Jump to content

Serbian ProGamers Community


Neksy

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbt da li je naziv toliko bitan? Svejedno server je kao i svi nashi serveri predvidjen za igru nashih ljudi, jer stranaca nigde nema kod nas na non-steamu :S Server se verovatno zove tako samo da bi privukao veci broj ljudi. Tako da Lesko tvoj post nije na mestu, a likove kao Neecola necu se ni truditi da razumem.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

pa sa neke amaterske strane,i nije bitno...ali se te neke "progame" strane,ipak je delom i ime bitno...i od toga zavisi kako cete stranci videti,i da li obratiti paznju na tebe...jbg,sve povlaci jedno drugo...

nisam zeleo da ishejtujem,kao sto je nikola smrad to je uradio(:D),nego jednostavno da skrenem paznju...ali dobro,kazem ja,samo napred!

ovo mi deluje najozbiljnije posle kgb-a i terre...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aj sad ozbiljno da napisem nesto korisno :D

ovo mi deluje najozbiljnije posle kgb-a i terre...

Slazem se, zato im i savetujem da promene ime jer nekako kvari ceo utisak. Mislim koja je prva asocijacija nekom kad procita ime serbian pro gamers: "Vidi ove neke retose sto su stavili to progamers, pa trpipuju da su pro". - nhf, ali to je verujem rekacija mnogih ljudi ovde.

U svakom slucaju gl, i rasmislite ozbiljno o promeni imena, pozdrav! :)

Link to comment
Share on other sites

Slazem se i sa tobom Neecola,ali nema takvih likova kod nas ( na nashu srecu ) sto je dobro, i kao sto sam napisao u prvom postu, "svi ljudi dobre volje" tako da ono.. videcemo [:o)]

@spectrume

2 Servera su zakupljena, ali su pod sponzorstvom tako da nema problema za njihov opstanak i rad [|)]

Link to comment
Share on other sites

Onda Vam samo josh fali jak admin crew s'obzirom da je non steam pa nema bojazni od bana acc-a i nema vac2, tako da jedina stvar koja moze da odrzi nivo i red na serveru je cvrsta administratorska ruka.

i naravno fale pro gameri a takvih je kod nas malo.. mozda imamo pro citere ili ultra online skillzore koji u lanu useru motku dok po netu ownaju....

ova zadnja aluzija je moj odnos prema nashoj cs sceni.. nema veze sa Vashim serverom..

vama gl

KDS

Link to comment
Share on other sites

eh da, samo jos da smiris admine koji su na serverima, i da im skrenes paznju da ne mogu oni

niti njihovi frendovi da koriste cheat. A kad im se skrene paznja na te stvari, oni kikaju sve sa servera, lol! [:(!]

Znachi dechko uzecesh ScreenShot ili iskoristiti opciju record i snimiti bilo kakav cheat admina ili njihovih "friendova". Svaki takav prekrshaj admina rezultovace iskljuchenje sa servera. Do tada poshto ima nekoliko dobrih gamera admina ne mora da znachi da je cheat nego samo skill :)

Svejedno tu je forum http://www.serbianprogaming.co.nr/ pishite zalbe, pohvale, probleme bilo shta.

Link to comment
Share on other sites

Znachi dechko uzecesh ScreenShot ili iskoristiti opciju record i snimiti bilo kakav cheat admina ili njihovih "friendova". Svaki takav prekrshaj admina rezultovace iskljuchenje sa servera. Do tada poshto ima nekoliko dobrih gamera admina ne mora da znachi da je cheat nego samo skill :)

Svejedno tu je forum http://www.serbianprogaming.co.nr/ pishite zalbe, pohvale, probleme bilo shta.

taj rad, samo mi objasni kako ja da usavrsim taj skill letenja po mapi .,,, ?

ne znam koji mi k.... sto se raspravljam, kad ima sila drugih servera ffs! gl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...