Jump to content

International Championship of Poland


Recommended Posts

mislio sam mini turnir na netu hehe jebite se :) ali gledajuci kakav je cup :) da moze da se igra dota i da je totalno glupavo i neozbiljno nemam ni zelju da ga igram :) ali vama sve najbolje ;)

a mogli bi i taj mini tur da napravimo :D:) pre wcg-a ;)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ghost po obicaju se glupira, nista novo

Ne razumem tvoj stav. Ja sam odigrao mech, izbacio 2 protivnika, niko nije pitao "e ghoste, jel imash odakle da igrash? znam da laguje u platou".

Imam volju, nemam uslove. Hvala Bogu ima preko 10 kvalitetnih igraca u Srbiji, tako da nashe kvazi orge mogu da biraju.

Znash i sam da ne igram za pare, vetj iz postovanja prema ljudima sa kojima igram, prvenstveno zato sto oni mene postuju, dok me postuju.

Imam osetjaj da ispoljavash tvoju antipatiju/simpatiju prema meni u odnosu na performanse nashe ekipe. A moj ucinak u njoj je nekih 15-20%.

ahaha seres da su igrali dotu 1v1 i pobedio ga Lead? :D jebeni kralj a s druge strane razocarao u doti :D

igrao je antimejdza a ja zevsa, toliko o balansu ;)

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem tvoj stav. Ja sam odigrao mech, izbacio 2 protivnika, niko nije pitao "e ghoste, jel imash odakle da igrash? znam da laguje u platou".

Imam volju, nemam uslove. Hvala Bogu ima preko 10 kvalitetnih igraca u Srbiji, tako da nashe kvazi orge mogu da biraju.

Znash i sam da ne igram za pare, vetj iz postovanja prema ljudima sa kojima igram, prvenstveno zato sto oni mene postuju, dok me postuju.

Imam osetjaj da ispoljavash tvoju antipatiju/simpatiju prema meni u odnosu na performanse nashe ekipe. A moj ucinak u njoj je nekih 15-20%.

igrao je antimejdza a ja zevsa, toliko o balansu ;)

Nema tu stvari sa antipatijom i simpatijom. Da te ne gotivim, ne bi imali nikakav kontakt. Poenta je da u svemu, pa i u tim clan warovima postoji neki kodeks ponashanja, i shta ide po redu, i zahteva dozu ozbiljnosti. Ako si rekao da ces da dodjesh i da odigras, to znachi da tebi radi net, i da ces svoje da odradish. Zato uvek mozes da kazes i da/ne, i niko nece da ti kaze neshto ako kazes da ne mozes. Ako si doshao, i rekao da mozes, onda odradi to po tim pravilima. Izgubio/dobio je najmanji problem, svakome se desi da izgubi i dobije, poenta je da ne pravish drugima probleme, kao shto je Srle u ovom sluchaju, jer su celu repku mogli da izbace. Kad svi profesionalno shvate svoje obaveze, onda dodje i do rezultata, u suprotnom ne. Normalno je da svi imaju svoje neke probleme, i da im ne radi net i slicno, al sve to moze da se reshi i da se najavi na vreme..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Josh jednom. Problem je sto profesionalnost, na polju igara, NE POSTOJI u nashoj zemlji.

Profesionalan igrac, kao prvo, ima uslove za igru. Umesto da uci/radi, on vezba vishe sati na dan. Kada ne vezba, gleda partije drugih igraca. Sve to sa svrhom da postane bolji. Ali je placen za to.

Ja sam vetj objasnio nekim ljudima da nisam profesionalan igrac i daleko sam od toga. Nemam uslove za igranje. Radim, ucim i imam gadne probleme. Ne gledam replayeve. Igram sa svrhom da meni bude zanimljivo i da mogu da pruzim ruku mizi i nekom drugom igracu, zato sto me je pobedio, a ne da se ponasham kao malo dete i naljutim se na lika zbog jedne partije.

Problem je sto ljudi ne zele da shvate da je ovo Srbija. Ako zelite "pro" gejming, imate ga po rusiji i nemackoj na izvoz. A ja da sam zeleo tako nesto, skakao bi iz klana u klan sa svrhom da zaradim i probijem se do elite.

Iskreno, ceo nash tim je sastavljen od klovnova, svi umemo da prodamo i svi se zajebavamo. Bedak je sto si ti menadzer cirkusa, od koga pokusavash da napravish uigran tim. A to je gotovo nemoguce. Ja ti kazem, dok se drzi pozitivan duh u timu, bitje nam lepo i dok gubimo, jel cemo kroz 10 godina moci da izadjemo na pitje i pricamo ovim sranjima oko kojih smo se raspravljali, uz smeh.

A sto se tice srleta, on je najodgovorniji i najvredniji covek na svetu. smeh

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

nema poente ova diskusija, opet cemo da se nastavimo od dinosarusa i roca pa nadalje.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se slazem sa duhitjem, sve sto je napisao je u pravu, ja sam prvi koji se ljuti kada gubi i priznajem to :), pro gejminga nema kod nas, i dok nam je do jaja duh(kao spirit), bice nam lepo uvek kao sto rece ghost, nemam sta da dodam, pozivam sledeceg svedoka [:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

tebi je samo do jaja sto ides u sijetl inace bi ceo dan ovde vajnovao kako su orkovi i mk imba :-D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

True true [:D]

[/edit] nikad nisam rekao da je mk imba [/edit]

Edited by Zba

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Rasprava oko ovoga je stvarno smesna realno, znaci niko nikoga ovde ne tera da igra nesto. Fazon ja pitam lepo ljude kome se igra, ko nece da igra ne mora naravno. Ukoliko neko ima neke obaveze, ili mu ne radi net, ili bilo sta u tom fazonu to je totalno ok, sreca pa imamo ljude koji ce da uskoce. Moje misljenje je barem oko ove reprezentacije, da je cast igrati uvek za svoju zemlju makar to bilo i u wc3. Znaci tu se ne igra za sebe nego za sve ljude koji koji prate wc3 scenu, koji prate svaki potez bilo koga od vas, i koji bi jednog dana hteli da budu na vasem mestu, i da osvajaju turnire idu na putovanja ..

Link to comment
Share on other sites

Ne govedo, nikad nisam rekao da je mk imba, a sto se tice topica, Srle, svi hoce kad mogu da igraju, nije to problem, samo je poenta ono sto je vec receno u ghostovom i mom postu, a ne verujem da ima toliko ljudi koji sve to prate i inetresuju se nesto posebno [xx(]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Upravo zavrseno, evo i kako se kretao rez:

Zaba 1-0 Dowaq EI

Zaba 1-0 ThorzaIN LT, zaba igrao orca

Zaba 0-1 Fhra GW

Sweet 1-0 Fhra EI

Sweet 0-1 Dowaq

Howwedo 1-0 Dowaq

Sledeci mec vs Bugarske, ovim trebalo bi da smo obezbedili vec prolazak dalje, mada nisam 100% siguran.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...