Jump to content

One day in ur life


Recommended Posts

tako nesto sam i ja pomislio, al da sam stipsa nisam i bas se otimam oko placanja

ok nit sam slep, nit sam glup, nit sam klinac tako da mogu da skontam koja riba me gleda kao ortaka a koja ne, mada to opet najvise zavisi od mene, a ja sa svim ribama(sem sa par ekstra drugarica) imam sledecu taktiku spike, "drugari smo, al bi te tucao" :)-

tako da sam naucio(dugo mi je trebalo) da napravim taj jaz izmedju drugara i potencijalnih :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Radni:

ustajanje 7:00 > dorucak, kafa

posao 08:30-16:30 posao, u toku posla i kasnije odlazaka do drugog posla u kancelariji i pisanje tuzbi, zalbi...

kuca oko 19:00 > rucak - trcanje (svaki dan 5km) i vezbe, ondak neka serijica (house ftw) i spavanje oko 01:00.

Neradni:

ustajanje 07:00 > dorucak

trcanje 08:15 > ko hoce moze sa mnom svaki vikend ovo vreme na terenima na Bez. kosi (Kole, Koyote...ja bih se osetio prozvanim na vasem mestu)

citanje do rucka, onda nap, pa uvece neki ficka sa drustvancetom...

Idealni:

hm...vise ne posedujem dovoljno maste da bi bilo sta sagledavao kao idealno...

Ali sigurno bi tu bilo mesta za heterosexualni ritual parenja, gledanje nekog filma, neka fina klopa, dobar basket, cokoladna torta sa casom crnog vina za kraj dana...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

!!!

probudila se u 13...ustala jedva...spakovala nargilu i sony i pravac kod ivana....

raspadali se do 8 od zachinjene nargile, sonyja i californication-a...

otishla kuci...

u pola 12 se nashla sa ivanom u daliju i raspali se od alkohola...

elem lepo smo se vratili domu svom :)

SJAJAN DAN :D

morali bi ponoviti ;)

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...