Jump to content

Ode mi password


Hyperian

Recommended Posts

Pa onako

Termin "najbolji" u wowu je postao missused ...

Vise ne mozes ni za nihilum da kazes da su najbolji pve gild jer zajedno sa blizzardom testiraju sve nove instance pre svih ostalih i kako su onda oni najbolji kad znaju i uvezbali su sve taktike unapred?

Tako da ona izjava gore ima smisla samo ako si mislio na gear, a u tom slucaju je jako tjorav server.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

odnosi se na ljude koji :

nemaju -15 godina

nisu zaostali

znaju klasu koju igraju

znaju klase protiv kojih igraju

ne prave glupe greske

ne pisu caps locku, ne koriste XD kao svaku drugu rech i ne ponasaju se ne ozbiljno kad ne treba

kada se ispune ti zahtevi

mogu da kazem za nekog da je imba igrach

samo toliko realno

ne mora da bude nista specijalno samo da nije retard

a posto takvih ljudi ima 20% u wowu onda mogu da kazem za nekog da je najbolji u svojoj klasi ili cemu god oces

eto na to sam mislio

Link to comment
Share on other sites

Ja sam onda imba igrač i 20ak ljudi iz moje friends liste. Ali, ne slažem se, mislim da su to igrači koji padaju pod kategoriju "normalni", "pouzdani" ili "dobri".

Imba igrači su kreativci, koji od nemogućeg prave moguće ili koji menjaju stvar ili nose grupu, a to je naročito izraženo u PvP-u, kada treba kontrirati ili onemogućiti, e to su imba igrači.

Link to comment
Share on other sites

odnosi se na ljude koji :

nemaju -15 godina

nisu zaostali

znaju klasu koju igraju

znaju klase protiv kojih igraju

ne prave glupe greske

ne pisu caps locku, ne koriste XD kao svaku drugu rech i ne ponasaju se ne ozbiljno kad ne treba

kada se ispune ti zahtevi

mogu da kazem za nekog da je imba igrach

samo toliko realno

ne mora da bude nista specijalno samo da nije retard

a posto takvih ljudi ima 20% u wowu onda mogu da kazem za nekog da je najbolji u svojoj klasi ili cemu god oces

eto na to sam mislio

Najbolji paladin sa kojim sam ja imao chast da igram je imao 14 godina i negde u toku naseg igranja je napunio 15 ja mislim.

I to najbolji ne po ovim gore tvojim standardima nego po ovim koje je lurdu naveo

Imba igrači su kreativci, koji od nemogućeg prave moguće ili koji menjaju stvar ili nose grupu, a to je naročito izraženo u PvP-u, kada treba kontrirati ili onemogućiti, e to su imba igrači.

...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...