Jump to content

WMC 2008


Recommended Posts

Nemogu da verujem, kakva zurka!!!!!!!! Prodajem stan u bg-u za dva dana u majamiju i kilo...... [:D][:D]

Ne verujem da debeli cox pusta oba dana, kako ce to ludilo da bude!!!!!!!!

Samo fali da ja budem tamo da to bude potpuna zurka, bez mene nije to to! [:D][:D][:D]

Edited by Sexy_bg

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mislim da niste baš najbolje skontali suštinu wmc-a.

odprilike... naime, WMC je nesto poput SAJMA na kojem se svake godine okupljaju predstavnici

muzicke INDUSTRIJE ali tu ne mislim na saleta popovica iz granda vec na ljude koji su udarili

temelje ovoj privrednoj grani [:D] Producenti, promoteri, organizatori, proizvodjaci muzicke

opreme, mediji koji prate ovu industriju, afirmisani i neafirmisani umetnici itd itd...

Cilj je da se svake godine "podvuche crta" i da se vidi gde se to pricha nalazi u datom trenutku,

sta se sve desilo u protekljih godinu dana, sta ce se desavati u narednom periodu, koje su to

nove tendencije, ukazuje se na odredjene probleme i sl.

WMC je za sve ove godine prerastao u ogroman event koji je po prihodima i vaznosti prejebao

i dodelu MTV nagrada u Mamamiju, plus sto ovaj event promovise USLOVNO RECENO vise onaj

"TROO" deo scene dok rnb pajace koji grcaju pod zlatnim lancima i kvazi muzicare ignorisu...

Za nekoliko dana koliko traje ovaj event preko dana se odrzavaju razne radionice, prezentacije,

predavanja itd. i sve se to desava u nekoliko velikih sajamskih-alike hala, dok se predveche ceo

taj deo Majamija pretvara u jedan veliki party zone, ispred svakog kafica i butika moze se videti

neki DJ koji vrti vinile dok slucajni i namerni prolaznici djuskaju i cirkaju omiljeno pitjence...

Ako ste neafirmisani DJ i ako se uvalite tamo nekako da vrtite negde u gradu, velika je

verovatnoca da ce vas cuti neko od "ljudi koji se pitaju" iz te industrije, te tako mnogi klinci

nakon WMC-a i zabadaju rezidenture, bookinge ili ugovore za izdavanje trekova na vinilu...

Naravno, highlight je zavrsno veche WMC-a kada u nekoliko elitnih klubova nastupa crem-dela-crem

svetske DJ garniture, a tako je i ove godine s tim sto je sada jubilej pa se zavrsnica prosirila na 2 vecheri,

na srecu svih tamo prisutnih... Definitivno A MUST SEE manifestacija za svakog ozbiljnijeg poklonika

elektronskog zvuka! Daj bozhe zdravlja / para, eto me tamo naredne godine [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...