Jump to content

Umri Muski 4.0


Recommended Posts

Za divno cudo brzo se pojavi kvalitetan snimak.

http://www.mininova.org/tor/809439

Gledao sam "how it's made" ima zanimljivih kadrova akcije.A opet,sa druge strane je receno da same akcije ima vrlo malo.

Videli ste komentare gornjeg linka:

audio-9

video-10

Ja cu da skinem,pa ko ziv-ko mrtav.

E da,ako je postojao topic ili se negde vec diskutovalo o DH4 ,brisite ovaj.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Da, ovo je R5 (Region 5 aka Russia) verzija poshto je u Rusiji vec izashao DVD ali samo sa ruskim zvukom. U svakom sluchaju, slika je dvd, a zvuk je 2 channel stereo sa kamere (verovatno), shto i nije tako strashno honestly (bolje nego da gledam na ruskom ;).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

dobar je ovaj R5. U vecini slucajeva R5 je priblizan dvd ripu, ako ne i isti, jedini prob moze da bude zvuk poshto vecina R5 izdanja nisu R5.line.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam zavrsio download.Ova verzija je "keeper".

Slika je fenomenalna,nema panorame sto je jos bolje od axxo-vih divxa.Nije da mi smeta,axxo is teh man,a zvuk je omah iza slike.Niti kasni niti zuri,lepo se cuje,dobro ide u g-g-grad. [:D]

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

^Jel tako?

Meni izgleda pristojno.Imam nekoliko njegovih kopija,jedino sto me panorama ubija,ali Boze moj.

Nego...

jel moze neko da mi turi link sub-a za ovu verziju.Dva sajta sam precesljao i sve su prevodi za 2CD-a.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Nego...

jel moze neko da mi turi link sub-a za ovu verziju.Dva sajta sam precesljao i sve su prevodi za 2CD-a.

Ispravka-sve sajtove iz podtopica "titlovi".Nema nista da valja.Nasao sam jedan bosanski koji ima latency ili kako se vec zove konstantno rastuce kasnjenje suba za filmom.

Ima li neko nesto pametnije?

@weasel

Lincujmo prokletnika [:D]

Ja mislio co'ek kupuje DVD-ove i rippuje ih sam.Trudi se...

C c c...

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

pa weasel reci mi onda koje dvdrip-ove da skidam , kada samo nalazim axxo nista drugo...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

nisam skapirao jel u ovom r5 sto si okacio link je sihronizacija na engleskom ili ruskom ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

I nije sinhronizacija posto je Bruce Amer dodjavola. Svi u filmu su ameri :)

Pitao je posto je izdanje R5 a ono je za ruski region tako da nema veze ko je amer u filmu:)

ali r5 izdanja uzimaju audio iz TC TS verzija(osim ako su LINE) tako da Lee Jun Fan engleska je sinhronizacija

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...