Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

jebote opet ima da nas jebete kako hocete

doveli ste crnchugu koja ce smeti da bije ko Gaj,i doveli ste 10ku Tunisa,koji ne propusta svetsko prvenstvo.Boli vas kurac.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

palacio ce tamo dobiti oko 1.5M jura za sledecu sezonu, prilichno za nas, zar ne? :)

mi ne da ne bismo mogli da obezbedimo taj novac, nego taj novac za jednog igraca poput Palasija moze da plate SAMO Rusi kojima je cilj pranje novca. niko vise.

^ju,ne loz se:D

kao i uvek lesko na visini objektivnosti :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ivan tomic je kralj stvarno.....

samo da ne sjebe nesto :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

my 2 cents

Juce se odigrala utakmica Partizan - Hemofarm. Da sam bio neinformisan, koliko je "pompe" bilo oke cele utakmice, i celog marketinga te utakmice, ne bi znao da se radi o finalnoj utakmici. Ulaz - besplatan kao i uvek za te utakmice, kao da sama cinjenica da se radi o finalu nije dovoljna da se ulaz naplacuje. Atmosfera u hali, nista preterano za pomenuti... Na terenu, trema u pocetku shto je i karakteristicno za ove utakmice.

Bilo je lepih poteza, koliko je to bilo moguce usled izuzetno grube igre igraca iz Vrsca. Videli se velika borba, posebno u drugom poluvremenu, i velika zelja oba tima da pobede i zapocnu playoff finale sa 1-0. Hemofarm je probao da sa igrom na mnogo faulova zaustavi Partizan (pre svega Pekovica) i to im je islo za rukom velikom vecinom meca. Na kraju Partizan je pobedio, i ovo izgleda kao rutina usled ovih nekoliko godina.

Kad smo kod rutine, ono shto je postala svakodnevnica u nasoj kosarci, a kad dodje do finala mozete da samo zamislite kako stvari izgledaju je nekulturno i ulucarsko ponasanje skoro svih aktera jucerasnjeg meca. Kad kazem svih mislim neki u vecoj neki u manjoj meri ali generalno tuzno sivilo i ni 1% sportskog ponasanja.

Pekovic i Tripkovic koji su bili tihi i neprimetni na terenu sada pokazuju veliku dozu ulicarstva i nevaspitanja - verovatno su prerasli sredinu u kojoj igraju, sigurno da takvim zvezdama poput njih treba neka druga i mnogo kvalitetnija sredina. Podrzani Palasiom od kojeg je takvo ponasanje i ocekivano. Onda klupa Partizana, psovanje sudija, dok tece Hemofarmov napad Duletovo "shaputanje" sudiji koji je pored njega, a onda kad sudija napravi gresku pored svog tog pritiska, onda su sudije idioti, a niko ne pominje kakve uslove za rad imaju.

Hemofarmova klupa je tek cirkus. Vladan V. je bukvalno skakao celu utakmicu iza sudija, ulazio u teren u sred Partizanovog napada, kad Velickovic ostane sam za 3 u uglu koji je blizi njegovoj klupu, on pocne da skace pored njega i dize ruke kao da je sesti igrac. Jadno i bedno... nisam mogao da gledam utakmicu od sve bede koja je snasla nasu kosarku. I kao da to nije dovoljno, onda krece skakanje igraca Hemofarma, koji naravno kad vide kako im se trener ponasa, red je da slede primer. Macvan celu utakmicu izigrava "opasnog momka" kod sudija, nije mi licio na sebe momak, a da ne pominjemo posle onog faula koji ne napravio pa mu je pukla arkada, i onda urla na sudije shto su mu dosudile cist faul.

Partizan je poveo sa 1-0. Vujosevic se na kraju jadao, kao i uvek proradila mu je paranoja, a svake sezone uzme titulu. Ne vidim cemu onda cela prica o "niskim udarcima" i "podzemim radnjama". Umesto gospodskog ponasanja trenera, i time i igraca na terenu. Ljudi koji uzivaju u tome shto rade, koji uzivaju u igri i da na kraju cestitaju boljem protivniku. Time bi i navijachi gledali kvalitetniju kosarku a i sudije bi mogle da rade svoj posao bez pritiska. Nego sada radi paranoja, ulicarstvo, nevaspitanje... U sportu koji je bio simbol pristojnog ponasanja i sportske borbe se kod nas polako pokazuje da su maniri vec odavno zaboravljen termin.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Mnogo bolja igra Hemofarma, i pobeda.

Sledeca utakmica u 18h u ponedeljak.

E sad meni jedna stvar nije jasna. Ako je normalno radno vreme od 9 do 5. kako neko ko radi moze da stigne na utakmicu u 18h?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

brate :D koga boli kurac realno :D uvek je tako bilo.....:Dto je isto pitanje kako da stignu oni sto idu u skolu popodne....:D

mene zato shto radim do 5 :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

PAO zainteresovan za Kecmana.

iskreno se nadam da ce se neko u gradu napokon zainteresovati za Partizan i Zvezdu i dati neku pomoc. Jer ovo vec polako postaje pizdarija...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

200 zlatnika? A bonus?

\o/

godisnnja pretplata na casopis 'kilijeve kucne majstorije'...nija mala stvar, s obzirom da svake nedelje izlazi dvobroj ;)

Shto se tiche Kecmana, i ja se nadam da ce ostati. Njega najvishe cenim u ovoj ekipi. Novica ide na draft, i tu svashta moze da se izdeshava

Link to comment
Share on other sites

ode pekovic, ode palasio, ode kecman, ode velickovic....

vujosevic dolazi iza zgrade sa skautima, jebace im kevu u evroligi sledece godine :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

da novica odlazi ali na draft...a koliko vidim panatenikos se kao zanima za kecmana ?:D sto kao nema para da plati pa kruzi :D da im treba bilo bi kao kod pekovica evo pola miliona aj zdravo :D oce li tripko da ode vise ....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

brate ovaj Kali mrzi Tripka ko sto ja mrzim Tepica.Tepicu mrsh u kurac.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...