Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahah najbolje da su te oterali :D sto si izasao :D ?:D

samo polako :D da se skupimo :D onda nas bude po 15 pa se menjamo stalno ;) i vrati se na server: D uvek neko ode ranije ili mu pukne net pa fali 1 ;)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Nije bitna lokacija masine dok je na optickom linku. Jedna masina mi je u sbb, druga u AVcom a ova najnovija (quad) u Bus Computers u Kikindi, ova u KI ima najbolji ping, ali imam deal sa njiam da dignu sebi cod4 server...pa ne znam moram da vidim da to ne koci malo...

Nego meni sve klizi kad god igram...koji net vi imate i koji su vam rate-ovi, posto je maxrate na RUR serveru 20000 ?

Link to comment
Share on other sites

Pa ebo ga patak :D naravno da nisi imao kad su skoro svi online serveri zavrnuti pa ti je ok radilo :D

Sedi i razmisli, 16000 je oko 16 KB/s a ti imas 6-7 KB/s upload :D a server pokusava da od tebe vuce i do 20 KB/s :)

To 40 40 ti je ok ali brate stavi rate 6000 :D to je nazalost realno za tvoj upload ili da srezem lepo server pa ce da vam radi lepo :D ali onda sakatim ove sa boljim uploadom :D

Kad sam sam na serveru letelo je samo tako ;)

Eo jos jedan dokaz, kad si sam nema sta da ti server vuce pa ti ej ok, a sto vise igraca, server ti vise vuce upload, kad dodje do tvojih 6-7KB/s nea gde i onda lag :) Probaj pls smanji rate pa javi

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

meni su 16000 40 40 a iam 512/64 i do sada nisam imao problema, kako na nasim tako ni na stranim serverima, generalno ok radi, ali zna na momente da bas svima zasece. Kada sam sam na serveru letelo je samo tako ;)

E bash me spopao Malush juche da organizujem neki CW a ovo doshlo ko iz keca u dvojku :D. Aj ako hocesh i ako se slozhi i skupi ostatak foruma,da opalimo jednu partiju ti,Malush,Kreca,Strale i ja kao stara Vrshachka ekipa sa nekim sa foruma :D...javite ako se slazhe neko i ko bi hteo tako da odigra u utorak,recimo od 21:00 ili 22:00...

Edited by masta b
Link to comment
Share on other sites

E bash me spopao Malush juche da organizujem neki CW a ovo doshlo ko iz keca u dvojku :D. Aj ako hocesh i ako se slozhi i skupi ostatak foruma,da opalimo jednu partiju ti,Malush,Kreca,Strale i ja kao stara Vrshachka ekipa sa nekim sa foruma :D...javite ako se slazhe neko i ko bi hteo tako da odigra u utorak,recimo od 21:00 ili 22:00...

ma moze, ali ja sam sa kenijem dogovarao da igramo u lan-u prvi vikend kada dodje, ti sa starom ekipom, a kenny, krme, kile, kristi (ili cavic) i ja. Tako da imaj i to u planu ;)

@iggi

Ma srezi server, nek krepaju prokleti burzuji :)))

uplacujem dupli upload odmasadaodma ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

ma moze, ali ja sam sa kenijem dogovarao da igramo u lan-u prvi vikend kada dodje, ti sa starom ekipom, a kenny, krme, kile, kristi (ili cavic) i ja. Tako da imaj i to u planu ;)

@iggi

Ma srezi server, nek krepaju prokleti burzuji :)))

uplacujem dupli upload odmasadaodma ;)

Do jaja...skupljamo se u neku garazhu sa nashim makinama, ili idemo do one igraone gde imaju 1.3 kanter (koliko sam chuo iz pricha [:D] )... shto se tiche CW-a onda utorak u 22:00 da bude za sada...ko hoce ima mesta za josh 5 :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...