Jump to content

Milicic


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

medju njima je Gurovic jedini koji je bas bas igracina .

Taj nas je na ovom prvenstvu i zakopao,mislim svakau chas za sve shto je uradio u Zvezdi,ali ovde nas zakopa svoj glupostima...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam sta ste se svi poprimali kad on od kada je uzeo loptu u ruke UVEK ovakve izjave daje, pa makar bio i zadovoljan tekmom, ono fazon 'pobedili smo sa 20 razlike jebote, dao sam jebenih 30 poena u picku materinu, bas se dobro osecam kurac picka picka jebanje govno pusenje'.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Niej stvar u tome. Igrao je Djordjevic, igrao je Savic, igrao je Divac, igrao ej i primitivac Drobnjak, pa i Paspalj, Danilovic ljakse isto tako, pa nisu radili takve stvari u 22 godine vec su cutali, slusali starije i radili nesto. Sto niej dao 40 poena kada je toliko mudo i zajeban, pa i da su nas pokrali na njegovih 40 poena, mogli bi da nam pljunu pod prozor. Budala.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

hm, pa jedino mogu da ti kazem da procitas ponovo moj post:)

niti ga opravdavam niti kazem da nije govedo, samo sam rekao, citiram sebe, 'ja ne znam sta ste se svi poprimali kad on od kada je uzeo loptu u ruke UVEK ovakve izjave daje', tj cemu ovoliko komentara, idem da otvorim topic 'bus rekao da treba jebati teroriste' i da ocekujem par strana za nekoliko dana, mislim, wtf...jos gledam, stavili ga i na utisak nedelje, mislim, lik je sto puta do sada davao izjavu za medije i svih sto puta je bilo ovako.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Taj nas je na ovom prvenstvu i zakopao,mislim svakau chas za sve shto je uradio u Zvezdi,ali ovde nas zakopa svoj glupostima...

Izvini ali jel si ti gledaoutakmice ili si samo prebacivao kanale i onako samo si znao da igramo ?

Pa gurovic i da je davao 5 poena po utakmici ne bi bila njegova greska , zato sto je on stosta vec dokazao i dokazuje iz dana u dan .

I onako nije hteo da igra ali zbog patriotizma je uleteo a ne zato sto mu se igralo .

To imas intervju sa njim kada je rekao :)

Link to comment
Share on other sites

Izvini ali jel si ti gledaoutakmice ili si samo prebacivao kanale i onako samo si znao da igramo ?

Pa gurovic i da je davao 5 poena po utakmici ne bi bila njegova greska , zato sto je on stosta vec dokazao i dokazuje iz dana u dan .

I onako nije hteo da igra ali zbog patriotizma je uleteo a ne zato sto mu se igralo .

To imas intervju sa njim kada je rekao :)

Jel ti imas vise od 15 godina?

Ti si decko ponosan sto se on ponasa ko djubretar... Sta god da su mu radili ne sme takvu izjavu da daje, seljak, bas mu treba dati govedo i na njivu, za bolje nije [b)]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Izvini ali jel si ti gledaoutakmice ili si samo prebacivao kanale i onako samo si znao da igramo ?

Pa gurovic i da je davao 5 poena po utakmici ne bi bila njegova greska , zato sto je on stosta vec dokazao i dokazuje iz dana u dan .

I onako nije hteo da igra ali zbog patriotizma je uleteo a ne zato sto mu se igralo .

To imas intervju sa njim kada je rekao :)

Nemoj da si tako naivan.Ajde kazi shta je Gurovic ikad bio?

Uvek je u repki bio vechiti dzoker koji je ulazio iz prikrajka rasterecen jer nema odgvornost.

Shta je ove sezone uradio u zvezdi to poshteno svaka chast,ali da je obichan panglu to je chinjenica.

Ja sam svaku tekmu odlgedao i nije bitan bojj poena,nego je bitan njegova igra kojom nas je zakopao.Garantujem da smo vece shanse imali da on i onaj drugi shaban shto nas zakopa(Jaric) nisu igrali...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^ALi je zato naviko da na svakoj tekmi u domacoj ligi jebe sudijama sve po spisku,preti batinama i sl.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Niej stvar u tome. Igrao je Djordjevic, igrao je Savic, igrao je Divac, igrao ej i primitivac Drobnjak, pa i Paspalj, Danilovic ljakse isto tako, pa nisu radili takve stvari u 22 godine vec su cutali, slusali starije i radili nesto. Sto niej dao 40 poena kada je toliko mudo i zajeban, pa i da su nas pokrali na njegovih 40 poena, mogli bi da nam pljunu pod prozor. Budala.

drobnjak nije primitivac :D on je cak zavrsio i PMF :D jesi li ga slusao nekada kada prica ?:D bas se primecuje da odskace od ostalih ;)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Drobnjak zavrshio PMF? Shta je sledece,Milicic sa diplomom srpskog jezika i knjizevnosti? :)

Drobnjak zavrshio PMF? Shta je sledece,Milicic sa diplomom srpskog jezika i knjizevnosti? :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jel ti imas vise od 15 godina?

Ti si decko ponosan sto se on ponasa ko djubretar... Sta god da su mu radili ne sme takvu izjavu da daje, seljak, bas mu treba dati govedo i na njivu, za bolje nije [b)]

Decko da nemas ti ispod 10 god ???? Ko prica o Milicicu ja sam rekao za Gurovica ( where is brain ?:P?? )

Nemoj da si tako naivan.Ajde kazi shta je Gurovic ikad bio?

Uvek je u repki bio vechiti dzoker koji je ulazio iz prikrajka rasterecen jer nema odgvornost.

Shta je ove sezone uradio u zvezdi to poshteno svaka chast,ali da je obichan panglu to je chinjenica.

Ja sam svaku tekmu odlgedao i nije bitan bojj poena,nego je bitan njegova igra kojom nas je zakopao.Garantujem da smo vece shanse imali da on i onaj drugi shaban shto nas zakopa(Jaric) nisu igrali...

Da mislim da se slazemo u nekim stvarima jelte :) . Posto sam ja bivsi kosarkas mene jebiga pogadja ovo sranje koje nam se desava zadnjih godina .

Samo ne moze ni Gura biti sjajan kada je stanje kosarke bezveze , opet se gleda vise interes nego duh za igrom :D

A i nece se niko od pravih kosarkasa odazvati u rep . dok se stanje u opste ne popravi .

Link to comment
Share on other sites

Stavi jos 10 upitnika, 5 nije dosta "?????????", a inace gurovic se po mnogo cemu razlikuje od milicica? A mogao bi da odgovoris kolko godina imas iskreno, ako nije problem.. bez uvrede

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Stavi jos 10 upitnika, 5 nije dosta "?????????", a inace gurovic se po mnogo cemu razlikuje od milicica? A mogao bi da odgovoris kolko godina imas iskreno, ako nije problem.. bez uvrede

http://forum.klanrur.rs/index.php?showuser=9005

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...