Jump to content

VLADE DIVAC


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pravi večeras oproštajno zezanje na trgu povodom kraja karijere, doveo Vebera i Polarda, a pored toga pokrenuo akciju za kupovinu napuštenih kuća i imanja u Srbiji i smeštanje izbeglica sa Kosova koji žive u kampovima u te kuće.

Sad će radikali reći da podstiče srpsku emigraciju sa Kosova, ali nek ga sisaju. Ti ljudi se neće zimi zagrejati od Nikolićevog energičnog kresanja u brk Nato paktu.

Link to comment
Share on other sites

Seres. Preslo ti u naviku sa RPG foruma ocigledno. Isto bi mogo i ja da kazem kako ce ostali da krenu da pricaju kako se to odavno planiralo i bilo je u fazi izvedbe ... ups, pa oni i to rade sad. Sto je kretenizam, jer coveku treba dati medalju a ne gledati njegova dela kroz politicku lupu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Seres. Preslo ti u naviku sa RPG foruma ocigledno. Isto bi mogo i ja da kazem kako ce ostali da krenu da pricaju kako se to odavno planiralo i bilo je u fazi izvedbe ... ups, pa oni i to rade sad. Sto je kretenizam, jer coveku treba dati medalju a ne gledati njegova dela kroz politicku lupu.

O čemu ti pričaš, pa ja kažem da čovek radi nezavisno od politike ali će se uvek neko od političara prišljamčiti da nešto sere, a među njima radikali koji kada treba da se jedu govna prvi dotrčavaju sa kofom od deset kila. Godine praćenja njihove priče su me naučile da uopšte ne treba da čekam da zinu, odmah znam šta će da kažu u vezi bilo čega. Ua razbojnik raseljava izbeglice umesto da ih drži 20 godina u kampu (dok svi ne poumiru od tuberkuloze), obećavajući naše, čisto srpsko Kosovo i Metohiju.

Elem, mega hejt na političare u ovoj emisiji što sad ide - "i kada su svi čekali da igraju sa amerikancima, zbog ljudi koji su bili oslobođeni fizičkog bili su sprečeni" ololo hejt!

Link to comment
Share on other sites

Slazem se ja sa tobom Voodoolence ali ti si prvi poceo da smaras temu sa politkom na sta se i odnosio moj odgovor. Znaci Divac jeste car i neka na tome ostane. E sad, zasto je car? Stalno pokusava da uradi nesto kod nas a svi ga jebu. Ali je i dalje uporan. E zato treba da dobije medalju, manji covek bi digo ruke posle Knjaza. A na kontu Knjaza GORU VODU U ZIVOTU NISAM PIO OD KAKO SU PRODALI. IZVETRI POSLE 5MIN BRE. VRNJCI ZAKON.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

imao je dosta srece da ode u nba u vreme kada je skill>steroid i probio se. bez njega stojakovic i krstic ne bi nikad bili ono sto su. realno nas najbolji kosarkas. lupao je banane jordanu. ikona i dugo vremena lider nase reprezentacije. plus sto pokusava da se probije kroz govna i blato koji su na vlasti srbije. secam se kad je onaj mafijas miodrag babic (bivski predsednik hemofarma, vlasnik kk hemofarm i predsednik KSJ svojevremeno sve u isto vreme sto je nelegalno) zapretio njemu i danilovicu ako ne olade da ce spustiti partizan u B ligu. covek zasluzuje navisi respekt.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...