Jump to content

European Nations Championship cs?


suba

Recommended Posts

Ja kolko sam svatio Kojotov post, problem kod svega toga nisu pare, nego nedostatak volontera, a ako su voloneri problem u ovoj dokonoj Srbiji, onda zaboravite na organizaciju CS-a, ili bilo cega drugog...

Tako da, ako neko ima neku vajnu ideju kako da sve to organizuje, i nadje neke volontere za to, nevidim zahto nebi otishao do tog Mikice da popricha sa njim... (ako je chovek dao pa i 1000 evra za tu licencu, htece makar da popricha sa nekim o njoj [:)])

Ti si lud skroz :P

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Treba da se nadje nekoliko velikih firmi koji ce hteti da sponzorisu tako nesto, a da bi se to uspelo, te firm neko mora da ubedi da to za sta daju pare nije mrtvo, kako to kod nas izgleda.

Ko zna mozda posle ovih liga nasih, sledece godine se desi da neka kgb igraona dobije esl licenciu, vreme ce pokazati, mora samo cs scena da izgleda ziva, a recimo da ima neki komjuniti koji se poprilicno trudi da ozivi to i da digne iznad obicnog nivoa gubljenja vremena, druzenja i zajebancije

E sad pitanje je sta je bolje, da nam neko da 5000 eur da raspodelimo na godinu dana na ucestale nagrade za turnire (mnogog bolje od ovih sad) i cak za najbolje igrace na pub serverima i tako te stvari ili da bacimo te pare na neku esl licencu kako bismo mogli da igramo neke random lige i da nas isprase strane ekipe itd...

Link to comment
Share on other sites

Izvini ali u svedskoj treba da platis insider da igras na pub i da bi mogao da dobijes nagradu, suba je tako dobio sluske, sta fali tome ?

Pa brate ne igraju svi igraci cw. Ima njih koji igraju samo pice pub, gg, dm a pri tom do jaja igraju. Evo primer su Imp-Lary i Agressor na KGB serverima, sto da zapostavimo i njih?

Ti ako igras cw obaziri se na cw nagrade, nemoj da diras i onu drugu stranu igraca na koju zelimo obratiti paznju, cs vise nije kao nekad, pub je sve vise zastupljen, ma koliko ga na ovom forumu mrze.

Ne mozete ljudi oziveti nekadasnju scenu kad je bilo 15 klanova i toliko igraca na sceni, sad ima na hiljade ljudi koji igraju cs, i uglavnom je sve to pub

Link to comment
Share on other sites

hm suba je dobio sluske na sk insider koji se igra u obliku cw-a kolko sam ja upucen, mozda i nisam nebitno, a ako ti ocekujes nagrade od igranja cs-a iz zabave, i smatras da si dovoljno dobar , izvoli pa uplati insider ili sta god, pa osvoji zasluzenu nagradu... ne odnosi se na tebe nego na bilo koga moze i na agressora i na imp laryja

0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

Mikica je zadnji imao ESl licnecnu koliko ja znam.................

mislim da on jos uvke ima pravo na nju. A umesto sto se zalite skupe 5-10 000 evra otkupite licnecnu i pocnite da se zezate:)

Salim se:)

ESL nazalost uposte nije jeftin sto su onda i uvideli organizatori. Treba dosta volonetara treba dosta ljudi a toga kod nas bas i nema.........

Naci ljude koji ce da volontiraju nije toliki problem. Problem je naci nacin da zaradis na toj licenci :)

Link to comment
Share on other sites

1. odete na esl.eu

2. napravite acc

3. ubacite steam

4. skinite aequitas

5. odigrate malo po esl pravilima (to je kao da u fubalu nema trcanja)

6. ne iznervirate se zbog pravila

7. ne banuju vas

8. ne napravite novi acc

9. ne banuju vas opet

e onda lepo pitajte sta je sa esl-om...

khm, sto se tice licence, kao i za veca desavanja od internet nadmetanja, pricali smo na temu eswc-a i zakljucili smo da ljude boli patka za licence za cs. nije isplativo, malo koja igraonica zivi od kantera, malo koja igraonica moze da podrzi norme igranja cs-a na internetu.

khm, sto se tice repke, bolje pustite 4gl da vezba sa dobrim ekipama dok ih neko ne dobije na wcg-u (jedino merilo).

posto nema ENC-a budimo zadovoljni sa cb-om i pricom o boljem sutra.

(LICENCE NEMA I DA JE IMA NECETE JE VIDETI, A KADA BUDE BILO NESTO STO SE TICE ESL-a, SVIPER CE VAM JAVITI posto je on zivotni kapiten SRPSKE gejming zajednice (tako sam shvatio iz ne-toliko-davnog-razgovora na ovu temu))

khm, sto se tice repke, bolje pustite 4gl da vezba sa dobrim ekipama dok ih neko ne dobije na wcg-u (jedino merilo).

mislio sam da nas oni predstavljaju kao trenutno najjaca cs ekipa.

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

mislim igi da je to losha ideja,to bi samo nateralo josh vishe ljudi da igra ffa,a i ovako ih previshe igra.

Aman zaman :D turniri ostaju, sve izto, nista se ne menja, samo u pub ubaciti nagrade i cao, u principu kgb ce to verovartno da radi i bez "para" za ESL, mada totalno ste me pogresno skapirali tako da /me off & sry za offtipic

Link to comment
Share on other sites

iggi totalno se ne slazem sa tobom,samo ces jos vise napuniti public server a te sto si nabrojao citiram "Pa brate ne igraju svi igraci cw. Ima njih koji igraju samo pice pub, gg, dm a pri tom do jaja igraju. Evo primer su Imp-Lary i Agressor na KGB serverima, sto da zapostavimo i njih? ti sto pice taj pub su ...ae necu da vredjam ...zaboravi...kakva crna nagrada,pa ja cu prvi da visim po ceo dan kao pacenik da dobijem tu nagradu :PPP

Link to comment
Share on other sites

evo ovako kao sto znate hrvati su kupili licencu za esl pre nekih 2 meseca. napravili su ladder i sve ostalo za par igara i igraci iz bosne mogu da igraju na njihovom ladderu. pokusao sam da udjem na 1on1 ladder i dobio sam sledeci e mail posto sam se zalio kako je kad je bio scg ladder da su i igraci iz hrvatske igrali na ladder-u - "Na zalost, cuo sam za tu situaciju i od admina i od igraca, ali mi smo dobili licencu za Hrvatsku i pitali smo za ostale zemlje bivse Jugoslavije da li bi smjeli sudjelovati u nasim ladderima i odgovor za Srbiju i Sloveniju je bio negativan jer u obje zemlje postoje ljudi ili organizacije (nisam siguran, tu informaciju nismo dobili) koji zele preuzeti licencu za svaku zemlju.

Ako se ti planovi ESL-a ne realiziraju, postoji opcija da Hrvatska preuzme licence za jednu ili mozda cak i za obje zemlje, a do tada nam je dozvoljeno primati samo igrace iz hrvatske i bosne i hercegovine, uz iznimku ponekim hrvatima koji zive ili igraju u njemackoj (kao sto je to recimo jedan od nasih admina).

Zao mi je sto je situacija trenutno takva, ali nije niti do mene, niti do vlasnika licence, iako iskreno niti ja niti on se nebi bunili da ladder bude sto veci i bogatiji, ali do daljnjega to jednostavno nije moguce.

Postoje neke naznake da cemo mozda uskoro smjeti uzeti i igrace iz Srbije, ali nebi htio nista obecavati dok ne dobijemo potvrdu iz ESL-a.

Nadam se da sam uspio dobro objasniti situaciju i ispricavam se sto je tako ispalo, ali u pitanju je odluka na koju mi mozemo samo ponuditi rjesenje, ali koja nikako nemora znaciti da ce se stvarno donjeti.

Jedino sto ti za sada mogu reci je da nastavis s vremena na vrijeme pogledati glavu stranicu hr-esl-a ili foruma gdje cemo sigurno staviti vijest ako dobijemo dozvolu."

molite se da hrvati sto pre odrade ovo da i mi mozemo da igramo na njihovim ladderima. do tada ama bash nista

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Treba da se nadje nekoliko velikih firmi koji ce hteti da sponzorisu tako nesto, a da bi se to uspelo, te firm neko mora da ubedi da to za sta daju pare nije mrtvo, kako to kod nas izgleda.

Ko zna mozda posle ovih liga nasih, sledece godine se desi da neka kgb igraona dobije esl licenciu, vreme ce pokazati, mora samo cs scena da izgleda ziva, a recimo da ima neki komjuniti koji se poprilicno trudi da ozivi to i da digne iznad obicnog nivoa gubljenja vremena, druzenja i zajebancije

E sad pitanje je sta je bolje, da nam neko da 5000 eur da raspodelimo na godinu dana na ucestale nagrade za turnire (mnogog bolje od ovih sad) i cak za najbolje igrace na pub serverima i tako te stvari ili da bacimo te pare na neku esl licencu kako bismo mogli da igramo neke random lige i da nas isprase strane ekipe itd...

Hoces da kazes da oni koji su u vrhu naseg gaminga ne mogu da nadju par firmi da ih sponzorise za 5000 evra. Zar je to sponzorstvo koje se ne trazi od 1 firme? Zar oni nisu svi dobro povezani sa strancima?

I koji je to interes nasih igraca da se zatvore u krugu nase tuzne gaming scene kad postoji mogucnost da igraju sa naj svetskim igracima?

Ne pljujem tebe samo nemoj da branis interese onih koji to zasluzili nisu.

Uzdravlje i keep up the good work Iggi.

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Izvini ali u svedskoj treba da platis insider da igras na pub i da bi mogao da dobijes nagradu, suba je tako dobio sluske, sta fali tome ?

Pa brate ne igraju svi igraci cw. Ima njih koji igraju samo pice pub, gg, dm a pri tom do jaja igraju. Evo primer su Imp-Lary i Agressor na KGB serverima, sto da zapostavimo i njih?

Ti ako igras cw obaziri se na cw nagrade, nemoj da diras i onu drugu stranu igraca na koju zelimo obratiti paznju, cs vise nije kao nekad, pub je sve vise zastupljen, ma koliko ga na ovom forumu mrze.

Ne mozete ljudi oziveti nekadasnju scenu kad je bilo 15 klanova i toliko igraca na sceni, sad ima na hiljade ljudi koji igraju cs, i uglavnom je sve to pub

SK Insider tournaments su bili organizovani u obliku DM-a i CW-a ... Nisu delili bash na Public-u nagrade :)

A taj Imp-Lary me je jedno jutro na kgb DM-u prozivao za chit dok nisam izasao ^^

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

Ne mozete ljudi oziveti nekadasnju scenu kad je bilo 15 klanova i toliko igraca na sceni, sad ima na hiljade ljudi koji igraju cs, i uglavnom je sve to pub

To bash i nije istina [:)]

Pub-a je uvek bilo, i u svakoj igraoni si imao po 5-10 "pro-ova" i ogromnu gomilu "pub-era"...

To je u stvari sve vrlo slichno, samo shto sada CS igrachi neidu u igraone da bi igrali pub, nego igraju od kuce...

(samo se setite pre-punih igraona, u kojima se CS igrao i previshe, dok sada primat preuzimaju DotA i WoW)

Shto se tiche nagrada, ja mislim da tu prvenstveno treba da se forsira CW scena, poshto su i Public sceni potrebni pravi idoli - samo se setite da su najpunije igraone (samim tim, i naj popularniji pub serveri tog vremena), bile one sa jakim CW timovima, jer su svi zivi dolazili iz celog grada da ih ubije neki glavonja iz nekog zajebanog CW tima (u pub igrama naravno)...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Shto se tiche liga/turnira, iz iggi-jevih postova se vidi da on ima velike planove i sa CW scenom, samo nebi bilo loshe da malo pozuri, dok nashu CS scenu ne preuzmu neke inostrane organizacije, zato shto to sigurno nece biti bash najsrecnije reshenje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...