Jump to content

CB Nations Cup


LInn

Recommended Posts

Ovo je bila prva godina posle niza da smo imali sanse da uradimo nesto, a nismo.

Nemojte da pokazujete svoje komplekse tipa ja bi bolje ili on je los.

Poenta je da se repka nije uvezbala i to je to.

Svi su rekli da ce vezbati pa nisu.

I sta sad?

Nema tu mnogo mesta za komentare a oni koji ih pisu mahom su zluradi.

Repka je ove godine bila podrzana od svih najboljih igraonica KGB,MOJO,AI- dobili su besplatno igranje matcheva i popuste za pracc.

To nije bilo dovoljno.

Inace ja za lineup nikada nisam preuzimala potpunu inicijativu vec je to uvek bilo u dogovoru sa igracima.

Nemam sta da kazem i tacno me zabole dal ce neko mene da krivi-smesno je to.

A da smo prosli dalje sta bi vi koji ste crkli da igrate u repki a mesta za vas nije bilo, sta bi onda pisali? Gde bi lecili svoju frustraciju?

nema sta neko da te krivi...nhf,ali ti jesi kriva,to je cinjenica...krivicu treba sama da preuzmes,a ne da ti je neko baca na ledja...

tako je to u sportu,pa cak i electronic sportu...kad tim ne postize rezultate,krivi se trener,kad postize dobre rezultate,slave se igraci...uvek je tako...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a shta 90 posto cs scene na svetu je crklo. kod nas ima klinaca koji bi igrali ali su kurac i nemaju iskustva ko ovi matori. matore boli kurac da igraju, kad igraju mali protiv matori, old school sabije na iskustvo i kraj price. jebote al sam ispao pametan. svaka mi se dala, dok god moj tim dobija u CAL sve dobro :)

u svakom slucaju, samo vi spamujte, brzo cete do 100% warna :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne seri da ne bi morao da ti jebem drugarice iz panceva :) <3

hahahahaahha :D

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

hahaha bravo lesko vazno da sam ja bila trener hahaha :)

pa zar nisi?

odredjivala si ko ce da igra,kad su treninzi,koliko traju,sta se trenira,etc...

ne pokusavam da te napadam,nego jednostavno od odgovornosti se ne moze pobeci,to je neminovno...

Uostalom,nebitna je sad ova prica,treba se videti sta dalje?!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa zar nisi?

odredjivala si ko ce da igra,kad su treninzi,koliko traju,sta se trenira,etc...

ne pokusavam da te napadam,nego jednostavno od odgovornosti se ne moze pobeci,to je neminovno...

Uostalom,nebitna je sad ova prica,treba se videti sta dalje?!

Ne nisam odredjivala kada da se trenira ni koliko.

Mislim pokusala sam al to je propalo at the very begining.

Nije lepo to sto govoris.

Ako mislis da bi ti bolje to odradio izvoli oprobaj se.

Pa da vidimo koliko ces imati ti autoriteta.

GL

hahaha

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

mozda je glupo sto sve ovo pisemo ovde kad mozemo na msn-u,ali ovako se budze postovi(:D) i + je ovo tema za sve,barem mislim da jeste...

A sta to nije lepo?Ne razumem?

Jel to sto se mi znamo,i sto smo dobri ovako znaci da ja ne smem da primetim da je nesto lose odradjeno?

i sama si lepo rekla,pokusala si,nije uspelo...znaci TEBI nije uspelo,sto implicira da je to TVOJA krivica...

i ja ne znam da li sam ja pominjao sebe u celoj ovoj prici...

inace,naravno da ne bih imao autoriteta...to znas i ti,i ja,i svi,tako da ti je konstatacija u stvari hipoteticka...

opet cu napomenuti da nisam zlonameran,valjda ti to znas,samo mi je mnogo zasmetalo to neko ogradjivanje,i prebacivanje krivice...i ne kazem da ne treba ti da nastavis da "vodis" repku(ili kako god ti to nazvala),nego moras da budes strozija i odlucnija...pa ako dodju pobede,hvalice i tebe i igrace,a ako dodju porazi,uglavnom ce pljuvati tebe...ali tako ti je to kad si menadzer,mac sa dve ostrice...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

fali nam sakal...

salu na stranu x)

nije dobro ispalo,ali u svakom slucaju,u nasoj zemlji nemoze se reci da imas PRO PRO gamera..kao sto imaju stranci..ali jbg,ko da je to tolko bitno.. x)

samo znam,andr1a trpa bUraniju :D

lesko h8r u svakom pogledu :D

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Jesi zlonameran od samog starta.

A svima je jasno i zbog cega. Svi vi koji postujete, komentarisete lineup itd. Daleko od toga da se ljutim ili bilo sta ali ne smatram da je greska moja nego inercija igraca.

A ja znam da je tebi poenta da budzis postove pa ti i nastavi ja nemam nameru nisakim da se prepirem. Vi samo pisite fine by me.

Mora da je konstruktivno ROFL

Rev je bio pametan pa je lepo pozvao celu gloriju prosle godine da igra. Repka ostvarila 0 pobeda. Niko nista nije znao o tome. Samo ja budala pa postujem. So long from now on :)

Edited by LIn

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Jebiga.. ne mozes da kazes "E ja sam selektor reprezentacije u CSu".... i onda posle kad dozitive neuspeh "Nisam ja kriva".

Inace

meni je receno da prijavim repku posto niko nije a jelte pogodna sam kao manager najboljeg tima u Srbiji. Sigurno meni nije samoj palo napamet to da radim.Niti cu se zajebati vise ikad.

Jer nasa scena je nazalost puna nezahvalnih i isfrustriranih ljudi, a ja sam zaista kriva sto sam prihvatila to. A jos sam veca budala sto sad ovde postujem.

Edited by LIn

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

ja cu da budem manager sledeci put.

lineup za sledeci mech:hogar,hogar,hogar,hogar,hogar

poz hvala

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

da budem realan , ko uopshte ima ovde iskustva u cs-u .Mi sigurno ne , imamo par ljudi koji su ishli na par wcg-a ,eswc itd.....ljudi imamo mi repku koja je skillovana samo za srbiju a za dalje nemam komentara...nemojte medjusobno da se pljuvate (e sad si ti uradio ovo , a ti ono) sacuvajte malo dostojanstva i poshtovanja prema drugima.

i kad je najteze ti samo nasmej se [kiss2]

HtAnjE NemA !!!

Link to comment
Share on other sites

Jes' da ima retardiranih prijava i "niskih" uvreda, ali neke kritike bi trebalo razmotriti.. Ti sama odredi cije cesh postove da vrednujesh.

Ovo je nasha realnost, ostacemo mala rupa puna njubera dok se ne ispune tri magicna preduslova- uslovi+volja+iskustvo.

kassad says:

ISUSE HRISTE ON JE BACIO FLES!

Link to comment
Share on other sites

Ima lin svoju krivicu u svemu ali daleko od toga da je samo njena. To lesko pravi paralele u fudbalu. Kad mu Zvezda ne osvoji - ko je kriv? Drz'te trenera! :)

sledece godine ja cu da budem selektor, izaberemo 4 sa rur cw + vege i eto tima za velike stvari. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jbg LIn da ste prosli voleli bi smo te,al sad te mrzimo :)) ma tripuju se ljudi ona fora da kapetan mora da tone sa svojim brodom razumes? :)) Kriva si kolko i svi koji su igrali al "kriv" je nekako gruba rec,sve sto ste trebali je da vise vezbate,sve je stvar u vezbanju,ne mozes da znas matematiku,fiziku,da sviras klavir ako nedovoljno vezbas :p

Moram i ja da se malo proserem ovde...ma bice bolje drugi put :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...