Jump to content

PPRIJAVE za KGB Online w2008


iggy_bus

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam cuo ima neka zajebana ekipa .... igraju bjeli i dnr u njoj. 2 superstara domaceg cs-a

MetroStars MS  - Srbija

Nikola, Chester, Milosevic, Beograd

Anastasije, DNR, Tasic, Beograd

Ivan, Bjeli, Bjelajac, Beograd

Stefan, BaXuz, Baksussen, Beograd

Viktor, eyel, Lazarevic, Beograd

Milos, Dr1veR, Matic, Beograd

Stefan, Gicva, Vagic, Beograd

Steta sto nisu usli u izbor =]

LESkO mislim da nisi upravu kolko se ja secam i kolko sam pratio da je dosta nazovimo "FAVORITA" ispalo u challenge-u! secam se da je koleteral Ispo i jos par dobrih ekipa! u terinoj ligi!

col je ispao iz razloga koji nema smisla zavlaciti po forumu, to se srecom nece desiti na kgb ligi

btw:

Prijave su zavrsene, Prijavljeno je 111 ekipa, odabrali smo 64, mogu da kazem da ima podosta kvalitetnih ekipa, bice extra.

Uskoro stize full info ;)

Link to comment
Share on other sites

dajte spisak :D

a btw, terra liga je odlicno prosla, organizacija TOP realno :D

ali opet nas sjebe CBBLE~~~~ MRTVA MAPAAAA :D

bravo za terra ligu, samo tako nastavite.

Edited by shok1ca

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

who cares about tera league when there are no prizes ffs ...

Ne bih se slozio sa ovim, ima dosta ljudi koji su voljni eto da organizuju, pa sta ako se neko ne snadje za nagrade...ipak nije sve u nagradama, to je eto cisto da se malo podstaknu jaci timovi da se potrude i da sve deluje ozbiljnije ali ipak se lige organizuju da se igra cs i da se druzi, sa druge strane tvoj tim pored jake konkurencije svakako nece osvojiti neku nagradi tako da je tebi svejedno ima li nagrada ili ne, tako da cuti pucaj, zabavi se i druzi ;)

Nece ni kgb lige uvek imati neke velike nagrade, sta ako cemo mi da pravimo sveke 2 nedelje neke manje evente, pa nece nam ljudi svaki put davati nesto za nagrade :D

Ako ce svi igrati samo ako ima nagrada promade nam ionako potonula scena ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se slozio sa ovim, ima dosta ljudi koji su voljni eto da organizuju, pa sta ako se neko ne snadje za nagrade...ipak nije sve u nagradama, to je eto cisto da se malo podstaknu jaci timovi da se potrude i da sve deluje ozbiljnije ali ipak se lige organizuju da se igra cs i da se druzi, sa druge strane tvoj tim pored jake konkurencije svakako nece osvojiti neku nagradi tako da je tebi svejedno ima li nagrada ili ne, tako da cuti pucaj, zabavi se i druzi ;)

Nece ni kgb lige uvek imati neke velike nagrade, sta ako cemo mi da pravimo sveke 2 nedelje neke manje evente, pa nece nam ljudi svaki put davati nesto za nagrade :D

Ako ce svi igrati samo ako ima nagrada promade nam ionako potonula scena ;)

da al meni nije svejedno da igram sa nekim iz bosne i dobijem ih 16 4 kad mogu da odigram sa fu.sk i oni mene dobiju 16 8 razumes ?

pogoto to sto cu ovde igrati na steam-u i znam da je to fu.sk a ne da igram vs neke beogradske ekipe sa nekom postavom a ustvari igraju unka dyle sale suba i jos neko...

i posle se ja nerviram kako sam mogao da izgubim ??

dok nebude steam-a jedan beogradjanin ce igrati za 16 od tih 64 ekipe.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Da je bar dao pare za 3 :D a i kad bi to imalo veze sa ligom...

Tipican dokaz da je dobro sto nisu usli, hteo sam da ih ubacim zbog angazovanja i truda oko onih "ligica" ali ne i po cenu da izbacim neki ozbiljniji tim.

Bice vremena i za njih, nije ovde kraj sveta :)

@dejanJ, tvoje vreme tek dolazi :D, slazem se sa time, ali dok je non steam-a, bice tako, ovo je zadna nonsteam tako da opusteno ;)

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

Da je bar dao pare za 3 :D a i kad bi to imalo veze sa ligom...

Tipican dokaz da je dobro sto nisu usli, hteo sam da ih ubacim zbog angazovanja i truda oko onih "ligica" ali ne i po cenu da izbacim neki ozbiljniji tim.

Bice vremena i za njih, nije ovde kraj sveta :)

@dejanJ, tvoje vreme tek dolazi :D, slazem se sa time, ali dok je non steam-a, bice tako, ovo je zadna nonsteam tako da opusteno ;)

ih bre tek dolazi sta cu ja sa 30 da igram cs ?

pa necu da budem ogi(fraghunter) ffs...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

lol a izvini kako ces da znas ko igra i da je steam liga?drugi covek ne moze da udje na neciji steam?Ili se gleda mozda Ip adresa?A sta ako neka ekipa igra iz igraonice?Oces da im uperis kameru u facu da vidis ko stvarno igra?

mislim degenski:D:D

Online tur ostaje online tur i to je to.Ostaju ti lan turovi gde se nece "beogradjani" mixovati:D(posto su beogradjani izvor iskonskog zla ne samo u csu LOL):D

Edited by riddium

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

aj ne lozi se dejane plz,hvala lepo :D

ali iggi sto mu je rekao da njegova ekipa nece osvojiti nagrade :D

Edited by gavra

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

lol a izvini kako ces da znas ko igra i da je steam liga?drugi covek ne moze da udje na neciji steam?Ili se gleda mozda Ip adresa?A sta ako neka ekipa igra iz igraonice?Oces da im uperis kameru u facu da vidis ko stvarno igra?

mislim degenski:D:D

Online tur ostaje online tur i to je to.Ostaju ti lan turovi gde se nece "beogradjani" mixovati:D(posto su beogradjani izvor iskonskog zla ne samo u csu LOL):D

Pa svaki igrac ima svoj steam i taj ID mora imati kad igra mech, bilo to od kuce ili u igroani, ne moze se koristiti valve caffe itd, ko nema kupice, ko nece da kupi nece igrati.

Pa sad steam kosta, nije to malo para, da li ce se ljudi igrati i davati drugima svoj account samo radi nekog mecha?

Da li ce ljudi spadati tako nisko da izlazu svoj account samo zbog mecha? Ajde nemoj vredjati ljude pls ;)

Link to comment
Share on other sites

i tako :D

josh samo spisak i to je to :D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...