Jump to content

Podloge, koje?


MarkoL

Koje podloge najvise volite i hteli bi ste da kupite?  

91 members have voted

  1. 1. Pads!

    • Steelpad
      43
    • Qpad
      7
    • Fatpad
      2
    • Razerpad
      17
    • Everglide
      5
    • neka druga
      17


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam probao druge, al koristim steelpad S&S već dve godine ako ne i više, prezadovoljan sam! Veća podloga ne treba, zato što bi je gurnuli pod tastaturu da je veća, taman! Imam i onu torbicu iz nju, može i miš da stane pa je zgodno da se nosi na lan.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aj da se ne otvara novi topic ( a i ovako odgovara pitanje )

Koju biste podlogu za fps ( cs uglavnom ) preporucili pre....mantis control ili mantis speed?

Znam da sa control-om ima vise trenja ( sto ja volim ) a kao preporucuju speed za pucacine...

pa ?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Uf, koliki je otpor mantis speed-a ? To ubaci u onu jednačinu zajedno sa vrednošću otpora tvog miša.Naravno to sve zavisi od tvog sens u igri i win sensa, kao i to da li imaš mouse fix, pa se druge jednačine primenjuju.Najbolje je da grafik izvedeš i vidiš rezultate.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

aj da pitam i ja nesto a da ne otvaram novi topic :) el zna neko kako bi mogao da narucim neku everglide podlogu npr onu fanatic edition.Vido na njihovom sajtu da nije nesto skupa nekih 20dolara a kod nas ko sto rece Dejan nema nigde da se kupi.Ako neko zna nek me prosvetli :)

upravo tamo gde si je i video samo ti treba karica sa dovoljno para ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...