Jump to content

AI-Gaming Tournament 01.12 December


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadam se znate u sta se upustate , nadam se da nece biti kasnjenja po 18 sati i slicno , zato sto verujem da je svima muka od toga...

I na kraju tur 2 dana ? omg

Ne mora da znaci da ce biti tur 2 dana , igarce se 8 grupa po 3 u grupi prvi prolazi pravi se cetvrt finale pa winner looser sistem

trebalo bi da je brzo

Jos jednom apelujem na ljude koji su uplatili da obavezno postuju na forumu ili posalju poruku sa nazivom ekipe na moj telefon. hvala

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ne mora da znaci da ce biti tur 2 dana , igarce se 8 grupa po 3 u grupi prvi prolazi pravi se cetvrt finale pa winner looser sistem

trebalo bi da je brzo

Jos jednom apelujem na ljude koji su uplatili da obavezno postuju na forumu ili posalju poruku sa nazivom ekipe na moj telefon. hvala

daj c0nfy mojne tako..pa po 3,a nosioci ce uvek proci,nece biti zanimljivo nimalo..sta cimaju se jludi za dz iz raznih krajeva,da znaju da nemogu da prodju..4gl pak PoA FOSILI ce u svojoj grupi 100% proci..i da ne nabrajam,ne znam spisak ko sve igra...daj bolje 4 gripe po 6,pa prva 2 neka prodju,ili tako nesto :/

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

daj c0nfy mojne tako..pa po 3,a nosioci ce uvek proci,nece biti zanimljivo nimalo..sta cimaju se jludi za dz iz raznih krajeva,da znaju da nemogu da prodju..4gl pak PoA FOSILI ce u svojoj grupi 100% proci..i da ne nabrajam,ne znam spisak ko sve igra...daj bolje 4 gripe po 6,pa prva 2 neka prodju,ili tako nesto :/

Da sa tim sto ce turnir da traje tako 4 dana dok odigra svako sa svakim itd

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ddesja vajyu se nbeke stvatru kojhe bus planirane... do srede ces znati das li dolazimo... mnogo mnoho jr guthsts pa ne mogu da pism e kaokp treba napioo sam se to dtekijkle ubijo jse... ja volim moeje kuragfre greyfare i necu da se zameruma bnbilo kome... frx donosim ti ms kes i zubprusubouutu 80evroca mito donesi mr4i tr.efon/.... roka batioe vp;ok te/// pevo batice i trbr fotim ali batane moje bpo, vas a;o necu da se zmaeram caletu... i[al je porodica ispred svega... ujemo se... zovite me sa cdneih bprojeva ne kavlojam se na memorisane... :P)dsaoD

|AuiBO SMAE Se klAP ZVerRRRRRRRRRRRR

TEKILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :P)PPPPPPPPPPPPPPPDDDDDDDDDDDD

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

ddesja vajyu se nbeke stvatru kojhe bus planirane... do srede ces znati das li dolazimo... mnogo mnoho jr guthsts pa ne mogu da pism e kaokp treba napioo sam se to dtekijkle ubijo jse... ja volim moeje kuragfre greyfare i necu da se zameruma bnbilo kome... frx donosim ti ms kes i zubprusubouutu 80evroca mito donesi mr4i tr.efon/.... roka batioe vp;ok te/// pevo batice i trbr fotim ali batane moje bpo, vas a;o necu da se zmaeram caletu... i[al je porodica ispred svega... ujemo se... zovite me sa cdneih bprojeva ne kavlojam se na memorisane... :P)dsaoD

|AuiBO SMAE Se klAP ZVerRRRRRRRRRRRR

TEKILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :P)PPPPPPPPPPPPPPPDDDDDDDDDDDD

O boze ako te ima,uzmi mi dushu ako je imam!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

kao prvo milorade ne lazi ponela su te moja pijana slova :P, kao drugo bio sam kuci a sada sam u centru... kao trece ne idme na turnir zato sto radim sledecu subotu i zato sto imam obaveze neke do 7 uvece... kao cetvrto mene brisi iz bilo koje ekipe posto mi cale ne da da igram kanter... kao peto isto sto i cetvrto... ajd sad pod sest ubio sam se kao zver i stvarno ne znam odkud ja u kumu kad sam bio kuci i legao sam da spavam... X FILES MOLDER I SKALI VARIJANTA !!!

@toma - n e znam kad sam to pisao

@milorad #2 - plagijatore

@bizha - "SALE" NE DOLAZI NA TURNIR, do 29. ces znati da li ovi dolazw

@ostali - znam da sam vas razocarao ali nemam zivaca vise, nemam vremena a i nemam strpljenja + a daaaaaaaa kako da zaboravim nemam ni fAKI n para :P

@ ko sme headsup po 100e ? :}

ko sme dva prsta na crtu ko izda zdapi :P ||??||??||??|/\/\\\||////||\\\|||

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

v2L [vir2al]

v2L.dak1 [Dario Talakic]

v2L.dushaN [Dusan Jovanovic]

v2L.m4L1 [Aleksandar Filipovic]

v2L.ph4cer [Jovan Dujakovic]

v2L.hany [Zoran Stevanovic]

rez v2L.zigoNe

pare cemo danas uplatiti......ili u nedelju u jutro odneti u AI....

pozz

Upadate umesto 24og na listu , pare mozete donetu u AI licno

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...