Jump to content

nazivi heroja i itema


ICUBRILO

Recommended Posts

hahaha dude, if you came to wage battle on the field of warcraft lore, you came steggeringly ill-equipped ;oP

ostali DHovi si kopaju chi uzharenim sechivom da bi rekreirali to sto je Sargeras uradio Illidanu...zaista, svet warcraft lorea je krajnje interesantan, check it out cometimes...

elf je imba zbog toga

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

posecuje =/= zapoceo.

I ti si sladak sa tim prcastim nosicem.

da ne bude offtopic, evo kako hellion zove neke heroje :

Lunu : "uaauua"

rikimarua :"uiikimaauu"

sand kinga :" uaand kinnggg"

i sve nesto tako

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hahaha dude, if you came to wage battle on the field of warcraft lore, you came steggeringly ill-equipped ;oP

ostali DHovi si kopaju chi uzharenim sechivom da bi rekreirali to sto je Sargeras uradio Illidanu...zaista, svet warcraft lorea je krajnje interesantan, check it out cometimes...

Auuu...ovo je bila toljaga u glavu...

Kad ti neko ovako objasni nema razloga da se ljutis :)...to je bilo samo iz najbolje namere.

KARAO TE,NAMAZAO TE NA LEBA,UTOVARIO TI BANANU BEZ MARKICE...etc -.-

posecuje =/= zapoceo.

I ti si sladak sa tim prcastim nosicem.

da ne bude offtopic, evo kako hellion zove neke heroje :

Lunu : "uaauua"

rikimarua :"uiikimaauu"

sand kinga :" uaand kinnggg"

i sve nesto tako

Mesas me sa elijem..al nema veze. On je kralj!

Btw,po Eliju

Treant = Sekvoja

A onda nadje strucnjaka Sasuke-a i pita ga "jeli retarde,sta radi ova sekvoja",a ovaj ce "on vidi sumu i cim nestane bezi ,zamrsice te".

Eli dobacuje Akiju " Alo, bambuse bezi,on vidi celu sumu", i pobegose na fontanu :)))

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas tako bilo, ali da je bilo jako smesno jeste.

"eee, eee, pa ja bijem ovu skevoju a ona me zamrsila i ubila" ili tako nesto.

Svakako je bilo funny

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ostali mare, slejer(hellion) i ja u deusu, bilo je kasno uvece, igramo neki retardirani mod i zove slejera keva na mobilni i pita ga 'gde si', javlja se slejer i kaze 'evo me u busu brrrrbrrbrbr', fejkuje autobus hahahaha, mi smo vristali od smeha, i posle on prica o debilijadama na ovom topicu, realno...... :)))))

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

ahahhahahahha zaboravio sam na to :)))) gg

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ostali mare, slejer(hellion) i ja u deusu, bilo je kasno uvece, igramo neki retardirani mod i zove slejera keva na mobilni i pita ga 'gde si', javlja se slejer i kaze 'evo me u busu brrrrbrrbrbr', fejkuje autobus hahahaha, mi smo vristali od smeha, i posle on prica o debilijadama na ovom topicu, realno...... :)))))

Au brate ovo nisam znao :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ostali mare, slejer(hellion) i ja u deusu, bilo je kasno uvece, igramo neki retardirani mod i zove slejera keva na mobilni i pita ga 'gde si', javlja se slejer i kaze 'evo me u busu brrrrbrrbrbr', fejkuje autobus hahahaha, mi smo vristali od smeha, i posle on prica o debilijadama na ovom topicu, realno...... :)))))

Ne secam se ovog dogadjaja,a i znam da je nemoguc posto ti nikada nisi ostajao u deusu na nocnom vec odes cim dodje Gaja. U onim retkim situacijama kad se zajebes pa ostanes desava se sledeca scena :

Gaja (urla iz sobice) : ALOO MALISAA!

(Zaba se pravi lud)

Gaja : Aloo,slinavi retarde!

Zaba (pokunjen) : Molim Gajo?

Gaja : Mars u Flamingo i donesi 3 pice,i 12 piva.

Zaba : Gajo,nemoj molim te,krenuo sam kuci,poslednji bas odlazi,pa...pa ima neko drugi da ode...aj keve ti pusti me...

Gaja : Ako ti puknem samar nece ti trebati autobus vec ambulanta. MARS PO PICU!

(Zaba odlazi)

Posle pola sata dolazi Zaba i dovlaci one kesetine i kutije. Ostavlja ih pored Gaje i taman da pobegne...

Gaja : MALISAAA!

Zaba : Molim Gajo?

Gaja : Zaboravio SI COKOLADICU ZA VELJU!

Zaba : Nisi mi rekao za cokoladicu,rekao si 3 pice i 12 piva...

Gaja : Nisam ti rekao a?

Zaba : Jesi,jesi...sad se secam...i cokoladica. Da

Gaja : Ajde mars po cokoladicu,konju mali...keva ti je RUDAR! [:D]

(Zaba odlazi brisuci suze...)

ELEM,sigurno je da sam ja lozio kevu (za izuzetkom imitacije autobusa,to lazes),al vrlo je tesko da si ti tome prisustvovao...

Link to comment
Share on other sites

:D:D

jedva cekam odgovor :D

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Hahahhaha [roflmao] kako sere ovaj slejer, prvo ja NIKAD nisam isao gaji po hranu i pica mentolu musavi [:D]

A ova sto sam napisao je 10000% tacno, secam se svakog detalja, cak da je to bio neki mod sa imba kriptlordom i njegovim letecim bubicama, i oponasao si autobus [:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Ne secam se ovog dogadjaja,a i znam da je nemoguc posto ti nikada nisi ostajao u deusu na nocnom vec odes cim dodje Gaja. U onim retkim situacijama kad se zajebes pa ostanes desava se sledeca scena :

Gaja (urla iz sobice) : ALOO MALISAA!

(Zaba se pravi lud)

Gaja : Aloo,slinavi retarde!

Zaba (pokunjen) : Molim Gajo?

Gaja : Mars u Flamingo i donesi 3 pice,i 12 piva.

Zaba : Gajo,nemoj molim te,krenuo sam kuci,poslednji bas odlazi,pa...pa ima neko drugi da ode...aj keve ti pusti me...

Gaja : Ako ti puknem samar nece ti trebati autobus vec ambulanta. MARS PO PICU!

(Zaba odlazi)

Posle pola sata dolazi Zaba i dovlaci one kesetine i kutije. Ostavlja ih pored Gaje i taman da pobegne...

Gaja : MALISAAA!

Zaba : Molim Gajo?

Gaja : Zaboravio SI COKOLADICU ZA VELJU!

Zaba : Nisi mi rekao za cokoladicu,rekao si 3 pice i 12 piva...

Gaja : Nisam ti rekao a?

Zaba : Jesi,jesi...sad se secam...i cokoladica. Da

Gaja : Ajde mars po cokoladicu,konju mali...keva ti je RUDAR! [:D]

(Zaba odlazi brisuci suze...)

ELEM,sigurno je da sam ja lozio kevu (za izuzetkom imitacije autobusa,to lazes),al vrlo je tesko da si ti tome prisustvovao...

auuuu jebote koj [roflmao] bravoo [claps]

Link to comment
Share on other sites

Hahahhaha [roflmao] kako sere ovaj slejer, prvo ja NIKAD nisam isao gaji po hranu i pica mentolu musavi [:D]

A ova sto sam napisao je 10000% tacno, secam se svakog detalja, cak da je to bio neki mod sa imba kriptlordom i njegovim letecim bubicama, i oponasao si autobus [:D]

Da,da...evo bas sada pokusavam da snimim svoj glas oponasajuci autobus. Nesto mi ne ide,pravo da ti kazem.

Bolje cuti i prestani da me izazivas,jel postoji jos 3000 scenarija. Svi znaju za ovu pricu,zato sto znam koliko smo puta vristali kad cujemo "Nemoj Gajo" ( imam kontrolni sutra iz astro-fizike,i slicno)iz sobice. Mojne me bodes pa cmaru tim slinavim nosom. Ja sam izneo najblazi scenario moguc,kao odgovor,a postoji i jos masa boljih (kao onaj gde objasnjavas "zasto ti je faca mutava").

Link to comment
Share on other sites

Da,da...evo bas sada pokusavam da snimim svoj glas oponasajuci autobus. Nesto mi ne ide,pravo da ti kazem.

Bolje cuti i prestani da me izazivas,jel postoji jos 3000 scenarija. Svi znaju za ovu pricu,zato sto znam koliko smo puta vristali kad cujemo "Nemoj Gajo" ( imam kontrolni sutra iz astro-fizike,i slicno)iz sobice. Mojne me bodes pa cmaru tim slinavim nosom. Ja sam izneo najblazi scenario moguc,kao odgovor,a postoji i jos masa boljih (kao onaj gde objasnjavas "zasto ti je faca mutava").

baci josh neku, molim te [:D]

Link to comment
Share on other sites

ahahahha, daj zhabo ne kenjaj, i ja sam isao gaji po picu, samo sto mene nije nikad spustao toliko kao tebe, realno :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...