Jump to content

poker


Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZOMG ja sam difenz nemoj vise to da me pitas :)

Ps. ahha kad sam se ulogovo na ovaj acc pisalo last login Jun 2003

PSS. Ljudi kako se menja signiture , ovo je od pre 5 godina totalno nerelevantno za danasnji svet :)

Edited by defender223

magic demige,unarmored

ma ajde molim te.agility daje speed i armor.e da i W3pocinje da smara

Link to comment
Share on other sites

kako je pochelo mislio sam da su neki mnogo neozbiljni al kad je doshao spils palo je uozbiljvanje pa je ta poslednja lichila na neshto :)) iako me dojaja smara ovo igranje u virtuelni novac moram da kazhem da je bilo zanimljivo poshto nisam sto godina igrao :] gg momci

inache peja nema pojma!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

lepo bilo veceras, smao sto sam se iznervirao na pocetku, prva dva stola.. mnogo je neozbiljnosti bilo.

al zato poslednji sto \o/

pa ti si bio jedan od tih neozbiljnih. meni se iskreno nije neshto ni igralo, doshao sam samo da snimim cilima za ubuduce:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

od cele cilimove igre ja sam samo snimio da je prvo prozivao ljude kako se shtekaju da bi posle trazhio manje blajndove i na kraju pocheo da pejstuje "svi chekaju monster" (dok je on sam ne cheka monster ali ni ne igra sa tresh rukama koje prate neke od nas poslednjih dana)

sve u svemu ja ponovo odigrah 2 stola na brzaka, opet oldskul expresno ispadam, bilo zabavno tho =o)

Link to comment
Share on other sites

pa totalno je retardirano igrati sa blajnd 50 na cifru od 1000, pogotovo pod izgovorom da se brzhe zavrshi .. mislim nije ovo sc pa kao "ajde rashuj ga shta chekash" [:D] ako nemash vremena da igrash onda nemoj ni da pochinjesh. isto tako allin igranje u drugom deljenju sa prichom "moram da palim" smori igru ostalima .. mislim barem meni razbije tu iluziju ozbiljnost sa virtuelnim keshom. uvek mozhesh da izadjesh iz partije.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sve to stoji, da su blindovi 25/50 veliki za 1k chipova, ali sta raditi kada ostanu cetiri coveka sa po 3k na blindove 5/10? vecnosti, pogotovo ako su neki chekeri u pitanju.

rast blindova bi sve resilo, sto postoji u turniru, ali ne postoji turnir u play money, vec samo real...

jedino da nadjemo neki drugi poker..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...