Jump to content

KOSTUR - KRUSEVAC 29.09


Vlajke

Recommended Posts

@VLAJKE!!!!!!!!!!

MOJA EKIPA JE CEKALA 10h DA ZAIGRA!!!!!!!!!

koji Q da igramo onda??????

i kad smo poceli da igramo, odigramo 1 mapu, i onda dolazi kobrica sa pricom da SVI prave pauzu posle 1 mape -- AHHHAHAHHAHAAHHA

SVASHTA!!!!

Vas iz krusevca(organizatore) krivim samo zato sto ste dozvolili da toliko ekipa kasni, sl put recite ko kasni diskvalifikacija i gg, da ne bi doslo opet do ovoga..

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@VLAJKE!!!!!!!!!!

MOJA EKIPA JE CEKALA 10h DA ZAIGRA!!!!!!!!!

koji Q da igramo onda??????

i kad smo poceli da igramo, odigramo 1 mapu, i onda dolazi kobrica sa pricom da SVI prave pauzu posle 1 mape -- AHHHAHAHHAHAAHHA

SVASHTA!!!!

Vas iz krusevca(organizatore) krivim samo zato sto ste dozvolili da toliko ekipa kasni, sl put recite ko kasni diskvalifikacija i gg, da ne bi doslo opet do ovoga..

da ti kobrica nije rekao da pravish pauzu 1 mech cekao bi ti jos 10 sati posto su svi cekali po 1 mech kad sam ja uzeo organizaciju u ruke !!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

@VLAJKE!!!!!!!!!!

MOJA EKIPA JE CEKALA 10h DA ZAIGRA!!!!!!!!!

koji Q da igramo onda??????

i kad smo poceli da igramo, odigramo 1 mapu, i onda dolazi kobrica sa pricom da SVI prave pauzu posle 1 mape -- AHHHAHAHHAHAAHHA

SVASHTA!!!!

Vas iz krusevca(organizatore) krivim samo zato sto ste dozvolili da toliko ekipa kasni, sl put recite ko kasni diskvalifikacija i gg, da ne bi doslo opet do ovoga..

Svi ste kukali da se igra prvo A pa B pa C pa D grupa,a SVI STE VI DOSLI U 10:00 u KRUSEVAC?!?! to nema logike,normalno je da ces onda da cekas dok se sve ocisti,nemamo mi 200 kompa pa da ja mogu svima da dam da igraju odmah... Ako ti nije valjalo ne moras sledeci put ni doci... stvarno ne razumem zasto toliko hejta na sve ovo,al dobro imate pravo na zalbe :)

WCG ADRIA

Link to comment
Share on other sites

pazi realno da je org bila dobra nije, zasto se kod kobrice na turniru sve znalo kad ko igra i cao... znaci nema tu nikakvih izgovora... mi da smo znali tacnu satnicu i sve kako je trebalo da bude... ne bi bilo tolkog cekanja

Da su svi ispostovali i uplatili pare do 27og sve bi bilo drugacije.

WCG ADRIA

Link to comment
Share on other sites

@kobrica

realno

@vlajke

to je poenta, da nisu kasnili mnogi sve bi bilo vrh.

To ispravite sledeci put samo.

Svaka chast na cimanju za turnir bez obzira na loshiju organizaicju iz navedenih razloga.

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

realno je u kragujevcu bio najbolji tur,sto se tice tog kasnjenja i svega ostalog...:D

nije da ja sad kao nesto pricam zbog tura u krusevcu,nego samo kazem...i u krusevcu je isto bilo do jaja...momci su svi okey,pogotovo dzidza i vlajke i onaj sunka...znaci zvao sam ih jedno 2000 puta,da mi ukucaju ono za admina.... :DD

@sale - hahaahh bolje ti procitaj jos jednom sta pise na papiru :DDD

@sqle - ima da bude kako gazda kaze,jasno ? :D

ae poz svima i vidimo se za 2 meseca aa aa aa

Edited by gavra

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

@Gavra

realno za kobricin turnir :D

@Sqle

np dodjite nam opet :D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Ovom prilikom zelim da pozdravim i sve koji su probali bataninu rakiju, ukljucujuci i gavru koji je pljunuo. KECMAN FTW.. Alkoholicar teski :D

hahaaaha

a brate ja istrcavam iz igraonice,pitam sve ekipe da li ima neko vode :D(naravno niko nema),i onda dolazim do kola i pitam jel ima neko vode,i ono kao svi mi kazu,evo ti na kolima...i to je to :D

morao sam da pljunem...:D

@lesko - LAKI STOJI TU I CUVA NAM LEDJA,KO NEMA KARTU KUPUJE NOVU ILI NASTAVLJA PUT PESICE...ali kassad majstor kad je rekao:"e ljudi danas najavili 35 stepeni",onako ceo bus ga pogleda,i on mrtav ladan kaze:"ali u spaniji" koliko sam se smejao :P

Edited by gavra

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

@dzidza <----- ok je to brate, nisam ja ni mislio da je igraona uzela neki procenat, i da su pravili tur da bi zaradili nego kazem ako je ukupan fond 70% od uplate onda se odredi procenat od tih para za trece, drugo i prvo mesto (primer: 3.=10%, 2.=20% 1.=70%) i mislim da bi bilo posteno prema svima a ne ceo fond za prvo mesto... i veruj mi mnogo je jednostavnije 2 dana, ucestvovao sam u organizovanju turnira ovde u pancevu(za dzabe) i igrao isti pa ti vidi sad kome je bilo lakse [8D] (inace bio je 2 dana turnir, 16 ekipa, jako malo se kasnilo, bio je winer-loser sistem i finale zavrseno u 11 uvece drugog dana, nagrade bile i za 4 mesto... da ne duzim nek potvrde oni koji su bili)

za ostalo stvarno respect i extra vam je igraona i mashine

@vlajke ne obracaj paznju, nisu svesni da je tako ispalo ok za vecinu, da prave krace pauze izmedju meceva i da se cekalo zbog ekipa koje su kasnile a ne zbog organizacije... cekao sam u beogradu na mnogo vecim turnirima i mnogo vise tako da... ko gubi ima pravo da se ljuti [8D]

@lifestyle stvarno bi mogli ti demoi... d:0

@leshko da da RADZADZADZADZA!!!

@sALE imas neki DZOX [:D][:D][:D]

oprostite gavri sto lupa gluposti on je decko sa sela [:D]

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

hahaaaha

a brate ja istrcavam iz igraonice,pitam sve ekipe da li ima neko vode :D(naravno niko nema),i onda dolazim do kola i pitam jel ima neko vode,i ono kao svi mi kazu,evo ti na kolima...i to je to :D

morao sam da pljunem...:D

@lesko - LAKI STOJI TU I CUVA NAM LEDJA,KO NEMA KARTU KUPUJE NOVU ILI NASTAVLJA PUT PESICE...ali kassad majstor kad je rekao:"e ljudi danas najavili 35 stepeni",onako ceo bus ga pogleda,i on mrtav ladan kaze:"ali u spaniji" koliko sam se smejao :P

haahahahahaah

sledeci put obavezno opet zajedno...

PAZI FLASH! OSH S UDASH?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

stvarno bi mogli ti demoi... d:0

A demoi!?!

Stizu demoi jer su mi bili na REMOTE PC-u, ps. demoi imaju oko 300mb-a (kompresovani) tako da ono... upload-ovacu finale posebno i posebno sve ostale demoe... (radim sad pa cu u toku sutrasnjeg dana, sryte za kasnjenje.)

WCG ADRIA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...