D to su podesavanja za lan :D za lan ne sme manje od toga :D dok za net moze/mora ako imas los net :D

@atelas

to sto je stim ne znaci da nema citera ;) samo kad ih banujes banovao si ih za svagda :D jedina razlika ali bitna ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...