Jump to content

IceMaN frag movie


ImNNNNNNNN

Recommended Posts

ja sam pregledao na filefront sto ima video look ...

muzika mi je ok

za ostalo ne zelim da dajem kritike izgubicu pola zivota...

corey je mislio na ovo dole sto si napravio iceman sto prati ceo film skroz ne potrebno.

reci barem nesto tako da chovek zna ubuduce.

ja sam pogledao clip, mislim da si mogao da napravis da bude kraci i bez nekih nepotrebnih delova

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

meni se jednostavno ne svidjaju filmovi u kojima mitar ubija peru djoku lazu miku i jovu a igraju mix.

mogao si barem nekih 10 sekundi neki intro da ubacis ili nesto.

nisam skinuo film pa nisam video kakva je rezolucija i koliki je fps u filmu.

muzika mi se svidela al o5 nisam mogao da vidim na onom malom snimku neki syncing muzike sa fragovima.

ne vidim razlog zasto si ubacivao ovo IceMaN dole...

dosta full vs eko fragova a nijedna eko vs full

samo jedan ace

wallbangs ? nisam ih uocio na filmu

toliko od mene idem sad u grad.

edit:

sad se ne secam bash najbolje jel igras ti neku drugu mapu pored inf i d2 ? posto samo na tim mapama su fragovi.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Dakle, ovo je moj prvi frag movie, tako da naravno ima nekih nepotrebnih stvari, grešaka, i svega ostalog.

1. "...mitar ubija peru djoku lazu miku i jovu..." - Znači, ovde sam ja Mitar, a Pera, Djoka, Laza, Mika i Jova su neki botovi? Izvini, nisam znao da su sbc, sun1, pretor, 0rtega, kida/kide(kako već), salle, pwr i danylo botovi. Uglavnom, znaš ih sve, pa ako ne veruješ da su igrali, pitaj slobodno.

2. Za intro nisam imao ideju.

3. Sinhronizovanje muzike i filma nije baš pogodjeno, zato što ne umem previše dobro da radim u Vegasu.

4. Taj border je ubačen tek onako, i nekima se svidja, a nekima ne.

Što se mapa tiče, da fragovi jesu samo sa dd2 i inf... zašto? Zato što u tim mix mečevima nije odigrana nijedna druga mapa osim dd2 i inf, tako da i nije bilo mogućnosti za fragove na tim mapama.

U svakom slučaju, hvala na kritikama, ali ne vidim razlog zbog čega me toliko napadaš. Ili mi se čini...

Edited by ImNNNNNNNN
Link to comment
Share on other sites

meni se jednostavno ne svidjaju filmovi u kojima mitar ubija peru djoku lazu miku i jovu a igraju mix.

mogao si barem nekih 10 sekundi neki intro da ubacis ili nesto.

nisam skinuo film pa nisam video kakva je rezolucija i koliki je fps u filmu.

muzika mi se svidela al o5 nisam mogao da vidim na onom malom snimku neki syncing muzike sa fragovima.

ne vidim razlog zasto si ubacivao ovo IceMaN dole...

dosta full vs eko fragova a nijedna eko vs full

samo jedan ace

wallbangs ? nisam ih uocio na filmu

toliko od mene idem sad u grad.

edit:

sad se ne secam bash najbolje jel igras ti neku drugu mapu pored inf i d2 ? posto samo na tim mapama su fragovi.

brate ti si lud?

@iceman inace dejanovi filmovi su opste poznati u svetu...na osnovu njegovih filmova pravljeni su "heaton the one & only" i "spawn almighty"...

:D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ono Pera Mitar Djoka i ostali se odnosi na to da su to mechevi za shljive , ili ti da su to mixevi i ne neshto preterano vazhni i da mu se ne svidja shto je sve iz mixeva kako si vetj rekao ...

Ne hejtujem jer nisam ni pogledao film , samo sam hteo da objasnim shta je dejan mislio (ili se varam [:D]) ...

Link to comment
Share on other sites

ae dejo mani se decka.... vidis da se trudio da napravi film :D:D

kad skinem film ostavicu komentar...

1-va je pendulum hold your color

kako se zove ova druga pesma???

Druga pesma je: Mike NRG - Lost In Dreams

@Prota: Da, mečevi za šljive... igram cs iz zabave, tako da mi nijedan meč nije preterano važan.

Link to comment
Share on other sites

Dakle, ovo je moj prvi frag movie, tako da naravno ima nekih nepotrebnih stvari, grešaka, i svega ostalog.

1. "...mitar ubija peru djoku lazu miku i jovu..." - Znači, ovde sam ja Mitar, a Pera, Djoka, Laza, Mika i Jova su neki botovi? Izvini, nisam znao da su sbc, sun1, pretor, 0rtega, kida/kide(kako već), salle, pwr i danylo botovi. Uglavnom, znaš ih sve, pa ako ne veruješ da su igrali, pitaj slobodno.

2. Za intro nisam imao ideju.

3. Sinhronizovanje muzike i filma nije baš pogodjeno, zato što ne umem previše dobro da radim u Vegasu.

4. Taj border je ubačen tek onako, i nekima se svidja, a nekima ne.

Što se mapa tiče, da fragovi jesu samo sa dd2 i inf... zašto? Zato što u tim mix mečevima nije odigrana nijedna druga mapa osim dd2 i inf, tako da i nije bilo mogućnosti za fragove na tim mapama.

U svakom slučaju, hvala na kritikama, ali ne vidim razlog zbog čega me toliko napadaš. Ili mi se čini...

ja ne napadam nikog realno...

ali cemu pravljenje filma sa fragovima iz mix-a ? to ti je varjante e ubio me lik zato sto mi zazvonio fixni a nema nikog kuci ... ili a pogledao sam grand show na tv-u zato sto su mini iskocile sise ... ili jao real primio go omasicu tiket itd... takve filmove kaci na forum od cs srbije ili na forum od balcan style silvermoon i forume slicnih servera a ne ovde. svaka cast sto ubijas moje mejtove. tomu zvanu sekretarica (telefon mu zvoni non stop jbg drzi decko hotline [:D]) i kide-a koji igra na zvucnike. skidam kapu...

ja znam i neke ljude koji igraju mixove i nuke a bogami i train i neke druge mape.

najbolje sad da sva deca pocnu da prave filmove ...

@lesko

sto se prijavljujes ? mozes samo da stanes u red za jedan GET_DOWN :D

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ja ne napadam nikog realno...

ali cemu pravljenje filma sa fragovima iz mix-a ? to ti je varjante e ubio me lik zato sto mi zazvonio fixni a nema nikog kuci ... ili a pogledao sam grand show na tv-u zato sto su mini iskocile sise ... ili jao real primio go omasicu tiket itd...

ja znam i neke ljude koji igraju mixove i nuke a bogami i train i neke druge mape.

najbolje sad da sva deca pocnu da prave filmove ...

@lesko

sto se prijavljujes ? mozes samo da stanes u red za jedan GET_DOWN

cuti da vidis ovde u USA, svi imaju film jer ako imas film mozes lakse u cal-m+ tim. :x

seljosi...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ali cemu pravljenje filma sa fragovima iz mix-a ? to ti je varjante e ubio me lik zato sto mi zazvonio fixni a nema nikog kuci ... ili a pogledao sam grand show na tv-u zato sto su mini iskocile sise ... ili jao real primio go omasicu tiket itd...

Da, takva ubistva su najjača, i na filmu se tačno primećuje kako su likovi stajali u mestu i puštali me da ih ubijem. [:D]

ja znam i neke ljude koji igraju mixove i nuke a bogami i train i neke druge mape.

Ako drugi tim izabere dd2 ili inf, ja ne mogu da ih nateram da igramo nuke, train, cbble ili nešto slično.

najbolje sad da sva deca pocnu da prave filmove ...

Tako bi bilo najbolje, bilo bi više ljudi/dece kojima bi prosipao svoju pamet, i koji bi te slušali.

takve filmove kaci na forum od cs srbije ili na forum od balcan style silvermoon i forume slicnih servera a ne ovde.

Ili npr. na forum KGB-a gde se ljudima kao što su uNkind i RavenTL svideo film.

I za kraj:

ali cemu pravljenje filma sa fragovima iz mix-a ?

Cilj filma je bio da naučim da koristim osnove vegasa, a zatim i neke ozbiljnije opcije. Ne ložim se na frag filmove pa da moraju da budu vrh vrhova da bi ih odgledao, jer nisam pro kao ti i većina likova ovde.

Edited by ImNNNNNNNN
Link to comment
Share on other sites

@marko sta drugo da ocekujes ... ameri glupi ...

@^ako si hteo da vezbas nesto ne moras da ga uploadujes na net i da kacis na forume realno!

imash admina ? igra ti se train promenish mapu ... boli te muski polni organ sto mitar nece da igra train...

koliko imash godina ?

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Realno, morao sam zato što želim da čujem mišljenje drugih ljudi, da znam gde sam pravio greške, kako bih sledeći put to ispravio.

Čak i da mrzim mapu koju drugi tim izabere, jednostavno je odigram zato što imaju to pravo da izaberu njihovu mapu, gde su, recimo, bolje uvežbani. Imam 15 godina, ali ne vidim kakve to veze ima sa bilo čim?

Link to comment
Share on other sites

realno nisi morao ... dosta je bilo da ga uploadujes i posaljes link zoli ravenu i jos nekim ljudima koji se bave ovim stvarima pa bi ti momci rekli e ovde si mogao da ubacis ovaj efekat ovde da bude veci brightness i sl.

nisi morao da kacis film na forum gde ce ti masa komentarisati fragove a ne efekte i radjenje filma.

gde su bolje uvezbani ? a cekaj zar to nisu bili mix-ovi ?

godine su bitne jer ti je proslo vreme za spavanje !

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...