Jump to content

Haknuli mi acc


Necrofear

Recommended Posts

E ovako: sinoc igram nista pa kad me smorilo malo odem alt+f4 i na spavanje. Jutros kucam user i pass kad ono nemogu da se log. Skoknem ja na acc od ortaka kad moj lik online ja ko igra ovo, ono malo na engleskom malo na srpskom on mene nejebe 2%. E sad posto se acc ne vodi na moje ime a i mail je sjeban (stoji hitmail umesto hotmail) zanima me ima li neki nacin da vratim acc ili je zauvek ostao u tudjim rukama? Cisto da pomenem da su mi se sinoc desile malo sumljive stvari:

1.) dolazi 1lvl i na trade mi gomilu stvari koje na AH vrede 400g min a trazio je 100g

2.) koliko sam ja zapazio gold spameri nemaju nikog na targetu, a ja sam se sinoc nasao kod jednog

Pls neki savet

Hvala

Bas sam pre neki dan napravio sve moguce klase tako da su sva mesta za likove bila popunjena, i bas sam malo pre dodavao u frendove sa drugog acca svi su hteli sem zadnjeg, mada ne vidim razlog zasto ga je obrisao

Edited by Necrofear
Link to comment
Share on other sites

Registruj domen hitmail.com lol :P

jk kapiram da je zauzet ^^

Btw da ne bude skroz beskoristan post ...

To sto te je neko targetovao apsolutno veze nema sa hackom ...

Oni po tvom ingame nicku nema sanse da saznaju account login, a kamoli user ... tako da srecan lov na trojance

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Acc se moze vratiti al moras imati:

Licnu kartu vlasnika acc.

CD KEY

Secret Answer

Posaljes im to preko njihove webforme i objasnis sta se desilo. Nemoj zaboraviti da pomenes da ti email ne radi i napisi email preko koga mogu da te kontaktiraju

Poseti http://wow-europe.com/en/support/ca-article.html tu ces sve razumeti ako znas engleski ako ne znas nauci il nadji nekog kog zna. Procitaj pazljivo i posalji informacije sto pre. Cim posaljes info oni zatvore account i pocinje investigation.

Ako nemas licnu kartu ili bilo koj drugi nacionalni ID vlasnika acc onda ne verujem da mozes vratiti account.

Nadam se da ce to da ti pomogne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...