Jump to content

Recommended Posts

Broj jedan zauzima ona mentolchina ruska Crazy-Crazy koji sada igra na accountu FeddeLeGrand... Ima tu josh par njih, pochecu da ih zapisujem, ali se ne secam kada je ovoliko bilo maphackera... Dobio sam ga jednu od 4 a dechko ne zna jedinicu da pomeri... 7 Shade-ova sam napravio i on ih je sve ubio... Ako uspem da ishchupam iz igraone repove postovacu...

Jel ima neko ideju shta da radim sa ovim debilima? Znam shta ce Padash da radi kad ih bude video [:D][;)]

P.S. Ovaj topic je chisto informativan, mozhemo i da sakupimo ovde repove i da poshaljemo na hacks@blizzard.com

Znachi:

^1 Crazy-Crazy (aka FeddeLeGrand)

^2 Talon-FSDK

^3 HereIGoAgain.

Edited by VoOdoO...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram sta ovde kao prijavljujete igrace?.. Poenta?.. Da olaksate dusu? [:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Dok sam ja igrao, jedno vreme je svaki drugi lik bio map/dischacker, i to uglavnom Rusi, Ukrajinci i tako ti raspadi...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

VaultBoy

igramo po drugi put i ja ga pitam jesi li map hacker i on kaze da! Kaze tako ce lakse da nauchi da igra bolje t.t

Hm, mene isto kad pitaju da li sam map hacker, ja kazem da jesam jer vise ste vi u paranoji nego sto stvarno ima map hackera... Ne kazem da ih nema, al niko od vas ne uzima u obzir sentry wards/shade-a/bladea/skrivenog wispa ili jedinicu koja je tu protrcala i otkrila bas gde si krenuo niti "luck factor"..

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Shto se tiche map hacker ima ih stvarno puno eno gledam repove od mizhe neki lef ne zna da ide 48 lvl miza ga ubio a lik kripuje exp ostavlja najvecheg kripa polovnog malo se povuche i tp u bazu .... znachi on a bash sam gledo kada ukljuchis fog of war nevidi se miza so... i kakvih sve gluposti ima trebalo bi mi jedno pet dana da napishem , a shto je najgore sve noobare map hackeri i vechina njih su rusi

infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ranije je blizzard bas cesto brisao accauntove koji imaju maphack,sta sad rade,jebao ih WoW ...

A i to sto neko rece,sada ko god da uhvati nekoga dok kripuje odma koristi maphack,ali juce kad sam igrao ako neki lik(ne znam koji mu nick) nije imao maphack ja stvarno ne znam,na svakom jebenom kripu me uhvatio a sto je najgore ja pocnem da kripujem i on posle 3sec dolece sa jedinicama onako jedna po jedna i tako bar 5 puta...:(

Link to comment
Share on other sites

Ranije je blizzard bas cesto brisao accauntove koji imaju maphack,sta sad rade,jebao ih WoW ...

A i to sto neko rece,sada ko god da uhvati nekoga dok kripuje odma koristi maphack,ali juce kad sam igrao ako neki lik(ne znam koji mu nick) nije imao maphack ja stvarno ne znam,na svakom jebenom kripu me uhvatio a sto je najgore ja pocnem da kripujem i on posle 3sec dolece sa jedinicama onako jedna po jedna i tako bar 5 puta...:(

To se zove dobar timing, razlika izmedju osrednjeg i dobrog igraca je upravo u tome, svako moze nauciti da micru-je koliko toliko, ali znati sta protivnik u svakom trenutku radi, e to je vec druga stvar.

Gledao sam pre neki dan neki moon-ov rep ne secam se vise ni protiv koga je igrao, bio je neki poznati u svakom slucaju, znaci samo creep jack sa obe strane, sem kada obojica se ne odluce da creepuju nesto na razlicitim lokacijama, ali cak i odmah posle tog creep-a jurisaju da creepjack-uju protivnika.

retired...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...