Jump to content

Need for speed Pro street


rusici

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

pa kako ti ide da li si zadovoljan nfs

gde ste legende...

;p

uvezi PS-a bash i nije narochita simulacija sa lvl4 tuningom automobili pilaju i do 400 na sat (lp640 ili gts2)

i kad malo pipnete zid ili bankinu samo se lagano odbijete isto kao i u carbonu...

E sad neki jachi udarac LIGHT DAMAGE itd ali gubite samo npr. nitro itd...

To cete videti tek kad malo zadjete u problematiku brze vozhnje jer je ovo prosto najbrzhi NFS ikada!

To je moje mishljenje i mislim da se ne varam, upravljanje je nishta lakshe-tezhe nego u MW ili Carbonu!

Poshto Straxx igra sve stare NFS igre i postizhe bolja (najbolja) vremena verujem mu da je lakshe igrati volanom

ali mene lichno nevidjeno smara ta skalamerija i podeshavanje, prichvrshcivanje za sto itd...

min. config. za PS je: gf6800, 1gb ram (ili vishe) i amd na 2ghz (imam takve u radnji) mozhe se igrati lepo u lanu!

Pozdrav nfs elit-bandi!

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

gde ste legende...

;p

uvezi PS-a bash i nije narochita simulacija sa lvl4 tuningom automobili pilaju i do 400 na sat (lp640 ili gts2)

i kad malo pipnete zid ili bankinu samo se lagano odbijete isto kao i u carbonu...

E sad neki jachi udarac LIGHT DAMAGE itd ali gubite samo npr. nitro itd...

To cete videti tek kad malo zadjete u problematiku brze vozhnje jer je ovo prosto najbrzhi NFS ikada!

To je moje mishljenje i mislim da se ne varam, upravljanje je nishta lakshe-tezhe nego u MW ili Carbonu!

Poshto Straxx igra sve stare NFS igre i postizhe bolja (najbolja) vremena verujem mu da je lakshe igrati volanom

ali mene lichno nevidjeno smara ta skalamerija i podeshavanje, prichvrshcivanje za sto itd...

min. config. za PS je: gf6800, 1gb ram (ili vishe) i amd na 2ghz (imam takve u radnji) mozhe se igrati lepo u lanu!

Pozdrav nfs elit-bandi!

Pa desi m4rk1z [:D] , znaci gamepad vs G25 tipujem da ce da bude ko u sijetlu. [:D]

BTW: jel neko gledao finale tesko oko 120 mb traje 12 min, pa ako neko hoce link neka mi javi.

Ne igra samo strale stare nfs delove vec i ja (moram, ali nadam se do kraja januara da cu moci prostreet)

i moram priznati da sam na pola puta da se usavrsim sa gamepad-om (vremena ko sa svetskog wcg-a [8D] )

@ Igorivan jeli bre koji vi gamepad koristite, znam da imate 2?

@M4rk1z jel ti jos onaj logitech vuce u levo?? Resenje sa logitech sajta driver tad nema sanse da vuce u strane i koji si novi nabavio. [:D]

Pozzz [|)] [|)] [|)]

Link to comment
Share on other sites

Ma sve je cool, da koristim isti pad i dalje jer me mrzi zezancija sa volanom shto ne znachi da necu uzeti i ja g25 (chim me straxx pochen pobedjivati ocu sigurno ;p)!

Da isti problem postoji i dalje mada mi se chini da i g25 ne mozhe 100% da ide pravo, mozhda greshim!

Straxx sastavih prvu definitivno dobru PS makinu : 1gb, 5000+, i 2600xt ne cima uopshte igra ni u FULL detaljima u 1280x1024,

samo se bojim da kad dodjemo (ako dodjemo) na wcg dali ce te makine biti najmanje tog kvaliteta jer nije ovo CS !!!

Pozdrav svima!

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

Strale gde sam ja rekao da m4rk1z ne zna da vozi. Nemoj bre strale da ...... Pitam ga jel resio problem jer znam da je imao problema na wcg. Necu bre ni sa kim da se svadjam a ti strale ko da hoces da zapocnes. [:D] [:D]

eto, ma znao sam, opet sam ja kriv, ja zivim u miru ali drugi ruse taj mir [:D]

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

da mu jebem mater, ovi nfsovi su odlucili da me jebu u vugla...

znaci, mogu da zongliram sa podesavanjima koliko hocu, uvek imam isti problem: na svakih par sekundi secne mi animacija onako bas smaracki, kao neko kratko zakocenje i to se desava sta god da ukljucim/iskljucim. smara mnogo, a jos me vise nervira sto mogu sasvim fino da igram igru sa solidnim podesavanjima, ali dzaba kad je ovo cini maltene neigrivom. nebitno je kako radi, ako poiskljucujem sve imacu 100fps sa tim jebenim reckanjem, ako ukljucim sve, imacu 5fps, a ovo ce ostati...

probao sam da instaliram patch, ali nisam uspeo da pokrenem igru s njim, pa sam reinstalirao.

drndao sam sve moguce kombinacije sa grafickim podesavanjima, drndao sam iz vindze podesavanja...

drajveri su novi, directx je nov, sp2 je na vindzi, nista mi ne smara u pozadini...

komp: sempron 3400+, 1gb ram, 7600gs 256ram...

koji mu je kurac?

(vudu brate, ajde pokazi se:))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

probo sam oba, al ako me ne bude mrzelo, probacu opet...

dobro zbog singla, ali brate, kazu ljudi da im radi normalno na dosta slabijim makinama (u svim stavkama)...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

probo sam oba, al ako me ne bude mrzelo, probacu opet...

dobro zbog singla, ali brate, kazu ljudi da im radi normalno na dosta slabijim makinama (u svim stavkama)...

napisah u prethodnom postu na kakvoj makini igra radi BEZ trzanja itd...

stavi detalje na koliko god zhelish tvoj CPU je problem (duron, sempron itd....) grafika ti je skroz OK!

min. 4400+ i to malo o/c ce ti odraditi poso a cena je oko 55e i ide ti u tu matichno shto imash....

Da, bitno je da imash v1.1 patch, jebiga zahtevna igre u p.m. EA GAMES je to ali ako mislish igrati pro

pomiri se stim...

To je za single igranje, za lan min. 5000+ (ili intel c2d 2660mhz).

Poz.

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

[:(] [:(] [:(] Hood camera je sranje na kub kao i ostale pa moram na bumper da vozim ali stelovanje mix undergrounda i most wanted, sto nije lose a sto se staza tice skoro sve se voze ispod 1 min sto je najveca greska, a druga najveca greska je sto nema da stavim stazu pa stavim broj krugova ovako moram practice pa 3 kruga i to je to sve u sve nesto mi se ne svidja mnogo.

Btw koje je vreme nekom najbolji krug na stazi Kyobashi Attack meni je 45:95 bez nitra [:D] [:D]

Edit: sad sam instalirao patch 1.1 i mogu reci da je skretanje i sama upravljivost auta totalno idiotska, e bre ko da vozim jebeni tenk koji ubrzava ko formula 1, a skrece ko da ima 50 tona starsno blago receno uzas je igrica postala

Edited by yamakasi
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...