Jump to content

Pitanjce


ragnarokk

Recommended Posts

Ako bih hteo da prodam lika, koliko bih mogao da trazim realno za ovog: armory nikada nije izvrsen transfer, sto se tice golda ima dovoljno za opravku za dve raid veceri :P

Hmm, mozda cak i ovaj lik dodje u obzir za prodaju ali nznm koliko bi se isplatilo posto je tek dingovao 70.

Prvi lik je troll mage drugi ud priest.

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da si vesht u prodavanju . Cena koliko ces da izvuches za lika vredi 90% od tvojih sposobnosti da uvaljash istog :PPP

Znam likove koji su 2x bolje gearovane likove prodali za 200e a i likove slicno gearovane koji su isli za 900e .

Find teh fool!

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ti iz Dubaia se jebeno izivljavaju i jebeno su puni.....pitajte stevu sto se tice nekih ljudi sa xaviusa, a isto tako na xaviusu su moja 2 rl druga dobili 2 game card coda kada im je istekao wow od nekog lika iz dubaia 30god ima......

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Da ... jebote to su njima sitne pare ... evo bash razgovaram sa svedjaninom od 17 god dobija 500E za raznoshenje novina ... jebote bog vishe nego moja keva sa fakultetom ffs !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo ja cu roga za 3k eura samo mi nadjite lika iz dubaia dobijate 50% fer zar ne :P.A shto se burzuja tiche ima ih mnogo shto reche lik iz shvedke ranosi novine za 500,a lik iz norvesh ke meni kaze za te buljashke polove tipa zavrni ovo odvrni ovo dobijaju minimum 20 eura po satu a to nije ni fizikalija FFS

Edited by Gdark

738454ogAXV.png

Crit,crit woh let da rouge out:P

Link to comment
Share on other sites

@Storme : Moja sestra, koja je radila u Hitnoj pomoci u Srbiji imala je platu 23000 RSD pre godinu dana, a sad u sloveniji ima 1500e. To ti je sve kako se snadjes u zivotu. A to za 500e i za novine, ja ne zna koliko ljudi ovde radi nesto u zivotu osim sto izickaju od matoraca kesh za adsl ili kablovsku.

A to da su sitne pare... Njima je euro ko tochak od automobila, osim ako su retardi ili su im roditelji retardirani karijeristi, kojima nije bitno sta ce dete da im radi. A sad dali ima 120+kg, dijareju ili hemoroide, koga boli k.... za to.

Back to topic: ne verujem da ces uzeti vise od 250e, ako nadjes nekoga i za to.

ex-CS player, ex-EVE player, ex-WoW player...

Noob overall! :)

Link to comment
Share on other sites

@Storme : Moja sestra, koja je radila u Hitnoj pomoci u Srbiji imala je platu 23000 RSD pre godinu dana, a sad u sloveniji ima 1500e. To ti je sve kako se snadjes u zivotu. A to za 500e i za novine, ja ne zna koliko ljudi ovde radi nesto u zivotu osim sto izickaju od matoraca kesh za adsl ili kablovsku.

A to da su sitne pare... Njima je euro ko tochak od automobila, osim ako su retardi ili su im roditelji retardirani karijeristi, kojima nije bitno sta ce dete da im radi. A sad dali ima 120+kg, dijareju ili hemoroide, koga boli k.... za to.

Back to topic: ne verujem da ces uzeti vise od 250e, ako nadjes nekoga i za to.

Istina istina ... nista nisam rekao .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Srbija ne podrzava paypal, kod nas ti je jedina opcija da primis pare iz inostranstva westernunion.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...