Jump to content

CLANBASE


LInn

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo jedno 20 igraca pa vi vidite koga cete u repku a ko ce da bude vodonosha!!! :D

Filip,mileta , gavra , confy , sale smk , kecman , king , dzo , gordan , djemba djemba , unknown talijan , zelda , jesse ,

pajser , undying , unkind , debeli dule , eli , fraghunter , pera.skeo.nie jeo , tranquil , maxa smk , . TO je to imate da birate , kolko ocete , a ima bar jos 20 igraca koji sabijaju igricu u Srbiji....

[8D]

Link to comment
Share on other sites

treba sto pre da se jave igraci koji hoce(trebaju) da igraju za repku i da pocne neko online/lan vezbanje. od tih tvojih 20+20 treba naci 7 koji ce biti spremni da se u narednih nekoliko nedelja opredele za celodnevno vezbanje !

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

sMk

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da bi gavra trebao da igra realno :D

hahaha

lidija nek izabere koliko treba igraca i to je to

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Jako je vazno da se obrati paznja na sld:

To je sld: kolika je motivacija igraca, skill, koliko imaju vremena da izdvoje i kako se slazu u tom sastavu.

Denis je dobar igrac ali nije team play i nema vremena za ovo.

Gavra je sa druge strane jako motivisan tako da mislim da on moze da bude tu.

Cartman je nercik, ali ume decko da odigra kad treba i kapiram da ce ozbiljno shvatiti to.

Pajser je dobar igrac, ali ne znam koliko je voljan da igra.

Sale je dobar team play igrac mislim da treba da bude na spisku.

Tako da prijavicu sutra 10 igraca.

Onaj ko bude voljan da vezba i ozbiljno shvati to igrace:

Filip

HeaveN

mali Zen

Confy pG :P

kiNg0r

smk Sale

gavra

andr1a

unkind

mileta

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

po meni niko ne bi trebao da bude na spisku i onako ce da prsnu kad odu tamo :) ne moze da se formira ekipa koja ce za 3-4 meseca da seva ... moje misljenje :) necu da hejtujem ali sve jedno srecno ko god igrao

Hvala na lepim zeljama, ali samo mi nije jasno gde ce to tacno da idu? :P

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

po meni je sale najtimskiji igrach kod nas i prosto mora igrati, a fica kapiten kapiram da se ne dovodi u pitanje. takodje je i pajsi bruka dobar, posebno online, al shto ti kazhesh ko zna kolko mu se igra. isto tako kapiram da prednost treba da imaju ljudi sa vishe slobodnog vremena i internet konekcijom kod kuce.

edit: akonto ovog tominog, 4gl je ceo igrao i proshle godine iz kgb-a pa nishta nisu uradili. jeste da je bila bruka teshka grupa al opet nemam utisak da su se bash pretrgli. dok sa druge strane ima dobrih mladih lozhacha tipa king koji bi dali obe ruke da zaigraju za repku.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

pa nece da idu da se sankaju :) valjda hehe hteo sam da kazem kad budu seli da igraju nece moci nista da urade posto malo je to vremena da se spremi jedna dobra srpska ekipa .... koliko god to vremena imalo -- ali ipak mislim da bi trebalo teamSERBIA da bude trenutno najjaca ekipa u srbiji sto znaci "4gl" mozda ce nekima biti krivo ili sta vec ali 4gl igra vec 4-5 koliko ne znam godina zajedno i mislim da bi to bili najboolje resenje... sve u svemu srecno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...