Jump to content

Kome mogu da se zalim?


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kod cmarketa na ceraq je stajala neka baba koja je bila u dilu sa shefom cma.. i tako je par godina prodavala jaja.. dok je novi nije oterao.. sad ih prodaje iza.. kod vmca.. i bash izgleda ruzhno.. bilo leto bilo zima.. baba sedi i prodaje jaja.. a ima preko 70god.. i tako vetj 10god je tu.. razvila zhena biznis.. sad prodaje i toalet papir.. i uzhegle orase koje je moja mama vratila.. i nije htela da joj vrati pare.. svaki dan oko 16h dolazi sin po nju kolima.. od tih jaja je qpila stan.. haha.. od pre par godina imam i mini pijacu.. ona s'jajima.. ondak je dosho neki seljo shto prodaje krompir&zelenish.. pa neka sa sirom i kajmakom.. vrhunac je baba sa stvarima.. pizhame.. charape.. jbt kako to izgleda neugledno.. =/ i nije im hladno..

svi treba da platjaju porez.. jesu li oni na pijaci glupi shto zaqpljuju tezge? zaista mi je par puta palo napamet da pokrenem akciju da se raZchiste.. bash je ruglo.. al i sqp lokalnih baba trachara se redovnodeshava.. ah da.. baba jajara se zove milica.. i pishki u zhbunju..

i tako..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Nervira me, prodaju se razne glupe jeftine stvari, ružno izgleda.

Neću to ispred zgrade.

Kome se treba žaliti da bi bio uklonjen i da li je uopšte moguće?

ne mogu da nadjem tu sliku, ali ZALI SE TATI [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Tebi bi psiholog pomogao Darijane.

Mene je samo nerviralo što luzer od 30-ak godina prodaje sranja ispred moje zgrade.

Serem ti se u razmisljanje, mozda bi i ti zavrsio tako da ti tata nije obezbedio sve u zivotu, pa bi morao da se snalazis na sve nacine

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...