Jump to content

Sunwell Plateau


Silencer

Recommended Posts

2-3 nedelje od izlaska da ce da se ocisti je vise nego moguce , samo zavisi koliko ce ubagovanog da ostave zadnjeg bosa ... sto se mene tice trebalo bi kao cthun da bude da se pisa krvca 2 meseca :) .

Sta mislis jel unapred znaju sta ce da kazu :) samo da nije njihova krivica sto je poslednji boss zabagovan :)

Ako neko moze da nadje blue post za c'thuna sta su rekli bilo bi super xD

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sta mislis jel unapred znaju sta ce da kazu :) samo da nije njihova krivica sto je poslednji boss zabagovan :)

Ako neko moze da nadje blue post za c'thuna sta su rekli bilo bi super xD

To ce da je ocisti za 3 nedelje 10 guildi ... bagra sto kenja ovde 90% nece ni videti instancu ostali 5% ce pocistiti za par meseci ... jbg nema se vremena. Prosecan newb guild sto je u skorije vreme ubio lolidana treba 4 dana da pocisti bt i mh dodaj na to progres imaju max 2 dana da wajp festuju u SW onako umorni i sjebani kao i svaki casualci ^^ :).

Posle toga ce da dodju na forum i da kazu kako je khm khm 2 easy.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

To ce da je ocisti za 3 nedelje 10 guildi ... bagra sto kenja ovde 90% nece ni videti instancu ostali 5% ce pocistiti za par meseci ... jbg nema se vremena. Prosecan newb guild sto je u skorije vreme ubio lolidana treba 4 dana da pocisti bt i mh dodaj na to progres imaju max 2 dana da wajp festuju u SW onako umorni i sjebani kao i svaki casualci ^^ :).

Posle toga ce da dodju na forum i da kazu kako je khm khm 2 easy.

Zato sam ja u kakvom takvom Casual Guildu :P koji raiduje 5 days a week :P svi dani osim petka i subote. od 6pm do 00am. Nisam cepio lolidana, ali evo jos koja nedelja i kod njega smo. Mada kad pogledam lootz u SWP i ono sto moze od reputacije da se kupi bolje da farmujemo heroic, i kupimo opremu i krenemo SWP...

Elem BT i MH radim u PvP full gear i prvi sam ponekad na healing listi, uglavnom 3 mesto ne idem ispod... Zanima me sta bi radio u fullu tier 6 8/8 :| Kad pogledam meni je oprema previse imba za bosseve, za razliku pre tbc, Tier 2 mi je nekako bio mnogo losh za Naxx, jer sam ja kao paladin u to vreme nindzovo fuckin cloth non set opremu da bi imao veci heal -.- Ovde imam 2k Healinga i 37 Critical With Holy Light sto je previse meni imba za ove jadne bosseve :/ Nekako mi oprema nije balansirana za boss evente. Bas upravo razmisljam gear Tier 6 i full pve oprema kolko bi dala healing done mana regen i crit.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nece ti trebati full t6 8/8 ... samo 4/8 da zadrzis set bonus. Boots bracers i belt + chest t6 juris. Ostalo menjas. Lady vashj gloves , head of RoSa , Shouldere iz SW , legs od badgeva ( da bolji su od t6 ).

Treba da juris 2 vrste geara. Mada ako bas mozes onda idi na 3.

HPS gear = critical+haste+healing. Za bosove kao ROS ili Teron gde nikada nemas problema sa manom

Mana regen gear = Mana regen+critical+intelect

Standardni gear = Ovo je ono sto ti najvise volis , ja volim atm mix spell crita + healing + haste. Ako imas mogucnost recimo da uzmes 3 belta , onda mozes da jedan socketujes za jedan gear drugi za drugi i treci za treci sto ti daje mogucnost da na svakom bosu imas optimalan gear itd. Recimo craftovani plate braceri su od 2.4 imba ( dok ne dobijes t6 ) zbog spell haste buffa i to koristis na bossovima gde ti treba hps itd

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Btw da pojasnim za ljude koji kazu za otvaranje stvari u Quel'danasu

Da bi se bossovi u Sunwellu otvarali potrebno je predavati Essence of the Immortals (Pada od Vashj/Kael'Thas/Illidan/Archimonde + sunwellu, od svih bossova), za otvaranje prve kapije, tj. chetvrtog bossa - potrebno je da se na serveru preda 80 essenca. Za ostale nemam pojma.

Da bi se osvojili delovi Quel'Danas ostrva potrebno je raditi daily questove. Postoje 3 dela (Sanctum, Armory i Harbor - otvaraju se tim redosledom), i tek kada je otvoren Armory onda se spawnuje vendor koji prodaje iteme za heroic badgeve, na PTRu je bilo potrebno 3 nedelje da bi se osvojio Sanctum.

Eto vam par repera i pojashnjenja :p

Link to comment
Share on other sites

na PTRu je bilo potrebno 3 nedelje da bi se osvojio Sanctum.

KK

3 Nedelje za otvaranje :P

2 Nedelje ciscenje bosseva

1 Nedelja wajpa na Murua (mozda i vise)

1 mesec Kil dzajden Wajpa ;) onda nerfuju boss-a i ubijaju ga :)

2 Meseca i 1 Nedelja moja procena ;)

Sve to moze na 1 mesec da se mece i nedelju dana ako blizzard namerno ne overpower-uje zadnjeg boss-a.

To ce biti first kill bog zna kog guilda, ali dajem glavu da ce ga samo 1% svih guilda kad se saberu ubiti jer je tako i naxx prosao.

Da zanemarimo pricu nece biti kao situacija sa illidanom.

A i elem ja igram na serveru gde su samo trenutno 3 guilda koji ubijaju illidana, a nekad smo bili pro server, sad su nas sjebali zbog bgroupe.

I sad ovde svako napise PTR TBC Istance > TBC Istance :) Svodi se na isto manje igraca isto ciscenje...

Svako sad citi SSC / TK skoro kao sto je bilo za BWL a ne mogu da prismrde u aq40 od huhurana na gore... a za naxx necu da pricam.

Mene iskreno nervira kad procitam da je sve to lako i da ce se ocistiti za 4 nedelje -.- Nihilum je za kratko vreme sredio lolidana, a ja nisam stigao do njega i dan danas da ga vidim :) E nadam se da me kontate sta hocu da kazem. Nije to tolko lako kolko ljudi pricaju.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Stevo, da si ubio kaela...skontao bi koliko je on prekretnica bilo koje guilde :P Nishta posle kaela nije tesko...archimonde je random-time consuming, illidan traje 15 minuta, ni jedan boss posle kaela nije toliko 'zajeban'.

Nije ista pricha sad ko sto je bila kad je izashao Naxx...sad ima tona prefarmovanih guildi gde svaki member ima po 2 t6 seta i sve moguce sto moze da ima za svoju klasu

Poenta tih kapija u sunwellu je bash da ne bi doshla guilda kao nihilum i ocistila sve za metar dana :P

Pre tbc razorgore i huhuran su disbandovali guilde, ovde disbanduju RoS i Kael :P

Link to comment
Share on other sites

Stevo, da si ubio kaela...skontao bi koliko je on prekretnica bilo koje guilde :P Nishta posle kaela nije tesko..

Ja sam odavno njega ubio :)

Ispred arkimonda smo i ne znam koji tacno boss u BT :P skenjacemo ih nije frx dok ne vaspitam retardrane hilere.

Istina je da je naxx stvarno pretezak jedina najbolja istanca u okviru wow-a ;)

Ali i dalje 10% guilda farma sve :P ili ceka 2.4.

2 meseca!?!?

roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

Nio ! Umri :P videcemo ja daljem 2 meseca za ciscenje sunvela kako izadje 2.4 ;)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nax je bio pretezak jer je zahtevao opremu.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ovde ljudi koji whinuju i smeju se koliko je easy mode ne shvataju poentu price.

Kael je dugo vremena u poredjenju sa 16tak bosova u naxxu bio tezi od recimo 13tak.Jedini tezi fajtovi bi bili 4horseman , saphiron i KT

Bosovi pre Nerfa koji su na bili na naxx tezini.

Grull = 5-6 prvih bosova u naxxu

Hidros =patchwerk tezina u naxxu

Ilidan = 14tak bosova u naxxu

Magtheridon trash = naxx trash manje vise.

Bossovi koji su pre nerfa bili tezi od bilo cega u naxxu.

MotherSharaz je teza bila od svega u naxxu.

Problem je u tome sto sto sve ovo je iznad je VRLO VRLO BRZO nerfovano ... i tako sve ove brojeve mozete spustiti par stupnjeva. Takodje nemojte se zaludjivati za naxx... prvih 7-8 bosova u naxxu je bilo prelako. I bili su daleko ispod nivoa Cthuna i Twinsa.

Jedini boss koji je ostao vrlo vrlo tezak dugo vremena i na vrhu tezini koja je vidjena ikada u igri i na tezini najtezih bosova u naxxu je bio kael ... i sada je nerfovan.

Sto se mene tiche to je vise nego dovoljno... newbovi sada farmuju pravi guildovi su farmovali pre 6-7 meseci ... i to je to.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

cthun niije tako tezak, jednostavno onda je bilo 40 ljudi u raidu a boss je netrpeljiv prema debilima:S meni je cthun bio dojaja boss bas onako interesantan :) mislim ono gledas kad ce kandze cepas instante trcis u krug i tako to :) dinamican ! kael pre nerfa me je podsecao na njega posto uvek ima negde da se trci juri ovo drzi ono imba jebena ! ;) al zato je sad prda mislim nerfovali hp na onim addovima mozes da stojis u mestu i spamujes jedno dugme onako bezveze i pobijes sve pre kaela..nije kao pre :( jes stari mother shazrah je sabijao ololo leti tank olol splash na 2 tanka olol mrtvi olol :) ali evo u wotlk ce biti naxx za 80 lvl tako da nece ljudi kukati kako su raidovi laki u odnosu na pre tbc; ))) mada nevidim poentu ako ce ostaviti bosove isti tj isti magije i tako to..sazvakano a i vec imaju taktike za iste..a jbt smorio sam se .. neradi mi kablovsska tv tri dana.. i tako odo ja:S

T_T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...