Jump to content

Official PTR 2.4.0 Patch notes.


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koja tuga za karazhan i dalje treba att XD

igra se stvarno debilizuje... drago mi je sto ne uplacujem vise acc... stavise sad se ozbiljno razmisljam da ga prodam posto - zasto :)

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

to se i meni desava u durotaru npr kad ima 500 ljudi

dakle lag ili slicno

mada ne mogu da tvrdim dal je kod druida tako

jer nikad u zivotu nisam video druida koji ima veci rating od 1400 sa feral specom

i da nije mi samo jasno zasto nije nerfovan resto barem malo ...

bilo sta da su nerfovali tipa range cyclone castinga za 2 koraka sad bi drko kurac

Link to comment
Share on other sites

Do jaja, sad ce svaki turd da dobije mogucnost da omirishe nesto za sta nije ni malo izvajpovao... Kael/Vashj su bili velike prepreke svakom guildu koji sada farmuje bt, a sad su to izbacili, lol cak ne moras ni instancu vise da cistis da bi tukao iste! I sta sad, dodje nublar koji je uspeo da ubije ssc do vashj i tk do kaela, ima 3/5 t5, sto je dovoljno da se pichi BT i hyjal i caozdra na tacni sve....ako oce da daju ljudima da gledaju instance do kojih nisu stigli nek gledaju na screen shotovima, jebo mater - kako je tako moglo pre tbca? Gotovo da su obrisali liniju izmedju nekoga ko je raidovao i nekoga ko je krenuo da igra od xyz patcha >.> QQQQQQQQQQQQQQQQQQ FUCKING Q

to se i meni desava u durotaru npr kad ima 500 ljudi

dakle lag ili slicno

mada ne mogu da tvrdim dal je kod druida tako

jer nikad u zivotu nisam video druida koji ima veci rating od 1400 sa feral specom

alo nublare 1800 sam imao :P

idi na warcraftmovies.com kucaj deep feral, imas 5-6 filmova, feral druid 2400 ratinga

Edited by Shalala
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ovaj, koji vam je, to je samo igra, cemu tolika frustracija...

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Ako ste se vec toliko cimali da prevodite onda ste i skilove i klase trebali da prevedete: npr , ratnik , pop , veshtac , lopov , lovac itd ... i da skilove sredite ... blagoslov kraljeva / mudrosti , osvetnicki shtit cekic pravde itd.

ORK RATNIK ! ODUPRO MI SE NA CEKIC PRAVDE ... NEMOGUCE ! JEBEM MATER VAMA POPOVIMA STO ME SPAMUJETE ZA BLAGOSLOV MUDROSTI ... BLAGOSILJAV VAM @!@!@@"@£@@$@%!@" !1!111

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ako ste se vec toliko cimali da prevodite onda ste i skilove i klase trebali da prevedete: npr , ratnik , pop , veshtac , lopov , lovac itd ... i da skilove sredite ... blagoslov kraljeva / mudrosti , osvetnicki shtit cekic pravde itd.

ORK RATNIK ! ODUPRO MI SE NA CEKIC PRAVDE ... NEMOGUCE ! JEBEM MATER VAMA POPOVIMA STO ME SPAMUJETE ZA BLAGOSLOV MUDROSTI ... BLAGOSILJAV VAM @!@!@@"@£@@$@%!@" !1!111

Omg kad nisam spao sa stolice

cekic pravde

ahahadsahajsadsahbhahbha

Kad sam bio mali, poklone mi slali iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji.

Link to comment
Share on other sites

Udarac u bubreg i jeftin udarac posle toga , a onda kasapljenje sa ledja iz zasede , paljenje izbegavanja i plashta senki da bi izbegao mocni malj zvani GLASNIK OLUJE koji ako te pogodi upokojen si za sva vremena... naravno nedao bog da taj ratnik ima bes vetra i blagoslov slobode onda su ga svi najebali.

jer znate kako kazu nasi stari : Casha meda ... ishte casu zuci

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ako ste se vec toliko cimali da prevodite onda ste i skilove i klase trebali da prevedete: npr , ratnik , pop , veshtac , lopov , lovac itd ... i da skilove sredite ... blagoslov kraljeva / mudrosti , osvetnicki shtit cekic pravde itd.

ORK RATNIK ! ODUPRO MI SE NA CEKIC PRAVDE ... NEMOGUCE ! JEBEM MATER VAMA POPOVIMA STO ME SPAMUJETE ZA BLAGOSLOV MUDROSTI ... BLAGOSILJAV VAM @!@!@@"@£@@$@%!@" !1!111

Zaboravio si najzabavniji prevod ....

druid = vidar :]

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...