Jump to content

-freq


Dimitry

Recommended Posts

:D yeh.. Samo prvo proveri da li monitor mozhe da radi na 100hz :D

aha pa cekaj ne razumem ti koristis refres da bi napravio 100hz u igrici iako ti monitor ne podrzava 100?:D jer mislim ako ti monitor podrzava 100hz sta ec ti refres luk taj kurac ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

aha pa cekaj ne razumem ti koristis refres da bi napravio 100hz u igrici iako ti monitor ne podrzava 100?:D jer mislim ako ti monitor podrzava 100hz sta ec ti refres luk taj kurac ?:D

ako mu nije explodirao znachi da podrzava 100 hz-a [:D] .. a verovatno nije mogao da ga setuje na 100 zato shto nije safe... jbg to ti je neki mali tweak..

sa tim parametrima igre mozesh da startujesh i custom resolution tako shto cesh uneti -width 640 -height 480

ili da ubijesh akceleraciju misha.. -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd -numericping -full

ranije sam nalazio parametre za startovanje starijih verzija directx-a, koje su prakticno graficki manje zahtevne i dobra je stvar za slabije racunare..

mozesh da se igrash, ima puno parametara..

e da i zamalo da zaboravim najvazniji parametar -prota - to unesesh i nema sheme da ubijesh nikog [:D]

Edited by spectrume

KDS

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

BUMP

e ppz, da li ima neko onaj stari refreshlock kome je ikonica plava? ne ovaj nov sa sivom ikonicom... jer na novom ne mogu da teram vishe od 85herca a sa starim sam mogao da stavim na 100-120 nego mi rikno hdd pa otishlo sve u zaborav

btw imam crt i pichio bi cs na 640x480 :)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...