Jump to content

Prijavljivanje za besplatne akcije od 28. januara..


Recommended Posts

Racun mora biti na tvoje ime.To me je prvo pitala sluzbenica.Ako nemas, otvore ti tamo, ono sto mene zanima je zasto toliko potenciraju otvaranje racuna kod njih?

Mislim ok to imace vise korisnika = vise para njima, ima li jos nesto mozda?Devojka je zaboravila svoju karticu pa su joj otvorili racun, ali nista nije dobila, ni karticu ni broj racuna, broj racuna se vidi samo na papiru - potvrdi.E da, evo u danasnjem pressu pitanja za akcije:

"Nemam tekuci racun, nego samo ovlascenje za suprugov racun bla bla da li mogu sa tim da se prijavim za besplatne akcije?"

"Najbolje je da, ipak, otvorite svoj racun kako prilikom uplate novca od vec privatizovanih preduzeca ne biste imali problema"

Znaci moze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim ok to imace vise korisnika = vise para njima, ima li jos nesto mozda?

Em ovo sto kaze vudu, em sto ce da ti uzmu procenat kad budes prodavao ili sta vec sa tim akcijama, tako da je to za njih win win :)

A procedura stvarno ne bi trebalo da je komplikovana, sto napisase svi, samo das licnu kartu i karticu racuna i gotovo. Moracu da odem jedan dan sad od nedelje, dok vidim kad je manja guzva generalno (da ne uletim u vreme kad se isplacuju penzije npr).

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nisam dobro objasnio.Kada otvoris racun u banci, dobijes ugovor koji potpises u kojem izmedju ostalih stvari stoji mesecno odrzavanje racuna, kog datuma u mesecu se naplacuje isto, sta ti racun omogucuje (trjani nalog, minus, menjanje evra .. ), tvoj potpis znaci da pristajes na sve to.Ako se naplacuje odrzavanje racuna lupam 100din mesecno, trebalo bi za to da znam, ako recimo prva uplata bude 2009 znaci da im ja dugujem za odrzavanje racuna 1000 din do tog datuma?Mislim sluzbenica rec nije rekla, samo: "Otvoren vam je racun, broj vidite tu na potvrdi, dovidjenja."

Evo, danas vest da ce sve vreme do kraja uplacivanja akcija racuni gradjana biti oslobodjeni svih obaveza.Najs

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...