Jump to content

Serbian Dota RooM


Goga[TT]

Recommended Posts

Kao shto vidite dobili smo i sobu na GG clientu, ime sobe bi trebalo da se promeni samo ne znamo josh u koji naziv. Uglavnom bice za igrache sa ovih prostora (srbija, cro, bosna). Takodje cu zavrshiti skriptu koju sam zapocheo za BNL i prebaciti je na IRC te ce se partije sa GGC rooma moci rankovati kao na ihcs-u.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Samo je problem schto pola srba ode u cro dota room,i nece da dolazi jer je u cro dota roomu 200+ a u serbia dota roomu ladno najwische 30 ljudi !Nadam se da ce se powecati!

FFS!Owo sam bio natjeran ali nisam htjeo da otwaram nowu temu ali ne mogu dokazati jednome leeku da ursa i lycanthrope dobijaju mali range pri ispucawanju ultija,coweku morasch napismeno !Pa eto napischite da daje ako daje !Thx (znam da je glupo ali nema drugoga nachina)

Edited by SchKabBio
Link to comment
Share on other sites

Zato cu videti da se ukinu i serbian dota room i cro dota room i da se napravi Serbo Croatian DotA RooM i da tu napravim rank. Ne znam da li ce to proci.

nemoj ti nista gledat,nego sacekaj malo da se procuje za sobu..evo npr ja tek danas vidjeh da ima serbian dota room...

Link to comment
Share on other sites

sta znam oko svgege toga sa hrvatima bosancima etc svaka cast pojedincima ali ima mnogo ljudi koji se flejmuju na nacionalnoj osnovi itd i dovoljno je da neka diabola pocne i gg, imas oluju na kanalu a nevidim razlog zasto bi se ime sobe menjalo kada postoji cro dota room as well. I POSTOJI BNL ROOM AT GGC mislim ja bio stvarno voleo da to uspe ali sam zestoko skeptican poucen onim sto sam video na gdc itd...e da DzajaSabijac je ovo napisao neznam ko je logovan atm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...