Jump to content

AI Turnir


konfuzni

Recommended Posts

Ovako,tek danas sam napravio ovaj akaut jer nikada nisam bio neki lejmer i spamer ili kako se vec kaze,turnir kod konfa je bio ok,stoji to da mrzim tft monitore gde flesh traje po 7-8 sekundi,ali kako je bilo meni tako i drugima.Sta sam hteo kritikovati je samo jedna jedina stvar-od 3 ekipe iz Kragujevca,stavili ste DVE u ISTU grupu,i to sa 4gl.kgb dakle uplatili su tur ubacite ih u jaku grupu i ko ih jebe,dali su pare,stvarno sramota,to su decica 92 god koja su od uzine odvajala da dodju da vide,da igraju,vole cs,jebe im se za sponzore jednostavno vole cs.Dakle znali su da su eliminisani jos pre odigravanja prvog meca,i bez motiva su (ipak) dosli,jer nisu pickice.Smeju oni ga igraju sa bilo kime ali jebi ga nije bas bilo ispravno staviti ih sa najjacima u zemlji.Nisu se imali cemu nadati posle takve grupe gde je 4gl.Da pomenem-kGk(kg-gaming kids)su ekipa malih talentovanih igraca koja su dosla cak u BG za kvalifikacije za WCG 2007(iako se nisu kvalifikovali u KG-u dakle nisu se predali) ,igrali nereseno sa x-files,i potom na produzetke ispali,igrali u Krusevcu sa vF-om nereseno u grupi,dakle klinci vezbaju redovno,trude se i kakve takve rezultate postizu,za njihove godine rekao bih dobre. [}:)] KGG arm <3 gavra [:D]

i neko treba da ima povlastice jer nije iz bg-a? boze boze..pa onda su trebali da vrate kesh i da ne dolaze...a bas i treba da im bude motiv da igraju sa najjachima..tako se vezba ;)

chujes bizo,sto ih nisi stavio u laksu grupu ?! :@ :D

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SILENCE ! I KILL YOU !

Jeff Dunham [:D]

http://www.youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go

@arm - ja bih rekao da je pozitivna stvar sto su ispali sa 4gl.

svi to zovu nesreca, sta ti ja znam sta vec, meni je to totalno kul.

neko mora da igra i sa 4gl.

i radje cu da ispadnem od 4gl u grupi, nego da prodjem u 1/4 finale tako sto cu da dobijam neke mix ekipe.

Edited by d=r + c1
Link to comment
Share on other sites

pa pre ce da nauche da igraju ako budu igrali sa jachim od sebe a ne da pownuju slabije i da se loze kao velika vecina kvazi pro ekipa!

iskreno meni je sve bilo ok na turniru i bezobrazan bi bio ako bi zamerio neshto vezano za organizaciju s'obzirom koliko se chovek iscimao da sve prodje u najboljem redu.

sledeci put vishe srece,vozi!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Djoxic do tokija :) hrt jedan :) ma duvaj ga naparde :) lazin brat kinez , zika prika FTW dingospo,bojan retabotiqu i alexa shmele :) - To je ekipa koja obecava :) naravno bez anabotiqua :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

jel to neko prozivao kobricu ili mi se ucinilo ? [8D]

Edited by gavra

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...