Jump to content

Moram jos jednu glupu vest da vam saopstim


Recommended Posts

@niggi

to je klasika. trebalo im za sendvich + pitje.

Taj rad, meni je stric u selu uvek tražio da mu pišu prijavu za sudiju za prekršaje, uz parolu "e ne dam im za pivo i pečenje!1" (pošto tamo redovno zaustavljuju u blizini kafana, pečenjara i drugih ugostiteljskih objekata).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZASTO nas policajac mora TAKO GOVNARSKI LAZHE ??? Neam pojas/vozacku... OK, placam oma kaznu i cao. ALI ne, on je VIDEO

svojim OKOM SOKOLOVIM da je bilo crveno a Dunja i njena ortakinja u nasim kolima su lepo videle zhuto svetlo koje se TEK UPALILO kad smo prolazili semafor... Sta sam trebo da radim? Da kazem ok pishi prijavu i posle 2-3 meseca kod sudije za prekrshaje da odem na suochavanje gde bi glupi

mali drot bio po defaultu u pravu a ja bi dobio drzhavni ROFL i kaznu + troskove procesuiranja iste... Ne, naravno... Koliko je kazna za pojas? OK, evo vam kinta... NE MORATE NISTA DA MI PISHETE !!!! Platio klincu u uniformi i otishao... Jer jednostavno PRAVDA U OVOM SLUCAJU NIKADA NE BI BILA ZADOVOLJENA... Mada... da sam bogat.... uzo bi Tomu Filu i sudio bi se sa njima 3-4 godine, chisto iz OBESTI !!! [:D]

Moj tjale nikada nije platio kaznu do sada i evo trenutno ima jedno 3-4 postupka, mada to njemu uglavnom stave u fijoku dok ne zastari. :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

JA BIH DAO PARE LAKIJU DA APGREJDUJE FORUM JOSH JEDNOM

kad kliknem levo da izadje zmija i krene da se sheta izmedju redova!

ili soko, koji kao leti po ekranu i onda sedne na kraj pasusa

ili mara koja umire

mogucnosti za zabavu su bezgranichne!

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...