Jump to content

AI Turnir


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne znam o cemu ti pricas , zasto nisi pitao da ti se podesi monitor kao ostalim ljudima? sto si cutao , to za mouse fix je netacno imao si ikonicu da skines remove mousefix a ti ocigledno nisi ni video a kamoli pitao da ti neko skine. Zapamti takvi modeli se svuda igraju u svetu na wcg-u si imao takve modele ( kada ti gledas od kuce imas normalne zato sto normalan steam ima stare modele). Vise nema standardnih modela kada igras u lanu , svaki turnir se igra iz valve caffe-a zato sto je to original proizvod i moraju ga imati svi kompovi kada bi ga zaobisli na takvim vecim turnirma nedaj boze da im dodje neko iz valve i vidi da nemaju original. A to sto je valve stavio takve modele pitaj njih. Modeli ne mogu da se promene kada igras iz valve caffe-a , zato sto kada ti udjes u igru on napravi folder u steam apps-u dok si ti u igri ,a ne mogu iz igre da ti prebacim modele moras da izadjes da bi ih ucito , a kada izadjes automatski se izbrise ceo profil valve caffe-a sto je nemoguce bilo sta ubaciti. Od svih 20 ekipa jedini ste se vi zalili na modele , kako vama tako i njima.

Pitao sam i intervencija nije uspjela,a mouse fix nije trebo meni nego saigracu.Ikonica je postojala,ali 5 puta smo rebootovali i nije imalo efekta.Modeli su najmanji problem bili,tako da to nema veze.Ne rachunam,a ne rachunaj ni ti,da mozhesh da znash zahtjev svakog igracha u igraonici i da je ostatak osoblja "struchan" kao ti,jer nije bio.Pitali smo,pokushali su,nijesu znali...CAO,igraj.Igro sam noc ranije u AI i komp je bio vishe nego odlichan,ali sjutra kad sam doso "What the fuck is this".Komp broj "13",kakva ironija.Ma opushtencija totalna,dobar turnir u svakom slucaju.Doci cemo opet.

Link to comment
Share on other sites

samo cu reci da je Gospodja Duda CAR !!!

Svaka cast sa turom bizo .. bilo je sve extra .. maximalno korektno osoblje ...

Vanja CAR :D dala mi guaranu da cirkam :D

GJ 2 ALL

P.S. NEMANJA OBUCI SE !! xD

Edited by mrk1

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

turnir je bio dojaja , jeste da sam bio tamo citavih 40-50ak min al to nije bitno :) Brate kad sam seo dosao lik i pita me sta ces popiti , ja ono o.O

mora se ceniti trud . Svaka cast c0nf i ostali. Kasnjenje ko kasnjenje uvek je tu , uglavnom zbog setapovanja svacijih cuda muda.

sve u svemu /\

Link to comment
Share on other sites

meni se ne svidja tur :D jer me niko nije pozdravio preko media :D i zahvalio mi se sto sam lozio masu :D ovde :D da je bilo nekih pegli i tako donosio na publicitetu :D ali nema veze :D seticete me se drugi put ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Bizo svaka chast na organizovanom turniru,kao i svaki put organizacija je ispala na zavidnom nivou bez obzira na kashnjenja i na ostale sitne detalje!

Slatko sam se smejao na pochetku kako je gospodja u organizaciji prebijala dugove za uplate i pokazala ko je "gazda" u lokalu!!! [:D]

PS:Sreca shto smo ispali odmah inache bi vam sve pojeli i popili [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bizo svaka cast za tur....organizacija je vrh, a na kasnjenje sam vec navikao toga ima svuda tako da opustena varijanta... [:D]

@HOGAR

ces ceo dan da gledas demo vs fosila??? [:)]

prvo ocu da odgledam finale,insam mogao,nije radio tj bugovao je hltv...onda ocu gledam du-pak,i naravno vs fosila i kgg :@ :D

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

hhaahhaha flafi :D:D:D:D:DD:D:D:D:

@Hogar

samo cepaj :D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Bizo svaka cast za tur....organizacija je vrh, a na kasnjenje sam vec navikao toga ima svuda tako da opustena varijanta... [:D]

@HOGAR

ces ceo dan da gledas demo vs fosila??? [:)]

E nek' si im objasnio.

gg all, cu soon :)

Edited by phanat1c

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovako,tek danas sam napravio ovaj akaut jer nikada nisam bio neki lejmer i spamer ili kako se vec kaze,turnir kod konfa je bio ok,stoji to da mrzim tft monitore gde flesh traje po 7-8 sekundi,ali kako je bilo meni tako i drugima.Sta sam hteo kritikovati je samo jedna jedina stvar-od 3 ekipe iz Kragujevca,stavili ste DVE u ISTU grupu,i to sa 4gl.kgb dakle uplatili su tur ubacite ih u jaku grupu i ko ih jebe,dali su pare,stvarno sramota,to su decica 92 god koja su od uzine odvajala da dodju da vide,da igraju,vole cs,jebe im se za sponzore jednostavno vole cs.Dakle znali su da su eliminisani jos pre odigravanja prvog meca,i bez motiva su (ipak) dosli,jer nisu pickice.Smeju oni ga igraju sa bilo kime ali jebi ga nije bas bilo ispravno staviti ih sa najjacima u zemlji.Nisu se imali cemu nadati posle takve grupe gde je 4gl.Da pomenem-kGk(kg-gaming kids)su ekipa malih talentovanih igraca koja su dosla cak u BG za kvalifikacije za WCG 2007(iako se nisu kvalifikovali u KG-u dakle nisu se predali) ,igrali nereseno sa x-files,i potom na produzetke ispali,igrali u Krusevcu sa vF-om nereseno u grupi,dakle klinci vezbaju redovno,trude se i kakve takve rezultate postizu,za njihove godine rekao bih dobre. [}:)] KGG arm <3 gavra [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...