Jump to content

Chipovi za poker


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehehe

eyel malo je smeshno tvoje rezonovanje jer:

ako neko igra mnogo (i zbog toga ima mogucnost vishe refilova) onda bi po nekom nepisanom pravilu trebao da je bolji igrach od ovih sto igraju malo (sem ako, jelte, nije fenomen koji sto vishe igra igra loshije)

a ako je bolji igrach onda mu ne treba x puta veci chipstack da pobedi ljude koji igraju manje od njega...

pogotovo sto cenim da ako se pochinje sa 1000$ da je pochetak nesto tipa 5-10, tj da ima i da bude... a ne 100-200 da je za par ruku sve gotovo...

Link to comment
Share on other sites

realno to je glupost posto neko igra agresivnije, neko voli svaku ruku do kraja da odigra itd... glupo je uvoditi takva pravila

a i realno ko uspe 2000 da izduva, nek se dopuni pa nek jos para daje drugarima xD

apsolutno nije glupo

da ti je to 2 soma evra pitao bih te da li bi npr. isao na blef ili tako neke fore

moras da uvek budes svestan rizika

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hehehe

eyel malo je smeshno tvoje rezonovanje jer:

ako neko igra mnogo (i zbog toga ima mogucnost vishe refilova) onda bi po nekom nepisanom pravilu trebao da je bolji igrach od ovih sto igraju malo (sem ako, jelte, nije fenomen koji sto vishe igra igra loshije)

a ako je bolji igrach onda mu ne treba x puta veci chipstack da pobedi ljude koji igraju manje od njega...

pogotovo sto cenim da ako se pochinje sa 1000$ da je pochetak nesto tipa 5-10, tj da ima i da bude... a ne 100-200 da je za par ruku sve gotovo...

pa jeste ako tako posmatras, ali ako neko igra agresivno ruke i gubi po 1000 ali igra za jako velik dobitak, pa izgubi 1000, pa opet 1000 ali posle ga krenu 2-3 ruke i nadoknadi ceo minus onda nije.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

pa jeste ako tako posmatras, ali ako neko igra agresivno ruke i gubi po 1000 ali igra za jako velik dobitak, pa izgubi 1000, pa opet 1000 ali posle ga krenu 2-3 ruke i nadoknadi ceo minus onda nije.

ne.

ako osoba koja je kvalitetan igrach ima vishe chipova od konkurencije to je nefer prednost. tachka.

chak i da su svi igrachi istog kvaliteta dati nekom vishe chipva je nefer u nekom drugarskom latenight akcijanu

a sto se tiche teoretisanja koje ja volem:

ako je osoba budala onda mu ni 8x vishe chipova nece pomoci

istina, mozhe imati sretje kratkorochno, ali dugorochno ce puci

i agresivno se igra kad imash sa chim agresivno da igrash, a ne da se kockash sa bredju kartama

ko oce da pogleda svaki flop sa bredju hole kartama treba da plati i snosi posledice takvih odluka

it bildz kerektr!

;oP

Link to comment
Share on other sites

U pravu ste sto se tice chipova i refilovanja, ja sam za da nema refila, znaci puknes 1000 i ispadas sa stola, kao na turnirima. Mislim da ce onda biti zanimljivije, jer ce se onda igrati opreznije. Ili ako bude prekratko onda da dozvolimo po jedan refill, ali onda to neko mora da prati, da ja recimo ne bi slucajno 2 puta :D

Link to comment
Share on other sites

pa jeste ako tako posmatras, ali ako neko igra agresivno ruke i gubi po 1000 ali igra za jako velik dobitak, pa izgubi 1000, pa opet 1000 ali posle ga krenu 2-3 ruke i nadoknadi ceo minus onda nije.

da da,tako to ide u kocki :))

Nije majka klela Muju sto se kocko,nego sto se vadio.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...