Jump to content

VGA -Kabal


rusici

Recommended Posts

@suba sta ubacujes u graficku karticu ako ne takav kabal ? to je sasvim normalan kabal od monitora do graficke samo sto je coveku crko kabal i sad oce da ga zameni prekida verovatno

@igorivan : ja imam od lg700s ne znam dal odgovara morao bi da pogledas !!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ajde kobrice prochitaj shta je napisao gore, pa se javi ponovo...

napisao je : Treba mi za Samsung 753s vga kabal

so what ? da znash sta je vga kabal nebi lupetao gluposti ali da ti pojednostavim uzmi kabal koji ide od graficke kartice do monitora i prati ga rukom i iseci ga na vrhu prebroj zice mozda ce ti neke stvari biti jasnije ili jednostavno otvori monitor i pogledaj gde koja zica ide .. good luck !

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

@suba sta ubacujes u graficku karticu ako ne takav kabal ? to je sasvim normalan kabal od monitora do graficke samo sto je coveku crko kabal i sad oce da ga zameni prekida verovatno

@igorivan : ja imam od lg700s ne znam dal odgovara morao bi da pogledas !!

mozda bi mogao posalji mi na pm telefon pa da se dogovorimo oko toga

@suba-da ti ja pojasnim posto vidim da se ocigledno ne razumes, ispod plastike u montoru postoji katodna cev i stampana ploca, na kraju cevi postoji isto tako mala stampana ploca gde ulazi jedan deo gajtana, a u onu drugu drugi kraj, taj gajtan je bukvalno vezan sa monitorom, to nije kabal kao za tft ekrane, i pre nego sto nekome zbog svog neznanja kvaris oglas idi prvo edukuj se, svi monitori u nazad 4-5 god koriste daj kabal IBM,Samsung i drugi

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

sada gledam 753s(ne koristim ga ne brinite xD) i ima normalan vga prikljucak... stvarno ne razumem kako to kabal da ide u dve zice... pa cak kod moje babe philips 14s iz 1995 ima vga normalan xD

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

sada gledam 753s(ne koristim ga ne brinite xD) i ima normalan vga prikljucak... stvarno ne razumem kako to kabal da ide u dve zice... pa cak kod moje babe philips 14s iz 1995 ima vga normalan xD

heloo nije 2 zice nego na kraju kabla se racva otvori monitor da bi znao o cemu se radi i pogledaj pola kabla ide na katodnu cev a pola ide na plocu helooooo

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ma najbolje da ce da otvora da bi video.

ako nece da otvara onda nemoj da lupeta gluposti ko maxim po diviziji

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

cek ti kazes da ti treba kabl koji se nalazi unutar monitora ili sta xD

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

Pa evo sta se desilo, kabal je izgleda u prekidu do onog plavog konektora kada se pomeri onda mi se boja na ekranu promeni u crveno, probao sam da vidim da ga skratim ali to je toliko zajebano, da ne mozete da verujete, a onaj plavi konektor ne mogu da skinem tako da mi treba kabal nov, ili polovan samo da je ispravan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...