Jump to content

PLANET BIGZ


mncu

Recommended Posts

Nou :)

Imash dve skole ucenja:

1.Mohijevu - gde je svaka fensi riba bar malo sponzorusha

2.Longlijevu - Gde su feenserke i sponzoruse jasno razgranicene iako neuko oko moze pomisliti da su one jedno te isto

TI IZABERI SVOJU SUDBINU!!!!

:D

Jasno su razgranicene jedino ako sponzorusama smatras samo one matorke raspale od batina sa malim debelim gedzama koji ih lemaju svaki dan.

Znam ja mnogo sofisticiranije fensi klinke sponzorushe ... a da su ove gorepomenute uzhasnije jesu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozhe riba da drzhi do sebe a da ne bude fancy ili sponzorusha.

"Lepo oblachi" je stvar ukusa. Mislim i ja volim roze minitj ali to nije "lepo" po nekim modnim standardima.

Opet ne mora da bude fensi da bi brinula o sebi.

Sustina je da svaka fensi riba ima dozu sponzoruse u sebi. Moze da se desi da ima lika koji nema kesha ali je to retkost i uglavnom joj znachi kad vidi da lik ima kola mozda stan skupu odetju itd itd. Jedino sto ih razlikuje od fulltime sponzorusha je shto ipak gledaju da im lik ne bude debeli gmaz.

jel kao onaj moj roze minitj? :)

htela sam da odgovorim longliju nesto slicno ali je mohi to uradio...

Link to comment
Share on other sites

ima neki kviz na foxu "mladi bracni parovi" fazon.Poenta je da i tip i riba daju isti odgovor na pitanje, kao koliko se dobro poznaju.Ide pitanje "Sta bi vasa devojka odgovorila da joj neka riba ponudi 1 000 000 DIN! za sex sa njim.Sva trojica su rekla nema sanse.Dve ribe pristaju iz topa, treca trazi vise od milion :D Nie bas vezano za topic ali je interesantno bar meni.

Link to comment
Share on other sites

Mozhe riba da drzhi do sebe a da ne bude fancy ili sponzorusha.

"Lepo oblachi" je stvar ukusa. Mislim i ja volim roze minitj ali to nije "lepo" po nekim modnim standardima.

Opet ne mora da bude fensi da bi brinula o sebi.

Sustina je da svaka fensi riba ima dozu sponzoruse u sebi. Moze da se desi da ima lika koji nema kesha ali je to retkost i uglavnom joj znachi kad vidi da lik ima kola mozda stan skupu odetju itd itd. Jedino sto ih razlikuje od fulltime sponzorusha je shto ipak gledaju da im lik ne bude debeli gmaz.

Po kojim standardima, ko odredjuje standarde?! Prvo razgraniciti sta po tebi znaci "fensi", a dalje se moze raspravljati o ovoj trecoj stvari koju si naveo, ja pod "fensi ribom" smatram devojku koja pati od toga da ima "firmiranu" skupu odecu i obucu koju kupuje samo zato sto ima brend a ne zato sto joj lepo stoji ili zato sto joj se svidja.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

To lave [roflmao]

Sećam se dok sam išo prekoputa u osnovnu, dođu na kraju godine maturanti iz grafičke i krenu da startuju klinke po osnovnoj ololo :D

zezao sam se torima, imali smo dobre cupi :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zhasu, pretvaramo se u neku vrstu anarhicnog las vegasa. bio sa ortakom u schneckerlineu, popili po vopi, i gajbi na kunt. ultra kratak dan :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...