Jump to content

Transferi


dULEYM4N

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno da se ne salim..

faktor korisnosti mu je u minusu ove sezone..trosi lopte, nemoze da da go iz cistih situacija, poceo je i u skoku da se ne snalazi..

odigrao je jednu dobru sezonu u zivotu. proslu. dao brda golova..e sad pogledaj vecinu tih golova i reci mi za koliko je on sam zasluzan..90 posto su plod kreativnosti i dobre igre cele ekipe i bilo koji napadac da je bio na njegovom mestu verovatno bi dao isto toliko golova, ako ne i vise..na velikim tekmama ga nije bilo nigde..cesto mu je trebalo brda sansi da bi nekako ubacio loptu u go..

i nikad ga nisam video da pokrene nesto, da izvuce ekipu kad je frka..ma bre nervira me crnac, navijao sam da ode u milan proslo leto, a da u arsu dovedu eta..

da se razumemo, nije on vuna ko bendtner, ali je dosta prosecan..daleko je od arsina za jednog vrh napadaca kakvog bi arsenal trebao da ima

Link to comment
Share on other sites

Pa da,kako Kezman,u koji god klub da je otisao,sanjao je kao mali da je igrao tamo :))

brate grujo, nemoj da gresis dusu :)

ja tebe cenim kao kladionicara i kao velikog sportskog znalca

ali ja se secam, kad je kezman igrao u PSV-u

kad su ga tada pitali, bas neposredno pre nego sto je otisao u chelsea

pitali su ga za koji klub mu je san da igra, rekao je ManUtd i PSG :)

to se secam kao da je juce bilo...

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...