Jump to content

Need for speed Pro street


rusici

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vi koriste nabudzen lambo a ne BONUS lambo (plavo crni)

Ko kaze jami da mi upste vozimo lambo nabudzeni mi vozimo nas auto boli me za neka pravila a sa tim lambom isto idem portland ispod rekorda 56 a snimicu ti film da ti dokazem da vozimo bolje portland od onog ciji si film izbacio, a ti znas koji a u poverenju lambo je u bonusu sranje i ne znam ko njega moze da vozi i jos nesto sve vozim automatski, tako da ako ne mogu da podesim ono sto mi odgovara to ne vozim, a ti pa vozi drugi auto da vidim tvoj rekord na ove nase staze, a ne da pricas vozi i daj scren, pa da se zezamo a ne da se dopisujemo, a auto za tvoju stazu sto je vozio ivke je bio lambo(bonus) pa je opet oborio rekord onu kiobashi,a decko je na yotoube vozio micubisi a ne lambo(bonus) pa sto ja da ne vozim drugi auto ako on moze mozemo i mi ako na taj scren mislis 48, interloop,, ajde pozz pa se javi da se zezamo pusti neki rekord, ako hoces pozz od brace

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Ko kaze jami da mi upste vozimo lambo nabudzeni mi vozimo nas auto boli me za neka pravila a sa tim lambom isto idem portland ispod rekorda 56 a snimicu ti film da ti dokazem da vozimo bolje portland od onog ciji si film izbacio, a ti znas koji a u poverenju lambo je u bonusu sranje i ne znam ko njega moze da vozi i jos nesto sve vozim automatski, tako da ako ne mogu da podesim ono sto mi odgovara to ne vozim, a ti pa vozi drugi auto da vidim tvoj rekord na ove nase staze, a ne da pricas vozi i daj scren, pa da se zezamo a ne da se dopisujemo, a auto za tvoju stazu sto je vozio ivke je bio lambo(bonus) pa je opet oborio rekord onu kiobashi,a decko je na yotoube vozio micubisi a ne lambo(bonus) pa sto ja da ne vozim drugi auto ako on moze mozemo i mi ako na taj scren mislis 48, interloop,, ajde pozz pa se javi da se zezamo pusti neki rekord, ako hoces pozz od brace

U cetvrtak stavljam neke screnove do tada ucenje

Pozzz

kyo mapa

3875gw6.png

Edited by yamakasi
Link to comment
Share on other sites

Nek padne hejt al do sada nisam igrao ni jedan Need For Speed,a sad mi se bas igraju neke trke i gledao sam na yutubu i na ign-u sam gledao ocene za need for speed (carboon ili underground imaju najbolje),e sad fora je da mi vi kazete uz koji NFS ste najvise uzivali,koji da kupim (mislio sam da kupim carbon i pro street ali necu obe da igram,ocu samo jednu (carbon mi najbolje izgleda na youtube))

Link to comment
Share on other sites

Pa kao sto smo i obecali:

Senka Ivke

@m4rk1z- Hvala ti sto si nam pomogao svaki put, sto si nas naveo da igramo drugacije nego ranije, sada je samo pitanje vezbe, i hvala ti druze sto uvek 100% bio tu kada nam je bilo potrebno i za tebe i ostale Nfs vozace jedan film, primite puno pozzdrava od brace.

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Pa kao sto smo i obecali:

Senka Ivke

@m4rk1z- Hvala ti sto si nam pomogao svaki put, sto si nas naveo da igramo drugacije nego ranije, sada je samo pitanje vezbe, i hvala ti druze sto uvek 100% bio tu kada nam je bilo potrebno i za tebe i ostale Nfs vozace jedan film, primite puno pozzdrava od brace.

Nema na chemu!

;p

Neko ceni kad mu se pomogne ili da savet a neko samo pljuje... takav smo narod shta cesh!

Mi u subaji ne da ne vezhbamo nego strashno... nishta, ja pipnuo nisam pro street ali zato kuci ponekad pikam pgr4

koje je po meni 100 puta bolja igra!

Kolko znam Straxx je vratio g25 volan sponzorima jer nije uspeo podesiti ga da mu radi sa Pro Street-om ?#$^^ tako

da ne verujem da vezhba uopshte nfs samo DOTA DOTA i slobodan slot na kgb CS serveru!

Dante je napokon pocheo da radi (kao zidar) pa slobodno vreme naravno ne provodi sa nfs vec na doti...

ok ponekad se oproba i u nekoj pucachini ali tamo ga izshijemo

;p

Pozdrav WCG igrachima!

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da ima da se uvezbamo tek smo krenuli sa manual, hahahaha bice ludo

@yami- ajde daj neki filmic za tu stazu da vidimo gde nam koci ako ti nije problem

pusticu ja ovih dana neke NEED FOR SPEED filmice a zasad samo fotkice chisto da se razbije ova monotonija na forumu

[:D]

opet su menjali neka pravila za wcg...

pict2432ym9.jpg

uh tamo se neshto krije iza the mrezhe...

[:D]

pict2421ia9.jpg

pozdrav nfs bandi!!!

Edited by m4rk1z

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

Markize bacaj bre neki film pao sam u depresiju zbog gamepda [:(] [:(] [:(]

jami, ne igram uopshte, vidish da se zezam sa kolima, tu radim ozbiljan tuning, posle svih ovih godina

uchestvovanja i igranja (od 2004 kad je i pocheo wcg kod nas) vreme je da uradim i REAL tuning ne?

[:D]

Po meni koristan link je ovaj:

pored imate joh gomilu snimaka kao i finale u Carbon-u od proshle godine i malo most wanted-a...

Pozdrav!

mkztkomtxa7.gif

http://www.youtube.com/watch?v=7i4wpkC2eTw First turbocharged tuscani (coupe) on the balkans!

ex-WCG gamer '04 '05 '06 '07 & '08, some history? http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=9770

Link to comment
Share on other sites

Za sada nema nista.

Elem braco jel se spremate polako za WCG? [:D]

Vozika se porse ololol da je kod nas vozi bi se Yugo 45 [:D] [:D] Kako bi imao ubrzanje od 0-100 za manje od 15 sec

HAHAHAHAHAH

za lan preko hamachi-a samo na francuskom ko hoce da probamo neka mi posalje PM. [:D] Edited by yamakasi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...