Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

trenutno si popularan... to moze samo da ti pomogne... pobednik velikog brata mozda ne zeli da snima reklame i vodi radio program... vec da radi u struci... a ako se pokaze kao dobar, ne vidim razlog zasto bi neko imao predrasude o njemu... pogotovo zato sto ljudi u kuci vb nemaju obavezu da urade nista sto bi ih diskreditovalo...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno da nemaju obavezu... hahaha

zato im daju alkohol ahhhaah...

posto pratis, aj nabroj ko se u kuci bavi kojim strukama.

znam samo za suzanu da je go-go igracica, sto i nije neka struka.

jedan meni omrazen ukucanin je rekao: nauci da pijes... nemoj k'o krava piti...

ivan ljuba (jedini pobednik u regularnoj sezoni kod nas do sada) nije imao problema sa alkoholom... mozda je zato i pobedio... jednostavan test inteligencije...

go go igracica tek nece imati problema sa poslom... ona ce se usrati od kesha radeci isto ono sto je radila i do sada... to je njen izbor...

najiskrenije jako malo sam pratio ovaj serijal... od ukucana koji su ostali u kuci znam da je marina ex striptizeta (mislim da nista nije zavrsila od skole i da je nezaposlena), natasa je student prava, cini mi se apsolvent, miki je dzabolebaros, mirko penzioner... dijana i aleksandar su studenti (ne znam cega, a sa ovog kompa ne mogu da se kacim na vb forum)... prijavljivali su se ljudi raznih profila... emotion je izabrao one za koje su mislili da ce odrzati gledanost emisije iz prvog serijala... omanuli su... to je vec njihov problem...

ja sam ucestvovao u generalnoj probi na trecem kanalu... da to je ona emisija koju dok gledas, ponekad imas osecaj da te je blam umesto lika koji glumi... nisam pobedio... i naravno da je gledanost bila mnogo manja od VB... medjutim svi oni koji su me prepoznali i sa kojima sam razgovarao (bio sam i ja sokiran kada su me zaustavljali na ulici da pitaju da li sam to ja?!? ) su imali samo pozitivne komentare... naravno da je bilo i ko zna koliko hejtera koji su iskulirali da mi dobace: SABANE!!! ali to je jednostavno tako... ako se pojavis na tv-u u bilo kom svojstvu uvek ces imati one koji te gotive i one koji te ne gotive... poenta je da se ne stidim tog svog nastupa... otisao sam tamo da se dobro zezam... i dobro sam se zezao...

nije me sramota da prebacim tu emisiju sa vhs-a na dvd i da sharujem iako sam svestan da ce biti raznoraznih komentara (jer hejteri su uvek mnogo glasniji na forumu, nego na ulici)...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

e bila je ovde zekijeva tema pojedes govno za 100 000 e :D da naravno : D ne znam da li je iko rekao ne :D posao od 5 minuta 100 000e :D hopa :D neko ce misliti da sam klosar i budala :D neko da sam pametan :D koga boli kurac :D vazno je da sam uzeo 100 000 za jezivo mali trud: D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

e bila je ovde zekijeva tema pojedes govno za 100 000 e :D da naravno : D ne znam da li je iko rekao ne :D posao od 5 minuta 100 000e :D hopa :D neko ce misliti da sam klosar i budala :D neko da sam pametan :D koga boli kurac :D vazno je da sam uzeo 100 000 za jezivo mali trud: D

cekaj jel to ona tema sa izborom:

1. da pojedes govno

2. da ga popusis

3. da ga primis u dupe

ako jeste bio sam frapiran cinjenicom da jedenje govana nema 99%... jbg svi smo mi isuvise razliciti... ja bih pre pojeo govno, nego da ga neko drugi primi u dupe (pricamo o hetero likovima koji moraju da izaberu jednu od tri opcije)... secam se jednog genijalnog odgovora: futanje u pedu, zato sto je najcistije od sve tri stvari... sto bi se prljala usta, kada moze vec prljava guzica... :))) to je bio dobar topic...

nista... kad nadjem vremena, da pregledam kasete i nadjem generalnu probu... idem prvo da mi prebace na cd... pa cu da bacim negde... a ako me budete mnogo napusavali pobeci cu u kucu vb, da ne citam vase komentare... ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

a cekajte, jel izasao u fazonu "ne mogu vise da izdrzim" ili su (sto cisto sumnjam) otkrili da je i bilo u planu da on izadje, tj da je bio tu samo kao honorarac...

koliko sam ja ukapirao na forumu, smorilo ga sto mu je cale u kuci... i kao odo' ja... mislim da ce na TV-u to tek biti...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Taj Miki je je jedna obična, lijena i zlobna slina. Dobio je šansu koja se retko dobija, umesto toga vratiće se u svoje Donje Prčinjce da bude laughing stock celog sela i redovan gost lokalne birtije/kioska. You can take the paor out of his backwater village, but you can't take the backwater village out of paor....

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

LOL

Ma sta pricate bre, dobio je pare da udje u kucu da malo podigne atmosferu posto su ovi smorili za medalju, i naravno da je deo tog deal-a da izadje u jednom trenutku jer bi bilo totalno neravnopravno da on osvoji, posto je ucestvovao i u prvom serijalu

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ne znam sto se toliko uzbudjujete, sada ce dobrovoljno izaci i mikijev tjal, odradio je sta je imao i kraj. pod izgovorom da ne moze bez alkohola :)))

LOL

Ma sta pricate bre, dobio je pare da udje u kucu da malo podigne atmosferu posto su ovi smorili za medalju, i naravno da je deo tog deal-a da izadje u jednom trenutku jer bi bilo totalno neravnopravno da on osvoji, posto je ucestvovao i u prvom serijalu

to je to.

Link to comment
Share on other sites

ne znam sto se toliko uzbudjujete, sada ce dobrovoljno izaci i mikijev tjal, odradio je sta je imao i kraj. pod izgovorom da ne moze bez alkohola :)))

to je to.

ne... nije to to... onda ce naci jos jedan stupidan nacin da vrate nagradu na 100 000 evra... e onda je to to... :))))

marina ispada (10/10)... sigurica...

a posto je miki izasao... cenim da ce vesna pobediti...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...