Jump to content

kraljevi


FATA

Recommended Posts

ahahaha cekaj,ghahaha ne verujem jebote bre:))))kako se nisu setili njih petoro jebote.a lanaja solo gore kripuje olol.nema sta lanaja imba:)prvo sam kapirao da ce oboje da ih voza pola mape:)

ja sam sinoc sa abadonom bezao brat bratu minut ipo.imam bocicu,pt,dva bracera.zaletim se u njih i kad se upali ulti,ja shield.ostane me 300 na kraju i krecu njih 4 da me jure,yurnero bez ultija,dizzle,pudge,storm bez ultija.ja prvo ne kapiram da imam bocicu i dere se ortak BOCICA:)3 shielda sam palio,i na kraju kad su me navatali ja se samoubijem.ahahaha i to 2 puta za redom:Dovi likovi svi kao,sabili smo te ko te jebe.ja njima alo bre 1 na 4,ja uspem da se samoubijem ahaha:)

ste gledali luck or skill1,2,3?

dobri su,dvojka je cini mi se najjaca

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Pazite ljudi, I ja sam se smejao kad sam to gledao dok mi se vecheras nije deslio neshto slichno :D

Fazon sledeci:

5v5 LAN, Nas troje stojimo iznad nevidljive lanaje koja ima ispod 250 hp-a, od kojih samo ja imam aoe wave (magnus)...

Sad, ja joj bacim 2 wave-a, a ona i dalje nije umrla :(

Sad ja razmishljam, nije nas valjda izjebao na neku foru kao one sa snimka, al poshto je bio LAN, pogledam mu ekran, vidim da nije, i ubijem ga sa josh 5 dodatnih wave-ova :D

Mislim, jebeni refraction (onaj deo koji odbija 5 napada) je suvishe dobra stvar, i to jedini razlog zashto je meni trebalo jedno 6-7 wave-ova da ubijem choveka koji ima ispod 250 hp-a...

tako da razmislite, ako je lanaja imala refraction, i malo srece, mogla je pola onih sranja da odbije damage bez problema :(, mada priznajem da je 2 minuta gubljenja vremena na jednog lika totalni kretenizam / debilizam, pogotovu ako ceo tim gubi vreme...

Link to comment
Share on other sites

samo sto je ovde potm bacio ulti odma

tako da refraction i nema neke vajde :)

Istina, al ovi likovi to nisu mogli da znaju, niti je moglo da im padne na pamet da POTM bacila ulti, da se animacija od ultija nevidi zato shto je nevidljiva, i da je ova onako odshetala [:D]

Moram da priznam, situacija jeste komichna [:D], al moze lako svakome da se desi, pogotovu zato shto je ta lanaya gadno izbagovan heroj [:(]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...