Jump to content

WCG 2007


Dejan J.

Recommended Posts

Zhao mi je samo sto 5 sminkera nije ustupilo mjesto ekipi koja bi ovo svatila ozbiljnije.

Jbm ti skill kad se lik preda i uzme sachmaru.Oce li se skupit vishe EKIPA u Srbiji da ih dobije?

pa jebiga oni igraju samo da bi ovde bili najbolji :D i putovali za dzabe :D to je to :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve sve ali grci nas jebu u mozak :( e kad se setim kad je G bio sve po solunu :) kico javi se i objasni :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Zhao mi je samo sto 5 sminkera nije ustupilo mjesto ekipi koja bi ovo svatila ozbiljnije.

Jbm ti skill kad se lik preda i uzme sachmaru.Oce li se skupit vishe EKIPA u Srbiji da ih dobije?

o cemu ti pricas? na wcg kvalifikacijama su imali shansu svi nesminkeri da dobiju to mesto.

Po ovome se jebiga vidi da stvarno vise nema sta tamo da traze nashe ekipe. Mislim, 4gl je bolja ekipa za klasu od svih ostalih kod nas, ali svi su ih prebili bash jako na wcg-u.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da Srbija bolje nema tako da moramo da prihvatimo da smo tu gde jesmo, nikad nismo ni bili neshto na cs sceni, ipak su to "svetske sile", treba mnogo vishe truda i prolivenog znoja da bi se takvim ekipama stalo na crtu (o iskustvu tek da ne govorim). Glupo ih je sada kritikovati, ipak treba biti realan i prihvatiti da su PGS i Virtus.pro za klasu bolji od nas..druga dva poraza su epilog, rezultat pada koncentracije (manjak motivacije zbog ispadanja). Jest' da su dosta greshili u igri, dva ili tri puta se katastrofalno pozicionirali i napali vs pistols, ali greshke su sastavni deo igre a i, da se razumemo, da su dobili te partije to ne bi promenilo konachan rezultat.. imajte malo vishe razumevanja :))

gg 4gl !

kassad says:

ISUSE HRISTE ON JE BACIO FLES!

Link to comment
Share on other sites

To sto putuju to im niko ne placa,100%.Ocu samo da kazhem da su klasa i da bi mogli nesto da urade da imaju vise motiva.

da vezbaju upola kao ostale svetske ekipe mozda bi i uradili nesto ali sto da vezbaju kad bez vezbe pobede u srbiji !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

smeh

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...