Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta se svi pravite pametni i kao ne znate sta to znaci, tako je bilo receno na tv-u...

@ Formica : ti svakako ne spadas u tu trecinu pametnih...

neka si mi rekao, svaka ti se dala

a sada idi u zvezdin topic pa gushi tamo nekog svojim frustracijama

edit: typo

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Interesantna je situacija bila i sa ekipom Borca. Njihov trener Rajevac je obojicu svojih igrača koji su imali po 4 kartona (Jevtić i Dragutinović) stavio u ekipu, što znači da njih neće biti u ekipi narednog vikenda kada Čačani dočekuju našeg najvećeg rivala! Kako ovo da razume jedan „obični smrtnik“, jedan „običan“ ljubitelj fudbala? Hm, hm, hm...Ako niste znali, da vam kažemo i ovo: Do kraja ovog prvenstva će Partizan svakog svog protivnika „prosleđivati“ svom „večitom rivalu“ – tako je bilo sa Vojvodinom, tako je i sa Borcem, tako će biti sve do kraja šampionata. Vojvodina je već pokazala kako ume da „grize“ (protiv Partizana) i kako ume da se „sunča“ (protiv našeg rivala), Borac je danas takođe „grizao“, a videćemo kako će nastupiti narednog vikenda na svom terenu...

i to prosledjivanje ide do kraja sezone,cisto da se zna :)

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jebiga istroshe se protiv vas, pa protiv nas nemaju snage [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

- Ovaj Kup računam da je naš za čitav život, računam da smo ga osvojili. Možda je kod nas proradio ljudski inat, pa je stradala Vojvodina, ali znate kakav je osećaj kad vam neko nešto uzme? Zato moramo zbog naših navijača i ljudi iz uprave da ostanemo maksimalno skoncentrisani na zadatak.

by Burzanovic

hahahhaha,kolko me je ovo podsetilo na Jesica :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

neka neka .... on je moralni pobednik i neka pisa po partizanu

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

by Burzanovic

hahahhaha,kolko me je ovo podsetilo na Jesica :)

ali stradala je vojvodina, mislim... :)

da je izgubio bio bi u fazonu. "e jebiga bate znash kako kad ti neko nesto uzme, ne mosh se otreznish danima"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sta vujosevic uradi od vranketa,svaka CAST!!! OVO JE REZULTAT VELIKOG RADA !!!

(ovo svako kaze i misli, 30. april 2008 20:55)

~komentar sa b92 ~ 150 preporuka

hahah, ohhh 16 poena je dao Borcu iz Cacka (0-6). svaka cast "vranke"!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Partizan poceo sa pojacanjima, dovedena "zamena za Pekovica" Jan Veseli.

linak

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

vesely je po meni odlichan potez. po onome shto sam video na utakmicama slovana protiv zvezde i partizana ove sezone i nekim prichama menadzera dotichnog, mislim da je to prava stvar.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

meni bilo zao onog turcina erdena da je osto u partizanu postao bi igracina nego su forsirali jebenog kostu.. :D

choveche.... taj lik.... LOL. verovatno ga je kosava oduvala neki dan koliko je fizicki bio jak.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajde, zivnite bre ljudi malo...

Danas procitao, "bla bla .. jovetic odigrao poslednji mec na jna protiv hajduka"

Znaci , nema ni teoretske sanse da joveta ostaje? Iako ne ide u fiorentinu :( ili sam ja nesto propustio ili sam naivna budala :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ode rnic....

ode joveta...

ode sve u kurac...to je to...kad nisu smeli da sacuvaju jovetica, kao sto je ne znam ko, mamic valjda sacuvao modrica i uzeo duplo veci kes...." ne , propasce jovetic ako ostane u partizanu"...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...