Jump to content

Eric Prydz i Chris Liebing


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neje bilo lose, buka je razvalio, za moj ukus, a prytz me razocarao svojim nastupom.. mislim, ono sto je u poslednjih pola sata zbrzao nije mu trebalo, mogao je lepo to sve da razvuce na ceo nastup..

sve u svemu jedva prolazna ocena.. za pare koje sam dao MORAO sam mnogo bolje da se provedem :)

al dobro, to je moje skromno misljenje

Link to comment
Share on other sites

a ne znam sta da kazem :)))))

opsirnije cu kad se naspavam.

samo cu reci ovo... 80% stvari sto je erik pustio su jebeni id-ovi. jebeni unikati. sa drugom polovinom seta me je oduvaooooOO!!!! uopste me nije razocarao. i dosta se poboljsao sto se tice samog djinga od exita.

al ovo je bilo totalno ludilo

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se javim :)

Booka Shade jebeni vrhunac vecheri, znachi jebeno odlichno [jupi]

Prydz onako, nije bilo loshe, mada sam ochekivao vishe. Sve u svemu, meni je bilo do jaja, samo 18 sati van kuce zbog toga shto nema jebenih vozova je previshe za mene.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ma znate shta.

Doshao sam neshto iza ponoci. Acim vrti Not Exactly. Ja u fullu. Posle ishli i Get Physical (vishe puta tokom veceri)...

Onda doshli Bookashade i stvarno su bili dobri.

Ide onda Roadkill EDX Remix, kao prelaz za Prydza. Ja se bash nalozio...

Konacno Prydz... Pravo da kazem, prvi deo seta mi je bio malo mracniji, sporo je dizao realno. Druga stvar koju je pustio bila je Armed i ja mislio sad ce sve svoje da pokida, a ono nishta. Jebote koliko on ima svojih hitova na koje bi masa pala u trans... Tek je na kraju pustio svoj blok, bukvalno na kraju. Bile su Aftermath, Sweet Genesis, Shadows, Murani i na kraju Pjanoo. To je ono cega se secam, nek me neko podseti ako sam propustio neshto.

Jebote ni Solitude, ni Seadweller, ni Killer, ni Big Boss, ni IRONMAN, i shto je najvaznije NI JEBENA EUROPA/SIMBORA JEBOTE!!!! CEO DAN MI SE PREVRCE STOMAK KAD POMISLIM KAKO CE VRTETI EUROPU UVECE I ONO QRAC!!!!

Sve u svemu, jedva se izvukao sa drugom polovinom seta... Vredelo je para u svakom slucaju, ali mogao je i bolje da odradi realno.

Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo prelepo od pocetka do kraja zurke. savrseno vece. booka shade super, ny rooms mi najbolje legla:D a eric bolji nego na exitu, vrunski zavrsetak mada je pustao svoje stvari i ranije recimo armed, f12, agag, pa jedna starija pryda cijeg naziva jos ne mogu da se setim, pa ona cirez d bomba koja je jos ID iz seta u cirihu..... mnogo ID traka, mozda i previse. sve u svemu, moja ocekivanja su ispunjena:D

al ovo je bilo totalno ludilo

odlepio sam na ovu stvar na green beat-u, pa opet sinoc, a i dalje ne znam kako se zove..... zna neko?

this is a journey this is a journey this is a journey

Link to comment
Share on other sites

auuu,koliko mi je bilo dobro sinoc...

prvo smo nas 10ak seli u neki kafic na brdu(niske cene Becksa:D) i onako pristojno se napili,taman da budemo veseli,veseli...

usli smo unutra oko 1,taman kad je booka krenuo...njih se nisam nesto naslusao,jer sam trazio jedne ljude,druge,jurcali se po Expu dok nismo nasli gde cemo se zabosti...ali sve u svemu,koliko sam ispratio,bili su odlicni...

Pryda bio potpuno suprotno od onoga od cega sam se plasio da moze da bude...tj da bude kao prokleti Larok prosli put...prvi deo mu jeste bio mracniji,za mene sve nepoznate pesme,ali me je drzalo veoma energicno...posle drugi deo,tj njegove pesme su me oduvale...to je bilo poslednjih sat i nesto...znaci tu mi je bilo bas dojajno...

mene je odusevio sa hey boys hey girls,to mi je onako bas lepo leglo,i naravno shadows i pjanooo objasnili...a jedino mi je zao za europu...tu se skroz slazem sa 47@mission...to mi je bas krivo sto nije bilo,al' dobro,sta je tu je...

sa rura sam video Coreya,upoznao Mitcha(drago mi je:D),video Sheckyja(ja mislim da je bio mrtav pijan:DDD),video stepu i saleta,i naravno islikao sam se sa mojim seljacima iz NS-a sinijem,mandom i baxuzom(da ne kazem ono drugo :DDD)...

sve u svemu,prelepo vece za mene!!!

slike cu postaviti kad mi budu stigle :)))

CHEERS !

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nije lose bilo, Booka Shade ODLICAN , eric prvi deo malo sporiji ali ok, ali drugi deo vrh, stvarno odlicno. Hey boys hey girls je oduvala masu!!!!!!!

Malo me je smorila guzva, mada je ocekivana bila, jer mi je slomljen prst na nozi, a ljudi nikako da prestanu da me gaze, tako da sam se par puta bas dobro drao od bola. [:D]

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...