Jump to content

Zvanicni topic za WoW BlizzCon 2007 vesti!


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zavisi od balansa novih zona, ali tipujem da da, i to kao i pre pogotovo kasterski itemi

interesantno mi je sta im je ovaj inscribing...zvuchi kao self-only enchanting na skilove...wierd...

edit

ah da

Gnomes, humans, and tauren can become Death Knights. Other races probably can, but that's what we know at the moment.

lol taureni i gnomovi? bejkingpauder? to je uradjeno samo da im ne bi kvitovali najHC gildovi koji im realno betatestiraju igru i encountere jer su im vecini MT taureni i gnomovi...

Link to comment
Share on other sites

sta mislite oce opet unistiti sve sto su ljudi igrali u bcu

i da zeleni itemi 71lvl budu bolji od epica kao sto je bilo sa 61im lvl itemima :D

ili vredi igrati i dalje :/

bice bolji od karazan epica al nece od ssc tk do 75 a od 75 bice BT kvaliteta ... recimo tako nesto ... tj bice kao tbc i pre tbc gear :)

JEDVA CEKAM OVO !!!

killy ovo sto si pitao dal se heroj unapredjuje u njega :)) radis quest i daju ti heroja :)

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

ne znam brate, chas jeste chas nije hero klasa, verovatno lvl 70 likovi sa odredjenom opremom i reputacijama ce moci da zapochnu questline negde u northrednu da "padnu" i postanu DK....

sve u svemu smaraju za sve pare...da bar oce da daju pande da izgustram malo i to pa da batalim za vjeki vjekova ;o)

Link to comment
Share on other sites

Prodajem wow account...

ovo vise nema smisla ... TBC je dovoljno usrao igru sad dodaju jos jednu expanziju koja ce da promeni wow iz korena... GTFO blizz... out! out!

mislim to je samo moj whine... blizz se popishao prvo na ljude koji su lepo pichili pvp ceo zivot za rank14 da bi onda bili (zasluzno) nezaustavljivi... kazu ti "igraj nasu igru" i ti onda zaradis za pola godine no life-a high warlord opremu i onda blizz kaze " e brate izvini sto si se cimao pola godine , ajd nerf - sad mozes sve to da skupis za nedelju dana "... onda su se popishali na naxx nolajfere... odes u par outland instanci ne moraju ni heroic da budu i eto ti jace opreme...

samo da mi istekne game card i zbogom kikindo... ili necu da farmujem opremu nego samo jedno 20-30k golda za sledecu expanziju -.-

igra je i sad postala ni-hao (kina) : more hp , more resillience , more crit , throw more dots more dots more dots...

neki ce reci da nisam u pravu --- do jaja.

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Prodajem wow account...

ovo vise nema smisla ... TBC je dovoljno usrao igru sad dodaju jos jednu expanziju koja ce da promeni wow iz korena... GTFO blizz... out! out!

mislim to je samo moj whine... blizz se popishao prvo na ljude koji su lepo pichili pvp ceo zivot za rank14 da bi onda bili (zasluzno) nezaustavljivi... kazu ti "igraj nasu igru" i ti onda zaradis za pola godine no life-a high warlord opremu i onda blizz kaze " e brate izvini sto si se cimao pola godine , ajd nerf - sad mozes sve to da skupis za nedelju dana "... onda su se popishali na naxx nolajfere... odes u par outland instanci ne moraju ni heroic da budu i eto ti jace opreme...

samo da mi istekne game card i zbogom kikindo... ili necu da farmujem opremu nego samo jedno 20-30k golda za sledecu expanziju -.-

igra je i sad postala ni-hao (kina) : more hp , more resillience , more crit , throw more dots more dots more dots...

neki ce reci da nisam u pravu --- do jaja.

ja cu da farmujem gold ako dolazi u januaru expanzija ... mada je mnogo rano da dodje u januaru...

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sva sreca da imam jedino pun kurac golda i da mogu da kupim onaj Oggrimar citav i jos jedno par sela i da kupujem siromasni naroda i nabijam na kolac... A od epica nemam ni jedan, tako da nemam za cim da zalim... Tako da mogu sa banke u ogrimaru da pisam po ljudima i da pljujem taj rad:) I da zbogom WoW na kurac te nabijem...

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

Lol,ova druga slika je uskrashnje ostrvo like :)

Inache ne igram WoW,koliko zalimz bog toga zato shto sam zaista zaludjenik za WC,toliko mi nije kriv jer ima RL :)

Ali prosto ne mogu, a da ne chestitiam blizzardu koliko kreativni ljudi tamo rade.Mislim da bi mogao ceo dan da gledam onu WotLk stranicu,i da je se nenalgedam koliko je prelepa,fantastichna...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

tacno igra je govno

ali ova animacija arthasa i frostmourna je za oskar

kada sjaj prelazi preko slova na machu je bolje jedno 10 puta nego kada preko prstena prelaze vatrena slova [:D]

realno

deathknight ce moci da bude onaj ko bude "presao" celu expanziju

slicno ko za black temple attumente

uradi 20 kvestova solo

pa predji 10 heroic instanci pa 5 raid instanti pa tek onda dobijes sansu da predjes najteze sranje u igrici koji rade samo najbolji guidlovi na svetu

i onda mozda neko bude imao sansu da postane heroj [:D]

Link to comment
Share on other sites

Quest za dethaknighta ce da bude slicnah tezini questa za warlock mounta pre 2 godine ... dakle bice tesko ali nista preterano kili .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Quest za dethaknighta ce da bude slicnah tezini questa za warlock mounta pre 2 godine ... dakle bice tesko ali nista preterano kili .

Pa q za warlock maounta je bash lak jedino sto trebas da das nekih ~450g za to, po meni je tezi quest za huterov bow i staff nego to

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Ok nek mi neko da dovoljno veliki razlog zasto je igra upropascena ako izadje novi expension :)

Sve smo prosli u WoW-u i napokon izlazi nastavak koji nastavlja pricu Warcraft III: The frozen throne. E za mene je ovo zbog cega cu da ga igram :) Seva mi levo jaje do sad za MC / BWL AQ40 Naxx i outland koji jesu prica warcraft 3 ali ne kao sto ce novi exp. nastaviti desavanja za veoma bitnog lika u igrici :) A i bas su pomenuli da ce lore iz wc3 tft nastaviti expension.

Raid & Dungeons:

* Blizzard has no immediate (read: before WotLK) plans for more outdoor raid bosses.

* Tigole and the team is thinking of revitalising Naxxramas for the semi-casual people (like old Molten Core) in WotLK, as they fit by lore by moving it completely to Northrend.

* They have thoughts of having another 5 man instance before the expansion.

* With Zul'aman they are going to create a bunch of new items in the Heroic Badge system, so that offspeccs such as Retribution Paladins and Moonkin Druids should have an easier time getting geared up.

* They are considering adding the new PvP feature of seige weapons and destroyable buildings to PvE as well, to make it more dynamic.

* More daily missions, to give a lot more options, and making it more dynamic, not a grind.

* They figure that it isn't very probable that they will remake the other old raid instances like Naxxramas to be re-played by players.

* After a question about if they might be using the Sunwell for a future instance (or raid), Tigole answered by saying that the PR departement have given them very tight orders to not mention the next raid, "but the Sunwell would be really cool".

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

umm...a kako je to "old molten core" revitalizovan? chisto pitam posto ne igram dugo...

ovo "more daily missions not a grind" nek prodaju nekom drugom...

i za kraj pvp features je smeh...ladno gledaju ko sta razvija od drugih mmo-ova i to ubacuju u ekspanzije...bolje vishe novih cool pricha i kvestova nego tudja mehanika (ok kapiram da sve rade zbog broja pretplatnika...bleh...)

Link to comment
Share on other sites

Kole igram imba UD warra lvl 70 trenutno sam u fazi gearovanja nekog igram opusteno, jbg rog me je mnogo smorio a paladinka nije za mene :( igram opusteno jos mesec i po da namunjim warra pa cu da ga transferujem na Haomu nemogu bez onih geyeva tamo :)

btw nick mi je winto tamo ako nekog ima sa foruma nek se javi za neku arenu ako je raspolozen :)

edit. no 2 Kole bolje tenkujem od tebe :P

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

to dal' bolje tenkujesh od mene mozhe da se pokazhe tek ako bokija, baltu i nekog ludog nasviranog roga ;oP povedesh da nukuju, a tjiru da lechi....tek TADA mozhemo da prichamo o tome koliko dobro tenkujesh ;oP

nego ontopic - sto igrash UD wara, pitanje je dal' ce njima dati da budu konvencionalni death knightovi jer DK su scourges evil doing, a ud su forsakeTi ;o))

ok, mozda ce u toku narednih par dana otkriti koja klasa (mada 99% warr) ce da postaje DK i koje rase pod kojim uslovima mogu da izvrshe taj transfer...

Link to comment
Share on other sites

to dal' bolje tenkujesh od mene mozhe da se pokazhe tek ako bokija, baltu i nekog ludog nasviranog roga ;oP povedesh da nukuju, a tjiru da lechi....tek TADA mozhemo da prichamo o tome koliko dobro tenkujesh ;oP

nego ontopic - sto igrash UD wara, pitanje je dal' ce njima dati da budu konvencionalni death knightovi jer DK su scourges evil doing, a ud su forsakeTi ;o))

ok, mozda ce u toku narednih par dana otkriti koja klasa (mada 99% warr) ce da postaje DK i koje rase pod kojim uslovima mogu da izvrshe taj transfer...

Jebo mamu 16 puta sam pogino tad zbog imba tjire :)

Elem igram UD warra posto ja i boki patimo od istog DK wannabe sindroma.

Mislim bilo bi glupo kad nebi UD mogao da bude DK a da npr. moze tauren jeste da su sad forsakeni al opet brate bice bedak stvarno, elem nebitno sta god da bude kad izadje exp makar crko ima da postanem DK jbg konacno mi se zelja ispunola pa makar morao da lvlujem ispocetka :)

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

ah, therein lies the problem....

ili ce ljudi MORATI da iomaju tbc da bi uopste instalirali tWotWK ili ce recimo moci da idu u northrend ali ne i u outland i silvermoon i exodar tj da ce teoreCki lvl 60 lik moci da ode u lvl 68 zonu i krene sa levelovanjem/grindovanjem tamo (sve do lvla dovoljnog za prve kvestove...) ako ne budu dali izlazak u nagrand pre lvl 68ice to levelovanje od 60 do 68 bez outlanda ce biti patnja u najavi...

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram,shta taureni,shta gnomovi,shta undeadovi?

sad ce samo nekoliko rasa moci da postanu "heroji" ili shta?

ja necu mocu sa night elfom samo zato shto je gej?!

ne pratim bash taj lore itd pa ne znam.pitam

meni bi dovoljan razlog za kupovinu ekspanzije bilo kad bi ukinuli flying mounte.odma' bi kupio

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...