Jump to content

ARTCOM Online Turnir


Skazible

Recommended Posts

jer bi mogao ip server ? jel u pitanju samo jedan server ? itd itd... za one koji nece bas da se reguju na forumu :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D:D:D:D::DD::D:D:D

Edited by shok1ca

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Boze, T-sQn je diskvalifikovan , pardon - diskvaliVikovan[kako rece organizator] zbog koriscenja WallHacka i AimBota...ma daj...ako neko zna da puca , on je cheater ? To shto je ekipa neafirmisana ne znaci da ne znaju da igraju igrice. Ovo je sramota. Ovim putem zhelim da izrazim veliko zhaljenje prema organizatorima tog turnira posto su klasicni bolidi. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno sramota. Za se diskvalifikovane ekipe , uvek ima dokaza, ali nekako za T-sQn nema... Prvo je pisalo da su diskvalifikovani zbog igranja na 16 bita,ali posto nije bilo smoke runde to je editovano i onda su diskvalifikovani zbog AimBota...aha... Da. Organizatori . Da. Sta ? Da.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...