Jump to content

Dobio sam WotLK BETA KLJUC !


Silencer

Recommended Posts

WotLK_Beta.jpg

Sta da kazem bio sam iznenadjen i srecan kad sam dobio :) Sve fino od Blizzada poslato, Linkovi izgledaju za wotlk :) nisam jos aktiviriao jer je jebeni fejk mail !!! Prvo salju attachemtn uz njega, koji trazi .NET 2.0 da bi se startovao, drugo wotlk logo izgleda uzasno, a trece blizzard nikad nece napisati "To prevent hackers or scammers from trying to trick players", a o gramatickim greskama "Northend" lololol, gore nego ja kad pravim sa sprskim... Mail stvarno na prvi izgled izgleda real :) i imacete zelju da startujete :P

Nisam znao drugaciji nacin da skrenem masi sa foruma paznju na ovaj e-mail, malo je bzvz za otvaranej novog topica, mada mislim da ovim cinom nekom imam da spasim account :) znaci ovo je fake nije beta startovala, ako beta startuje to ce biti objavljeno na zvanicnom wow sajtu :) a sigurno cete to i na ruru procitati.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Cak ima i upozorenje na blizzardovom wow forumu na ovakve prevare, a onda ispod njega vidis topic u fazonu "I got wotlk beta key hahaha nubs" i onda nastane loloteka kada jadnik ostane bez accounta.

Mada ja nikada nisam dobijao ovakve mejlove jer za wow imam drugi e-mail koji mi sluzi samo za menjanje passworda i nista vise. Dovoljno je da imas 5 grama mozga, da pazis na koje sajtove ides, da dobro zastitis racunar i neces imati problema sa kradjom naloga.

Malo je off topic ali setio sam se pisma u Svetu Kompjutera gde se neki lik zalio kako mu se instalirao neki program sa neta koji nemoze da obrise a stalno pokusava da ga konektuje na net, zanimalo ga je kako se taj program instalirao i kako da ga obrise.

Odgovor koji je dobio:

"Ovaj program ste instalirali tako sto ste kliknuli YES na sajtu asiananal.com..."

Umro sam od smeha XD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...