Jump to content

AI Turnir


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prva primedba na grupe, i tu zamisao da u svaku grupu ulazi jedan favorit i jos dve ekipe, i da pritom samo jedna ekipa iz grupe prolazi dalje... Jednostavno nije posteno prema ostalima koji su dali pare, i dosli ko zna odakle... Zasto su svi ostali ispali glupi sto su se uopste prijavili na tur, pod ovakvim uslovima...

A to sto si hteo da udvoljis nekima, a drugima nisi, e pa mozda se to odbilo o glavu, trebao si samo sebe da slusas mozda bi bilo sve bolje...

Druga primedba je na sudiju koji ocigledno nije iskontrolisao one likove koji su se drali svo vreme dok su igrali. Toliko su nas dekoncentrisali a ni mi nismo mogli lepo da komuniciramo. A i njih je ocigledno bolelo uvo za ostale ekipe koje su tu igrale isto..

Jbg, no offence bizho ali ove dve stvari nisam mogao da precutim, a to sam ti i tamo bio rekao...

Poza

Komitet Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Link to comment
Share on other sites

po meni je turnir super prosao, bukvalno nemam ni na sta da se pozalim. bilo je malo kasnjenja, ali, budimo realni, bilo je mozda 2 turnira koja nisu kasnila.

sasvim ok organizacija, ok sudije, deljenje pica, diskova, video bim, sve u svemu extra turnir za pamcenje.

gg svim ekipama, i vidimo se na ai turniru vol.2, koji ce, nadam se, biti uskoro. ;)

Link to comment
Share on other sites

sve je bilo extra :) mi vezbali u kgbu dok nije na nas dosao red i ako je kasnilo tako da nije bio frx :)

gj c0nfy :) za sledeci tur dolazimo obavezno o5 :) bin,pice,atmosfera,sudije full,sve bre :) i naravno hltv,koji je zabo u grand finalu:)

jedna zamerka,koja ce nadam se uskoro biti uploadovana,DEMOi?!?!?! kada ce bizo? :)

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

bizolino svaka cast stvarno i ti i osali cimali ste se stvarno puno,masine na nivou,monitori malo duze belo al dobro kako svima tako nama , kom opanci tom i dzeri !! gg svima !!! i da napravish opet turnir slobodno :) i da ti kazem trebao si da stavish da prolaze po 2 ekipe iz grupe umesto winer loser !!!Sledeci put na 1 stranu kostura 1i3 ekipu i 2i4 ekipu po ranku zadnjih turnira !!

a za dranje kico pa morali smo da se deremo :) izvini stvarno ^^ ,sve je to u zaru borbe !! a za ono besplatno pice svaka vam se dala a vi ne mogli pa zvali mene !!!!

jos 1 svima GG

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Dobar turnir, Bizho svaka chast za cimanje, malo ljudi bi se upustilo u ovo..

Organizacija super, kashnjenje, ali to je normalno, sudije su bile jako ljubazne :D, prikache mi opremu i + daju dz guaranu :D. Milina :D

Svaka chast, odlican utisak ste ostavili na mene :D, mislim na AI crew :D

Nadam se da skoro biti vol.2 :D

pozz svima.

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno sto toliko potencirate to prolazenje 2 ekipe ili kako nije fer za slabije, kao prvo da su prolazile 2 ekipe turnir bi se jos igrao i to bez preke potrebe jer bi svi ti sto su bili drugi prskali redom, a razvodnio bi se i ovako ne bas neki kvalitet. A ako neko nije imao srece sa zrebom, boze moj bice jos turnira...i naravno ekipa koja je potezala iz daleka sigurno to ne bi uradila da ne misli da ima sanse da dogura daleko ili su pak dosli zbog zezanja...bezveze je sad da whine-ujete, sedite pa navezbajte ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

Turnir extra..... Jedina zamerka je shto si objavio noc pred turnir oko 22h da ce se igra 2 dana.... pa smo se cimali za smestaj ali nebitno.... evo mi sad stigli u ks mrtvi umorni.... odosmo da spavamo.... gg svim ekipama.... poz do next turnira.....

Link to comment
Share on other sites

Prva primedba na grupe, i tu zamisao da u svaku grupu ulazi jedan favorit i jos dve ekipe, i da pritom samo jedna ekipa iz grupe prolazi dalje... Jednostavno nije posteno prema ostalima koji su dali pare, i dosli ko zna odakle... Zasto su svi ostali ispali glupi sto su se uopste prijavili na tur, pod ovakvim uslovima...

A to sto si hteo da udvoljis nekima, a drugima nisi, e pa mozda se to odbilo o glavu, trebao si samo sebe da slusas mozda bi bilo sve bolje...

Druga primedba je na sudiju koji ocigledno nije iskontrolisao one likove koji su se drali svo vreme dok su igrali. Toliko su nas dekoncentrisali a ni mi nismo mogli lepo da komuniciramo. A i njih je ocigledno bolelo uvo za ostale ekipe koje su tu igrale isto..

Jbg, no offence bizho ali ove dve stvari nisam mogao da precutim, a to sam ti i tamo bio rekao...

Poza

To je to...ali opusteno

S druge strane, svaka cast sto si se iscimao da napravis turnir uopste...

Edited by x - Files[kassad]
Link to comment
Share on other sites

Zajebani modeli,slabo podeshen po neki monitor,nemogucnost micanja mousefixa jednom nashem igracu i LIVE bez prethodno ispaljenog metka,dok su ekipe protiv kojih smo igrali vec imali po mech i zagrijavanje iza sebe.

gg

Ja ne znam o cemu ti pricas , zasto nisi pitao da ti se podesi monitor kao ostalim ljudima? sto si cutao , to za mouse fix je netacno imao si ikonicu da skines remove mousefix a ti ocigledno nisi ni video a kamoli pitao da ti neko skine. Zapamti takvi modeli se svuda igraju u svetu na wcg-u si imao takve modele ( kada ti gledas od kuce imas normalne zato sto normalan steam ima stare modele). Vise nema standardnih modela kada igras u lanu , svaki turnir se igra iz valve caffe-a zato sto je to original proizvod i moraju ga imati svi kompovi kada bi ga zaobisli na takvim vecim turnirma nedaj boze da im dodje neko iz valve i vidi da nemaju original. A to sto je valve stavio takve modele pitaj njih. Modeli ne mogu da se promene kada igras iz valve caffe-a , zato sto kada ti udjes u igru on napravi folder u steam apps-u dok si ti u igri ,a ne mogu iz igre da ti prebacim modele moras da izadjes da bi ih ucito , a kada izadjes automatski se izbrise ceo profil valve caffe-a sto je nemoguce bilo sta ubaciti. Od svih 20 ekipa jedini ste se vi zalili na modele , kako vama tako i njima.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Samo da l' je Lin ukapirala shta je "pichitj" ? Ako nije neka pita Philipa da joj pokazhe gde joj je "pichitj"...

o_O

....pretuzan komentar, ali ako se uzmu godine u obzir dosta razumljiv!

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...