Jump to content

Vrbasani i klan Inferno Serbia


Recommended Posts

Pre par godina sam dao svoj tft key alkonu u zamenu za roc key, ali nas dogovor nikako nije bio da se key koristi za BOTA!

tako da ko god je odgovoran za to neka ga skine, jer cu da posaljem molbu blizardu da mi ukine key pa se jebite.

warcraft odigram partiju jednom u tri dana i tad hocu da mi bude slobodan key, a ne da ne mogu uopste da pristupim zato sto mi bot drzi key

ako niko od navedenih ne posecuje forum , zamolio bih nekog da mi da neki kontakt od nekog igraca iz vrbasa, tipa miza ili neko sl.

p.s. ili sam se zajebao pa je InFS(bot) slucajno ime igraca?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

- hvala za msn

- ne znam kakve ima veze, ali mi moze pomoci da dodjem do onog ko je odgovoran za to

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@Ping-vin: lol,idi nadji devojku ili tako neshto,mislim zadnje je vreme kad si pocheo da se druzish sa botom ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Lenderu siso, znam da si na exitu, ali sto bre stavi bota na cd-key za roc koji ja koristim... Ako neko ima viska roc cd-key-a rado cu menjati FT key za ROC cd-key, posto mi se bas igra ROC...

E da, ako moze jos veceras sutra cu se vec i ja nekako snaci, pravim pauzu spremam ispit, a na TV-u nema nista...

Edited by Razorman

retired...

Link to comment
Share on other sites

koji crni bot na tvom cd key-u?

ja ni ne znam tvoj key, niti sam ga koristio [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

na tom kanalu sam samo ja i bot. igram kviz sam sa sobom . druze tu nema nikog 100 godina.

ima bot i to je ono sto mene zanima :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nadam se da ne pricate o MOM cd-key koji sam pozajmio Razoru [:D]

Cekaj, ja sam ti dao taj cd-key u poverenju, a da ih delish tako na sve strane [8D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, ja sam ti dao taj cd-key u poverenju, a da ih delish tako na sve strane [8D]

Brate zar se ne secas kad sam ti ja taj CD-key poklonio za rodjendan???!!!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem u cemu je problem bio sam u igraonici da im kazem ljudi kazu da su kupili roc sa kutijom od lika koji je prodavao roc i roc je samo njegov vi ste se menjali on ti dao roc ti njemu tft da bi mogli u to vreme obojica da igrate taj lik ne igra wc3 odavno i prodao je svoj roc ne tvoj tft tvoj cd-key od frozen trona niko i nema niti ga koristi a bot je samo na roc-u tako da ne vidim u cemu je problem???

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

hm, ako bot koristi samo njegov roc key, a ne i moj tft, onda je u redu. pokusacu da nadjem od nekog roc pa cu da proverim. nisam znao da je prodao svoj cd

hvala na cimanju

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pocinjem da dobijam fanove, uskoro cu biti ko Vladica koji ima svoju bazu fanova i oficijelni fan club [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...